ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جدیدترین فصل فورتنایت
اخبار و مقالات

تماشا کنید: دو تریلر از جدیدترین فصل فورتنایت منتشر شد

دو تریلر از جدیدترین فصل فورتنایت که چهارمین سیزن از چپتر دوم بازی است منتشر شده که بزرگ‌ترین گرد‌همایی قهرمانان مارول برای نجات جزیره را نشان می‌دهد. جدیدترین فصل فورتنایت Nexus War نامگذاری شده است ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۹

دو تریلر از جدیدترین فصل فورتنایت که چهارمین سیزن از چپتر دوم بازی است منتشر شده که بزرگ‌ترین گرد‌همایی قهرمانان مارول برای نجات جزیره را نشان می‌دهد.

جدیدترین فصل فورتنایت Nexus War نامگذاری شده است و در آن قهرمانان مارول باید از جزیره فورتنایت در مقابل گالاکتوس محافظت کنند. کسانی که سیزن‌پس بازی را خریداری کرده باشند می‌توانند به شخصیت‌هایی مثل آیرون‌من، دکتر دووم، گروت، شی‌‌-‌هالک، استورم، میستیک و ثور دسترسی داشته باشند. همچنین در ادامه کار قرار است شخصیت‌های مردان ایکس نیز به بازی اضافه شوند و ولورین یکی از آن‌ها است.

هفته پیش مشخص شد که فصل جدید فورتنایت قرار است تم مارول داشته باشد و اپیک گیمز در ادامه یک کتاب مصور در جهان بازی منتشر کرد. این کتاب مصور به جزئیات آغاز این کراس‌اوور می‌پردازد. قدرت جزیره فورتنایت توجه ثور و گالاکتوس را جلب می‌کند و این ثور است که دیگر شخصیت‌ها مثل آیرون‌من، کاپیتان آمریکا و ولورین را برای کمک به جزیره فرا می‌خواند.

همیشه در بازی فورتنایت شاهد حضور شخصیت‌هایی مثل بتمن یا انتقام‌جویان بوده‌ایم ولی یک تم کلی برای تمام فصل، کاری کاملا جدید از سوی اپیک گیمز محسوب می‌شود.

همچنین انتظارات تغییر اسلحه‌ها را نیز داشته باشید ولی اپیک گیمز هنوز اطلاعات در این زمینه منتشر نکرده است. تصویری از نقشه بازی نیز در اختیار داریم که خبر از تغییرات زیادی نمی‌دهد. باید منتظر شروع بازی باشیم تا بیشتر با جزئیات نقشه آشنا شویم.

جدیدترین فصل فورتنایت

فصل جدید امشب آغاز می‌شود ولی انتظار دسترسی آنی به آن را نداشته باشید. احتمالا به مدت 2 ساعت سرور‌های بازی خاموش شوند تا تغییرات بر روی بازی پیاده‌سازی شوند. بتل‌پس بازی نیز که برای دسترسی به تمامی شخصیت‌ها ضروری است مثل همیشه 10 دلار قیمت دارد. بازیکنان روی همه دستگاه‌ها جز سیستم عامل IOS می‌توانند به این تغییرات دسترسی داشته باشند، در حالی که دارندگان آیفون و آی‌پد در فصل سوم گیر افتاده‌اند.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: چرا باید فورتنایت رو آزاد کنیم؟

تماشا از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی