ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه تمام سلاح‌های The Last of Us 2 و هولسترهایشان را پیدا کنیم؟

در کمترین زمان ممکن

۰
انارگیفت

دنیای The Last of Us 2 مسلما جای آسانی برای زندگی نیست و خواه یا ناخواه مجبورید افراد زیادی را بکشید. برای این کار هم چه چیزی بهتر از سلاح‌های موجود در بازی؟ The Last of Us 2 شامل سلاح‌های گرم نسبتا زیادی می‌شود و قطعا می‌خواهید همه‌شان را پیدا کنید. خبر خوب این است که تقریبا محال است در طول بازی خود سلاحی را پیدا نکنید، چرا که همه‌شان در دفعات متعدد قابل پیدا شدن هستند. اما در این مقاله می‌خواهیم نحوه پیدا کردن تمام این سلاح های The Last of Us 2 را در زودترین حالت ممکن توضیح دهیم. در ضمن، از یک نقطه به بعد این متن وارد مرزهای اسپویلر می‌شود. ما قبل از رسیدن به آن نقطه به شما هشدار خواهیم داد. اما برویم سراغ اصل موضوع و ببینیم که سلاح های The Last of Us 2 کجا پنهان شده‌اند.

Pump Shotgun: Westlake Bank – Seattle Day 1 Downtown

در حین گشت و گذار در مرکز شهر، به گوشه خیابان James و خیابان ششم بروید. شما بانک را پیدا خواهید کرد، اما برای ورود به آن باید از مقداری آوار عبور کنید. پس از ورود، باید مقداری اینفکتد را از بین ببرید که میانشان کلیکر و رانر هم وجود دارند. وارد اتاق امن بانک شوید و کد را از جسد روی زمین پیدا کنید. در بزرگ را باز کنید تا یک شاتگان، و همچنین حلقه نیتن دریک از بازی‌های Uncharted را پیدا کنید.

Stun Bomb: FEDRA Building – Seattle Day 1 Downtown

این ساختمان FEDRA را هنگام جست و جو برای بنزین پیدا خواهید کرد. به دنبال تابلوی قرمز رنگی باشید که رویش نوشته شده Fuel Distribution. وقتی پیدایش کردید، از لای دروازه کنارش عبور کنید و به سمت راست بروید. بالای نردبان و در برج نگهبانی، این آیتم را پیدا خواهید کرد و در ادامه بازی هم قابلیت کرفت کردنش را خواهید داشت.

Short Gun Holster: Barko’s Pet Shop – Seattle Day 1 Downtown

از دادگاه، به سمت شمال و یک کافی شاپ کوچک بروید (در مپ با یک چاقو و چنگال مشخص شده است. شیشه را بشکنید تا وارد شوید (کارت سر راهتان را هم بردارید)، و سپس به قسمت پشتی کافی شاپ بروید. یک رانر به شما حمله خواهد کرد، اما بعد از کشتنش می‌توانید یک کلید برای مغازه حیوانات خانگی Barko’s پیدا کنید.

الی مکان این مغازه را در مپ ثبت خواهد کرد، پس به آن جا بروید و از با کلید، از در کناری وارد شوید. به کانتر فروشگاه بروید و هولستر خود را پیدا کنید.

لازم به ذکر است که این هولستر می‌تواند وابسته به سلاح دم دستتان باشد. اگر این هولستر را بعد از شاتگان پیدا کنید، شاید یک Long Holster برایتان حاضر باشد.

Trip Mine: Seattle Day 1 Capitol Hill

پس از فرار از WLF و رسیدن به متل، یک سطل زباله چرخ‌دار پیدا خواهید کرد. آن را به سمت پنجره‌ای که در عکس می‌بینید هل بدهید و از آن بپرید. در آن سوی آپارتمان، مین را روی تخت خواب پیدا خواهید کرد.

