ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

انتشار ریمستر سه‌گانه Mass Effect ممکن است تاخیر داشته باشد

اگر خبرها را دنبال کرده باشید، می‌دانید که چندین ماه است شایعات زیادی درباره ریمستر سه‌گانه Mass Effect می‌شنویم. یکی از منابع اصلی این شایعات هم جف گراب، اینسایدر معتبر و نویسنده Venture Beat است. ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۴

اگر خبرها را دنبال کرده باشید، می‌دانید که چندین ماه است شایعات زیادی درباره ریمستر سه‌گانه Mass Effect می‌شنویم. یکی از منابع اصلی این شایعات هم جف گراب، اینسایدر معتبر و نویسنده Venture Beat است. او حالا ادعا کرده که انتشار این کلکسیون ریمستر شده با تاخیر مواجه شده و حالا حتی ممکن است به سال ۲۰۲۱ موکول شده باشد.

به گزارش VGC، گراب در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست این سایت گفته که EA ممکن است مجبور به عقب انداختن انتشار ریمستر سه‌گانه Mass Effect از ماه اکتبر امسال شود.

تا همین یک هفته پیش مطمئن بودم که برنامه، معرفی در اوایل اکتبر و عرضه در روزهای بعد اکتبر بود. پس یک خبر خوب.

شاید خبر بد. الان ۲۰۲۰ است و شاید آن تاریخ دیگر ممکن نباشد. به نظر می‌رسد احتمالش وجود داشته باشد، اما هنوز چیزی قطعی نیست.

مطمئنم که [ریمستر سه‌گانه Mass Effect] واقعی است. آنقدر مدرک از آن دیده‌ام که بدانم واقعی است. اما هنوز ۲۰۲۰ هستیم و آن‌ها هنوز آن را معرفی نکرده‌اند.

او ادامه داد که به گفته منابعش، این تاخیر ناشی از تاثیرات مسائل مربوط به کرونا بوده است. او در ادامه گفت:

فکر می‌کنم آن‌ها می‌خواستند این سه‌گانه Mass Effect دیگر بازی بزرگ آن‌ها با قیمت ۶۰ دلاری باشد [کنار Star Wars Squadrons]، برای همین مطمئنم که بازی همچنان در همان موقع‌ها بیرون می‌آید. اما حالا که همه چیز به هم ریخته، می‌توانم تصور کنم که آن‌ها بخواهند برنامه را عقب بیاندازند.

اما هنوز چیزی قطعی نیست، چیزی تضمین نشده، اصلا هنوز درباره چیزی تصمیم‌گیری نشده است. فقط یک احتمالیست که وجود دارد. اما آخرین باری که خبر به دستم رسید، هر دو بازی در اکتبر عرضه می‌شوند.

او سپس به نکته دیگری هم اشاره کرد و آن هم این است که طرفداران باید بیشتر انتظار نسخه‌های بهبود یافته از سه بازی را داشته باشند، نه یک بازسازی.

دقیقا نمی‌دانم، اما احتمال نسخه بهبود یافته بودن را بیشتر می‌دانم. یادم است که وقتی در این باره پرسیدم، چنین حسی را از اطلاعات می‌گرفتم و به نظرم مردم هم باید همین را انتظار داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی