ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

چگونه معمای قتل‌‌های رازآلود GTA V را حل کنیم؟

حل معمای قتل‌های رازآلود GTA V نیازمند زمان زیاد، تحقیقات بسیار و گشت و گذارهای طولانی است. چراکه در اصل، سرنخ‌هایی که قاتل سریالی بازی برایتان به جا گذاشته، نوشته‌های عجیب و غریبی هستند که ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۵

حل معمای قتل‌های رازآلود GTA V نیازمند زمان زیاد، تحقیقات بسیار و گشت و گذارهای طولانی است. چراکه در اصل، سرنخ‌هایی که قاتل سریالی بازی برایتان به جا گذاشته، نوشته‌های عجیب و غریبی هستند که می‌توانید آن‌ها را روی دیوار مناطق به خصوصی از شهر پیدا کنید. حالا با توجه به بزرگی دنیای GTA V حساب کنید که پیدا کردن این سرنخ‌ها به چه زمان و دقت زیادی احتیاج دارد.

برای همین ما در این مقاله، سعی کردیم با تعداد زیادی تصویر، به شما نشان دهیم که سرنخ‌های به جا مانده از این قتل‌ها را می‌توان در کجای لوس‌سانتوس پیدا کرد. پس اگر به کاراگاه بازی علاقه‌ دارید، در پنل انتخاب کاراکترها روی مایکل سوییچ کنید تا با هم به دنبال این سرنخ‌ها بگردیم.

غرب واین‌وود: هتل جنتری منر

در بخش شرقی Gentry Manor Hotel یک دروازه کوچک خواهید دید که روی دیوار کناری آن،‌ عبارت «OLD FRED ACTS NICE, BUT IT AIN'T SO» نوشته شده.

مرکز واین‌وود: تئاتر اورینتال

در بخش غربی ورودی Oriental Theatre، پشت درخت‌های نخل یک عبارت دیگر پنهان شده که می‌گوید: «AIN'T NO MYSTERY, THEY DROWNED HER BECAUSE OF WHAT SHE KNEW».

آلتا: تالار شهر

روی دیواری پشتی ساختمان City Hall، می‌توانید سومین سرنخ را پیدا کنید. سرنخ سوم این است: «FRED MAKES CARTOONS FOR KIDS, FUNNY THING CONSIDERING WHAT HE HID».

واین‌وود هیلز: رصدخانه گالیله

در بخش جنوبی طبقه پایین Galileo Observatory، یک پیام ساده روی دیوار نوشته شده: «DAVID RICHARDS KNOWS».

جسد زیر آب

با پیدا کردن چهارمین سرنخ، حالا باید یک جسد گمشده را پیدا کنید. این جسد در اعماق آب و نزدیک منقطه Fort Zancudo قرار گرفته. به همین خاطر، بهتر است برای پیدا کردن این جسد، به سراغ زیردریایی‌ بروید که با تمام کردن مرحله جمع‌آوری ضایعات هسته‌ای صاحبش شدید. سپس کافیست به سمت منطقه‌ای که برایتان در نقشه مشخص کردم حرکت کنید و خودتان را به جسد برسانید.

 دفتر سلیمان

آخرین قطعه این پازل را می‌توانید روی میز دفتر Solomon Richards پیدا کنید. البته برای ورود به دفتر Solomon Richards، ابتدا باید مرحله Meltdown را به اتمام برسانید. آن وقت کافیست بعد از ساعت ۲۱ به دفتر Richards Majestic بروید. با بررسی دفتر، روی میز ریچاردز نامه‌ای پیدا می‌کنید که در آن به مخفی شدن راز تاریکی در یک معدن متروکه اشاره شده.

جسد داخل معدن

خارج از Great Chaparral، یک معدن متروکه پیدا خواهید کرد که برای ورود به آن باید دربش را منفجر کنید. حالا اگر مسیر ریل‌ها را دنبال کنید، در نهایت به جسدی خواهید رسید که یک کت و شلوار راه‌راه به تن دارد.

اما حل کردن این معما چه مزایایی برایمان دارد؟

با پرده برداشتن از راز قتل‌های لوس‌سانتوس، دو فیلتر سیاه و سفید جذاب در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید با زنگ زدن به Isaac آن‌ها را روی بازی خود فعال کنید.

منبع: Gamesradar

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (4 مورد)
 • amin-samorai
  amin-samorai | ۱۰ بهمن ۱۳۹۹

  من هیچ جنازه ای پیدا نکردم زیر اب چی کار کنم یکی به من بگه

 • rahimjax2007
  rahimjax2007 | ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

  ابتدا باید مرحله Meltdown را به اتمام برسانید .

  این. نفهمیدم . راهنمای نمیکنید ؟

 • mamadelona
  mamadelona | ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

  عالی بود دمتون گرم

 • Reza smb10
  Reza smb10 | ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

  چه ترسناک و جالب بود!!!
  من اینو نمیدونستم، دمتون گرم، عالی.

مطالب پیشنهادی