ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آیا والتر وایت و جسی پینکمن با فصل پایانی سریال Better Call Saul بازمی‌گردند؟

سریال Better Call Saul به عنوان اسپین‌آف سریال برکینگ بد فراتر از سطح انتظارات ظاهر شده و البته ثابت کرده ترسی از نمایش شخصیت‌های این سریال درون داستان خودش ندارد. شاید توکو سالامانکو و پسرعموهایش ...

امیرمحمد سلیمانی
نوشته شده توسط امیرمحمد سلیمانی | ۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰

سریال Better Call Saul به عنوان اسپین‌آف سریال برکینگ بد فراتر از سطح انتظارات ظاهر شده و البته ثابت کرده ترسی از نمایش شخصیت‌های این سریال درون داستان خودش ندارد. شاید توکو سالامانکو و پسرعموهایش در کنار گاس فرینگ مهم‌‌ترین شخصیت‌هایی باشند که از این سریال وارد دنیای سریال Better Call Saul شده‌اند. با این حال هواداران سریال به دنبال بازگشت شخصیت‌های مهم‌تری هستند و سوال اساسی آن‌ها این است: آیا والتر وایت و جسی پینکمن هم به داستان فصل پایانی این سریال اضافه می‌شوند؟

به نقل از Comic Book پیتر گلد، یکی از خالقان سریال Better Call Saul و تهیه‌کننده اجرایی آن، درباره بازگشت معلم شیمی دوست‌داشتنی و شاگرد ناخلفش به فصل آخر سریال می‌گوید:

ما در حال حاضر مشغول بررسی فیلم‌نامه اپیزود چهارم هستیم و باید بگویم ایده‌هایی برای بازگشت شخصیت‌های سریال برکینگ بد داریم اما نمی‌توانید همیشه به هر کاری دست بزنید. چون خیلی چیزها تغییر می‌کنند و اگر داستان به گونه‌ای تغییر کند که نیازی به تعدادی از این شخصیت‌ها نباشد، آن‌ها را به سریال اضافه نمی‌کنیم. ما ایده‌های خوبی برای بازگشت جسی و والتر داریم اما نمی‌خواهیم استقلال داستانی سریال را فدای هیچ شخصیتی کنیم.

بیشتر بخوانید:

آیا والتر وایت و جسی پینکمن با فصل پایانی سریال Better Call Saul بازمی‌گردند؟

تهیه‌کننده اجرایی سریال Better Call Saul بازگشت وینس گلیگان به سریال را تایید کرد. خالق سریال برکینگ بد چند سالی از تیم تولید سریال فاصله گرفته بود اما به نظر می‌رسد برای فصل پایانی روایت زندگی ساول گودمن آماده است. گلدمن هم‌چنین به فصل پایانی سریالش هم اشاره کرد:

مردم این روزها حساسیت بیشتری نسبت به پایان سریال‌ها دارند و واقعا سخت‌گیر هستند. ما حدود ۶۳ ساعت داستان داریم که باید آن را پردازش کنیم.


 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Alirez
    Alirez | ۶ تیر ۱۴۰۰

    سریال فوق العاده ای بودن هر دوتاشون

  • Morteza0935
    Morteza0935 | ۱۰ تیر ۱۳۹۹

    سریالش یه پا والیوم دهه.

مطالب پیشنهادی