ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

مجموعه کمیک Cyberpunk 2077 قبل از انتشار بازی عرضه می‌شود

پنل به پنل با دنیای سایبرپانک

۰
انارگیفت

انتشارات دارک هورس کامیکز اعلام کرد که قرار است مجموعه کمیک Cyberpunk 2077 قبل از انتشار بازی عرضه شود.

طبق اعلام دارک هورس، این کمیک Cyberpunk 2077: Trauma Team نام دارد و روایتگر داستان یک دستیار تکنسین فوریت‌های پزشکی است که مأموریت نجاتش، احتمالاً جایی در نایت سیتی (Night City)، به صورت ناموفقی پیش می‌رود.

در خلاصه داستان این کمیک آمده:

نادیا (Nadia)، دستیار تکنسین فوریت‌های پزشکی برای شرکتی خصوصی با نام Trauma Team International و تنها بازمانده یک مأموریت نجات ناموفق که تبدیل به درگیری مسلحانه شده، است. بعد از این که او قبول می‌کند تا برای یک مأموریت استخراج دیگر به کار خود ادامه دهد، نادیا و تیمش خودشان را در موقعیتی خطرناک‌تر و تهدیدآمیزتر می‌بینند.

در حال حاضر فقط یک شماره از این کمیک تأیید شده است و مشخص نیست کمیک Cyberpunk 2077: Trauma Team چند قسمت خواهد بود. كولن بان به عنوان نویسنده (نویسنده کمیک‌هایی مثل Harrow County از دارک هورس و Uncanny X-Men از مارول) و میگوئل والدراما به عنوان مصور (که روی کمیک Giants دارک هورس کار کرده است) اعضای خالق این کمیک را تشکیل می‌دهند.

این کمیک که بر اساس بازی مورد انتظار سی دی پراجکت خلق شده است در تاریخ ۹ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۹ شهریور ۱۳۹۹) در ۳۲ صفحه با قیمت ۳.۹۹ دلار (برای شماره اول) عرضه می‌شود.

اگر آخرین تأخیر در انتشار بازی اعمال نمی‌شد، فقط ۸ روز بعد از انتشار کمیک می‌توانستید به بازی دسترسی داشته باشید اما اوضاع آن طور که انتظار داشتیم پیش نرفت و حالا برای تجربه Cyberpunk 2077 باید تا تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) صبر کنید. به نظر با وجود کمیک Cyberpunk 2077: Trauma Team می‌توانید خود را متقاعد کنید تا برای تجربه بازی کمی بیش‌تر انتظار بکشید.

ویجی لاگ – چطور کمیک بوک خواندن را شروع کنیم؟

.کپی شد https://vgto.ir/4vx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...