ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چرا کریستوفر نولان از صندلی کارگردان استفاده نمی‌کند؟

آن هتوی از راز عجیب غیبت صندلی‌ها در پشت صحنه فیلم‌های نولان می‌گوید

۱
انارگیفت

کریستوفر نولان به عنوان یکی از محبوب‌ترین کارگردانان قرن بیست و یکم با فیلم‌های پیچیده و پرمفهومش شناخته می‌شود. فیلم‌هایی که مشخص است کارگردان آن زمان زیادی را برای تولید بی‌نقص آن‌ها خرج کرده و شاید به همین دلیل هواداران کریستوفر نولان او را یکی از بهترین کارگردانان چند سال اخیر سینما می‌دانند.

به نقل از Screen Rant هواداران نولان همیشه دوست دارند اطلاعات بیشتری از نحوه فیلم‌سازی او داشته باشند. کارگردان سه‌گانه شوالیه تاریکی که به سخت‌گیری‌هایش در پشت صحنه هم شهرت دارد، از عادات خاصی برای فیلم‌برداری فیلم‌هایش پیروی می‌کند. آن هتوی که سابقه همکاری‌های متعدد با او را داشته درباره غیبت صندلی‌ها (و به ویژه صندلی مخصوص کارگردان) در فیلم‌های کریستوفر نولان می‌گوید:

کریستوفر اجازه وجود صندلی‌ها در پشت صحنه فیلم‌هایش را نمی‌دهد. من دو بار با او کار کرده‌ام و باید بگویم استدلال او این است که اگر مردم صندلی‌هایی برای نشستن داشته باشند دیگر علاقه‌ای به کارکردن به صورت جدی ندارند. من تصور می‌کنم همین جاه‌طلبی‌ها و سخت‌گیری‌های نولان باعث شده او این فیلم‌های باورنکردنی را خلق کند. او با چیزی فراتر از غیبت صندلی‌ها به موفقیت رسیده است.

تنت

صندلی‌ها تنها نکته پشت صحنه‌ فیلم‌های نولان نیست و تلفن‌های همراه هم نقشی در محل فیلم‌برداری کارگردان فیلم Tenet ندارند. با این حال این محدودیت‌ها چالش‌ بزرگی برای نولان و عوامل فیلم‌هایش نیست چراکه آن هتوی تاکید دارد برنامه‌ریزی دقیق و بودجه کافی همه مشکلات همکاری با نولان را پوشش می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

کریستوفر نولان در جریان ساخت فیلم Tenet ترجیح داد یک هواپیمای بویینگ ۷۴۷ واقعی را بخرد و بعد آن را منفجر کند. او در ابتدا تصمیم داشت از مینیاتور برای انجام این صحنه استفاده کند اما پس از محاسبات هزینه‌های لازم به این نتیجه رسید که خرید و نابودی یک هواپیمای واقعی صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

.کپی شد https://vgto.ir/4z1

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
mahdifa1 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
mahdifa1
کاربر
mahdifa1

جالب بود …

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...