ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه تمام دفترچه‌های راهنمای The Last of Us 2 را پیدا کنیم؟

برای باز کردن تمام مهارت‌ها

۰
انارگیفت

پیدا کردن دفترچه‌های راهنما یا همان Training Manualهای The Last of Us 2 یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی هستند، چرا که اجازه می‌دهند الی قابلیت‌ها و توانایی‌های خود را بهبود ببخشد. پیدا کردن این راهنماها مسیرهای آپگرید جدیدی برای بازیکن باز می‌کند تا با خرج Supplementها، توانایی‌های خود را گسترش دهد.

در این سری راهنمای The Last of Us Part 2 می‌خواهیم نحوه پیدا کردن این راهنماها در زودترین زمان ممکن را توضیح دهیم. می‌گوییم زودترین زمان ممکن، چون آن‌ها را بعدا هم می‌توانید پیدا کنید. لازم به ذکر است که این مطلب از یک بخش خاص به بعد شامل اسپویلرهای داستانی خواهد بود.

Prep Training Manual – Seattle Day 1 Downtown

The Last of Us 2

در دادگاه و هنگامی که به دنبال بنزین می‌گردید، به دفتر زیرزمین در کنار آسانسور بروید. اولین راهنمای خود را آن جا پیدا می‌کنید.

Stealth Training Manual – Seattle Day 1 Capitol Hill

The Last of Us 2

هنگام گشت و گذار، به دنبال این پمپ بنزین باشید. در اینجا تعدادی سرباز WLF حضور دارند، اما کتاب‌فروشی روبروی آن شامل یک راهنمای جدید می‌شود. پس از ورود، باید از چند اینفتکد و یک کلیکر بگذرید. در یکی از اتاق‌ها، راهنما را کنار یک ماشین تحریر پیدا خواهید کرد.

Precision Training Manual – Seattle Day 2 Hillcrest

The Last of Us 2

پس از پیدا کردن مغازه فروش نوشیدنی، از طریق پنجره وارد شوید و به زیرزمین بروید. چند شمبلر آنجا خواهند بود، پس مواظب باشید. از طریق یک سوراخ داخل دیوار می‌توانید از آن‌ها عبور کنید و به یک کتاب‌فروشی کودک و نوجوان برسید. راهنما کنار یک جسد نزدیک کانتر قرار دارد.

Chemistry Training Manual – Seattle Day 2 The Seraphites

The Last of Us 2

در آپارتمانی که در این عکس می‌بینید، به طبقه اول و سپس به سمت راست بروید تا از در وارد شوید. به در قفل شده در سمت راستتان دقت کنید و و قتی که به انتهای آپارتمان می‌رسید، یک ورک‌بنچ پیدا خواهید کرد. وقتی که از آن استفاده کنید، مورد حمله تعدادی سرباز فراری WLF قرار خواهید گرفت. آن دری که قبلا قفل بود هم اکنون باز شده و می‌توانید راهنما را بردارید.

هشدار: ادامه متن شامل اسپویلرهای داستانی می‌شود


Covert Ops Training Manual – Seattle Day 1 On Foot

وقتی که از طریق قرار دادن یک نردبان وارد قایق بزرگ می‌شوید، آنجا را بگردید تا یک راهنما پیدا کنید.

Close Quarters Training Manual – Seattle Day 1 Behind Enemy Lines

مدت کوتاهی پس از مواجه شدن با کامیون‌های WLF، به این خیابان خواهید رسید. پنجره مغازه سمت چپتان را بشکنید و به دنبال یک گاوصندوق در بخش پشتی آن بگردید. رمز گاوصندوق 89 96 68 است.

Firearms Training Manual – Seattle Day 1 The Forest

پس از مبارزه با زن غول پیکر و چکش به دست سرافایت (همانی که کیفتان را دزدیده بود)، وارد تعمیرگاه شوید. وقتی که وارد آشپزخانه شدید، به سمت راست بروید تا راهنما را روی یک کشو پیدا کنید.

Ordinance Training Manual – Seattle Day 1 The Coast

پس از سقوط از اتوبان به آب، وارد کشتی شوید. وقتی که Crossbow را به دست آوردید، یک رمز گاوصندوق روی کاغذی در انتهای راهرو پیدا خواهید کرد (01 77 90). خود گاوصندوق را در بالاترین طبقه و کنار یک رانر پیدا خواهید کرد. وقتی که به بالای کشتی رسیدید، به سمت چپ بروید تا بتوانید به بالا بپرید. رانر را بکشید و آخرین راهنما را برای ابی به دست آورید.

منبع: GamesRadar

.کپی شد https://vgto.ir/4yi

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...