ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

راهنمای نقشه سیاتل در The Last of Us 2

بیشترین لوت در کمترین زمان

۰
انارگیفت

این نقشه برای مرکز شهر سیاتل در The Last of Us 2 می‌تواند بسیار مفید باشد، مخصوصا اگر می‌خواهید تروفی Sightseer را به دست آورید. این منطقه بازی بسیار بزرگ است و اگر همه جا را نگردید، می‌توانید آیتم‌های مفید زیادی را جا بگذارید. تازه نه فقط آیتم‌ها، بلکه شاید لحظات داستانی زیبایی را هم از دست بدهید (جدا، اصلا مغازه موسیقی را از دست ندهید).

در این سری راهنمای The Last of Us Part 2 تمام مکان‌هایی که می‌توانید در مرکز شهر سیاتل پیدا کنید را مشخص کرده‌ایم. با ویجیاتو همراه باشید.

مپ کامل Downtown Seattle

۱. کامیون در آب

تقریبا از همان لحظه‌ای که وارد منطقه باز سیاتل می‌شوید، می‌توانید به سمت راست بروید تا در کنار آبشار و آجرهای خاکستری، یک کامیون در آب فرو رفته پیدا کنید. در کنار این کامیون کلمه Fascists نوشته شده و با باز کردن آن، چندین افسر کشته شده FEDRA و مقداری تجهیزات پیدا خواهید کرد.

۲. دادگاه

برای ورود به دادگاه، که یکی از مکان‌هاییست که برای پیدا کردن بنزین باید بگردید، باید از این کامیون در نزدیکی چگ‌پوینت نظامی بالا بروید. بالا بروید و از طریق پنجره وارد شوید. اینجا پر کلیکر و رانر است و شما باید قبل از ورود به طبقات پایین‌تر آن‌ها را بکشید. وقتی رفتید پایین، یک در زردرنگ قفل در کنار آسانسور پیدا خواهید کرد که با شکستن شیشه‌اش قابل دسترسی است. آنجا می‌توانید یک Training Manual پیدا کنید که مسیر آپگرید کرفتینگ را باز می‌کند. یک گاوصندوق هم اینجا هست که با رمز روی وایتبرد، یعنی 860722 باز می‌شود.

۳. استش راه پله

وقتی که از دادگاه بیرون آمدید، به سمت چپ بروید و به دنبال این پله‌ها باشید. در طبقه بالا یک استش پیدا خواهید کرد. یک نامه هم به دست خواهید آورد که مکان سایر استش‌ها را روی نقشه علامت می‌زند.

۴. استش مخروبه

با رفتن به این ساختمان تخریب‌شده، دینا احتمالا درباره یک ساختمان گنبدی شکل صحبت خواهد کرد که بعدا در نقشه‌تان علامت زده خواهد شد. از پله‌ها بالا بروید و شیشه پنجره را بشکانید تا بتوانید به دیگر راه پله بپرید. در بالای آن راه پله یک استش و یک تریدینگ کارت Doctor Uckman پیدا خواهید کرد.

۵. استش کامیون

اینجا چند کامیون و یک کامیون آتش نشانی قرار دارند که می‌توانید روی پل بعدی مشاهده کنید. اگر از نزدیک‌ترین کامیون نزدیک به کامیون آتش نشانی بالا بروید، می‌توانید روی آن بپرید. اینجا یک تبر و یک کیت سلامتی پیدا خواهید کرد.

۶. بانک وست‌لیک

وقتی نزدیک اینجا می‌شوید دینا به آن اشاره می‌کند. از پایین ساختمان وارد شوید تا با ساختمانی پر از کلیکر و رانر مواجه شوید. در اینجا یک در بزرگ قرار دارد که در آن یک شاتگان و یک ایستر اگ جالب وجود دارد.

۷. کمپ تامی

اینجا هیچ چیزی برای پیا کردن ندارید. صرفا اگر به ساختمان تخریب شده با گل‌های کنارش نگاه کنید، الی و دینا درباره تامی صحبت خواهند کرد.

۸. استش تانک

داخل آن مقداری تیر برای شاتگان خود پیدا خواهید کرد و الی هم دیالوگی با دینا خواهد داشت. در نزدیکی‌ها نیز یک اسکلت نیمه مدفون شده زیر آوار با یک نامه وجود دارد.

۹. کنیسه / مرکز پخش بنزین

به دنبال ساختمانی که با فنس محاصره شده بگردید که دارای تابلوی قرمزرنگ Fuel Distribution است. وارد شوید و درجا به سمت راست بروید و از برج نگهبانی بالا بروید. آنجا یک Stun Bomb و روش کرفت کردنش را پیدا خواهید کرد. سپس به پایین برگردید و به سمت چپ بروید تا یک دروازه پوشیده شده توسط تارپ آبی رنگ پیدا کنید. وارد شوید و رانرها را از بین ببرید. این جا می‌توانید وارد یک منطقه جدید شوید که شامل کلیکرها و رانرها می‌شود. پس از کشتنشان وارد ساختمان شوید و منابع موجود را بردارید. از سوراخ لای فنس داخل منطقه بسته شده بروید و با هل دادن ترولی به سوی دیگر، از فنس عبور کنید. هر وقت کارتان تمام شد، می‌توانید از ترولی استفاده کنید تا به پلتفرمی که به طبقه بالا می‌رسد دسترسی پیدا کنید. آنجا یک کابل پیدا خواهید کرد که با آن می‌توانید به آن یکی بالکن و سپس خروجی بروید. از در عبور کنید تا دفتر Rabbi و مقداری تجهیزات پیدا کنید.

۱۰. کمپ نظامی و ورک‌بنچ

در سمت راست این چکپوینت چند پله عریض پیدا خواهید کرد که به یک گیت می‌رسند. از این گیت عبور کنید تا چادری شامل مقداری منابع و یک ورک بنچ پیدا کنید.

۱۱. مغازه موسیقی

از چکپوینتی که از طریق کمپ نظامی قابل دسترسی است استفاده کنید تا وارد مغازه موسیقی شوید. به سمت راهرو بروید تا بتوانید از طریق یک پنجره وارد طبقه اول شوید. اینجا آیتم خاصی جز یک تریدینگ کارت وجود ندارد، اما شامل صحنه‌های داستانی زیبایی می‌شود.

۱۲. دروازه غربی ۲

از گیت اینجا عبور کنید تا مقداری منابع و همچنین یک گاوصندوق پیدا کنید. رمز این گاوصندوق 0451 است. با باز کردن آن مقداری تجهیزات به دست خواهید آورد.

۱۳. استش کافی شاپ

یک کافی شاپ قدیمی اینجا پیدا خواهید کرد که از طریق شکاندن شیشه پنجره می‌توانید واردش شوید. اینجا مقداری منابع و تجهزیات و همچنین یک تریدینگ کارت پیدا خواهید کرد. به اتاق پشتی و سپس دستشویی بروید – جایی که یک رانر منتظر شماست. آن را بکشید، و داخل دستشویی کلید Barkos یا مکان بعدی را پیدا کنید.

۱۴. بارکوز

نشانه‌ها را دنبال کنید تا به دری برسید که با استفاده از کلیدی که در مکان ۱۳ به دست آوردید باز می‌شود. داخل آن مقداری منابع و همچنین یک Long Holster پیدا خواهید کرد.

منبع: GamesRadar

.کپی شد https://vgto.ir/4z2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...