Long Gun Holster: Seattle Day 2 Hillcrest

پس از اولین درگیری‌تان با سگ‌ها و رسیدن به خیابان، به سمت چپ بروید و با پرش از فنس، به گاراژ داخل عکس برسید. پس از حرکت دادن سطل زباله و باز کردن در، سه اینفکتد به شما حمله خواهند کرد. پس از کشتنشان، به سمت گاوصندوق بروید. رمز این گاوصندوق را در بخش پشتی بار آن سوی خیابان پیدا خواهید کرد، اما اگر حوصله‌اش را ندارید، رمز 65-82-30 را وارد کنید.

Bow: Seattle Day 2 Hillcrest

در انتهای بخش Hillcrest، با یک اینفکتد درگیر خواهید شد و کمانش را به دست خواهید آورد. این کمان را هیچ جوره نمی‌توانید از دست دهید.

هشدار: ادامه متن می‌تواند بخش مهمی از داستان بازی را لو دهد


Pipe Bomb: Seattle Day 1 On Foot

در فروشگاه ابزارفروشی،  منی اشاره می‌کند که با استفاده از مواد موجود می‌توانید این بمب را بسازید. این آیتم را نمی‌توانید از دست دهید.

Hunting Pistol: Seattle Day 1 On Foot

پس از ترک کارگاه قایق، از پشت بام پایین می‌آیید و یک ساختمان کوچکتر را در کنار یک ساختمان بزرگتر می‌بینید. در ساختمان کوچکتر، یک کاغذ پیدا خواهید کرد که رمز گاوصندوق را The Big Win نوشته است. برای فهمیدن خود دیوار، لاتاری روی دیوار را مشاهده کنید (07-38-17). از طریق سوراخ روی دیوار به ساختمان بزرگتر بروید و گاوصندوق را باز کنید.

Shotgun: Seattle Day 1 Behind Enemy Lines

پس از رسیدن به خیابان این عکس، شاتگان را در یک فروشگاه آنتیک واقع در سمت راست می‌توانید پیدا کنید. برای رسیدن به آن باید از مغازه Ruby Dragon در سمت چپتان بگذرید. از پله‌ها بالا بروید، کلیکرها را از بین ببرید و سپس به آن سوی خیابان بپرید. پس از ورود به آنتیک فروشی، مورد حمله یک رانر قرار خواهید گرفت. پس از کشتنش به کانتر بروید و شاتگان را پیدا کنید. بلافاصله پس از برداشتن شاتگان دو رانر دیگر به شما حمله خواهند کرد، پس فرصت خوبیست که سلاح جدیدتان را امتحان کنید.

Short Gun Holster: Seattle Day 1 Hostile Territory

پس از برداشتن شاتگان و رفتن به سمت ونی که یک معبد برای سرافایت‌هاست، به ساختمان سمت راستتان بروید. هولستر را در اتاق پشتی پیدا خواهید کرد.

Long Gun Holster: Seattle Day 1 The Coast

پس از اطمینان از در امان بودن لو و یارا از سرافایت‌ها و اینفکتدها، وارد ساختمان بعدی شوید. در اتاق باید از پنجره بالایی بپرید تا هولستر را پیدا کنید.

Crossbow: Seattle Day 1 The Coast

هنگامی که پس از سقوط به آب وارد یک کشتی می‌شوید، این کمان را به صورت خودکار پیدا خواهید کرد.

Flamethrower: Seattle Day 2 The Descent

پس از سقوط از پل هوایی با لو و اطمینان از این که او ماسک دارد، این شعله افکن را می‌توانید روی مبلی در پایین هتل پیدا کنید. این شعله افکن شاید در دستشویی هم ظاهر شود.

Silenced Submachine Gun: Santa Barbara Pushing inland

این سلاح را هم پس از رفتن به سانتا باربارا با الی و ملاقات Rattlerها پیدا خواهید کرد و نمی‌توانید از دستش بدهید. این سلاح قابل ارتقا نیست.

منبع: GamesRadar

.کپی شد https://vgto.ir/4xz

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...