ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

درچهارچوب کلش رویال به سبک Soccer Stars فوتبال بازی کنید

وقتی بازی موبایلی Soccer Royale قیمه‌ها را درون ماست‌ها می‌ریزد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ذخیره
ایرانسل
کوین نیک

اگر طرفدار بازی‌های فوتبالی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Soccer Royale همراه ویجیاتو باشید.

تقلید در بازی‌های موبایلی وارد مرحله جدیدی شده. البته شاید تقلید نامیدن این پروسه کمی سخت‌گیرانه تلقی شود، اما حقیقتی است که نمی‌توان آن را با ادبیات دیگری توجیح کرد. این روزها بازی‌سازها با کمبود خلاقیت مواجهند و روی پلتفرمی مانند موبایل که روزانه شاهد انتشار چند بازی جدید هستیم، این مسئله بیداد می‌کند.

این بار استودیو Genera Games به قو معروف قیمه‌های را درون ماست‌ها ریخته و در چهارچوب کلش رویال، شما را سرگرم فوتبال بازی کردن به سبک Soccer Stars می‌کند. البته همه چیز به این سادگی نیست و طبیعتا با امکانات و قابلیت‌های جدیدی در Soccer Royale روبه‌رو هستیم. اما سوال اصلی اینجاست که آیا محصولی که بدین شکل تولید می‌شود برای مخاطبان بازی‌های اصلی ارزش تجربه کردن را دارد یا خیر؟

Soccer Royale
فرض را بر دو حالت می‌گذاریم. شما یا طرفدار کلش رویال هستید، یا Soccer Stars. اگر غیر این صورت باشد و شما تجربه هیچکدام از عناوین فوق را نداشته‌ باشید، ممکن است در مواجهه با Soccer Royale گیج شوید و از دوستانتان کمک بخواهید! در هر صورت Soccer Royale مکانیزم جدیدی به این سبک اضافه نکرده. تنها خلاقیت استودیو Genera Games طراحی کارکترهایی بوده که هر یک خصوصیات خاص خود را دارند.

ابتدای بازی شما پنج بازیکن در اختیار دارید که هیچکدام از قابلیت‌های گفته برخوردار نیستند. با توجه به مقدار پر شدن نوار Xpهایتان، می‌توانید زمانی که نوبتتان رسید یکی از هشت کارتی که همراه دارید را انتخاب کنید و کارکترش را جایگزین یکی از بازیکن‌هایتان کنید. کارکترهای این کارت‌ها هرکدام قابلیتی دارند که می‌توانند گیم‌پلی بازی را تغییر دهند. درواقع استفاده صحیح از این قابلیت‌ها و زمان‌بندی صحیح وارد کردنشان به بازی است که شما را در Soccer Royale حرفه‌ای می‌کند.

بازی دنبال می‌شود و شما یک راند دفاع می‌کنید و یک راند حمله. وقتی نوبت به راند حمله کردن رسید، مانند Soccer Stars بازیکنتان را به عقب می‌کشید تا فلشی که قدرت و جهت حرکت بازیکنتان را نشان می‌دهد روی زمین نمایش داده شود. سپس صفحه را رها می‌کنید تا توپ در جهت مورد نظرتان شوت زده شود. اگر راهی به درون دروازه پیدا کند، گل به نامتان ثبت می‌شود و درغیر اینصورت بازی را رقیبتان ادامه می‌دهد.

ایرانی کارت
Samsung Galaxy S21

در راند دفاع شما می‌توانید بازیکنانتان را حرکت دهید تا جاهای خالی را پر و از دروازه‌تان دفاع کنند. این کار نیز به وسیله مشخص کردن یک جهت کوچک برای حرکت کردن انجام می‌شود و شما کنترل زیادی برای جابجا کردن بازیکنانتان ندارید. این را در نظر داشته باشید که در راند دفاع کردن شما نمی‌توانید از کارت‌هایتان استفاده کنید و این امکان در اختیار رقیبتان قرار می‌گیرد.

Soccer Royale
درنتیجه مهم است که حین حمله کردن، همیشه نیم‌نگاهی به وضعیت دفاعی تیمتان داشته باشید. متاسفانه حین بازی مانند کلش رویال این امکان وجود ندارد تا قابلیت‌های کارت‌هایتان را مرور کنید و این کار را باید پیش از شروع بازی و حین چیدن کارت‌هایتان انجام دهید. از طرفی سیستم نوبتی بازی برای حمله و دفاع کردن موجب می‌شود تا ریتم آن به شدت کند شود و از این نظر تجربه‌ای مانند Soccer Stars باشد.

منوهای بازی دقیقا مانند کلش رویال است. شما لوت باکس باز می‌کنید و از داخلش کارت‌ها و سکه‌هایی که به عنوان ارز بازی شناخته می‌شوند به دست می‌آورید. وقتی تعداد کارت‌های یک کارکتر به حد نصاب مشخص شده برسد، می‌توانید با پرداخت مقداری سکه ارتقائش دهید تا در مسابقه تاثیرگذارتر حضور پیدا کند. همچنین مهم است که روی ترکیب کارت‌هایتان فکر کنید و مجموعه‌ای را انتخاب کنید که هم از نظر دفاعی و هم تهاجمی بی‌نقص باشد.

اما بیایید به عقب برگردیم و جواب سوالی را بدهیم که ابتدای مطلب عنوان کردیم. آیا محصولی که بدین شکل تولید می‌شود برای مخاطبان بازی‌های اصلی ارزش تجربه کردن را دارد یا خیر؟ درخصوص Soccer Royale پاسخ ما خیر است. گرچه Soccer Royale مستقیما از مکانیزم‌های کلش رویال و Soccer Stars تقلید کرده، اما نمی‌تواند جایگزینی برای این دو بازی محسوب شود.


پیشنهاد میشه

تنها درصورتی تجربه Soccer Royale را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از Soccer Stars خسته شده باشید و بخواهید با حفظ سبک، وارد فضایی متفاوت شوید. Soccer Royale یک بازی تاور دیفنس نیست و نام Royale در انتهایش نیز اشاره‌ای به بازی‌های بتل رویال ندارد. Soccer Royale صرفا یک فوتبال آرکید نوبتی آنلاین محسوب می‌شود که می‌تواند چند ساعتی شما را سرگرم کند.

Soccer Royale

    Soccer Royale

  • سازنده Genera Games
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرورزشی
  • حجم: 150 مگابایت

GiftCard98
Green.ir
کپی شد https://vgto.ir/5im
نظرات (۴)
0 0 امتیاز
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Morgan-86

بازی جالبیه من که راضی ام

mani-safaei

اسکی …

GGMANLIVE

واقعا کار زشتی کردن که شرکت فری فایر داره بازی کلش رویال رو اسکی میره و فوتبالیش میکنه

mahdi-naeimi

نه باحاله نه مسخره متوسطه