معرفی شخصیت‌های بسیار نایاب Brawl Stars

با شخصیت‌های بسیار نایاب Brawl Stars بیشتر آشنا شوید

0

براولرها یا شخصیت‌های بازی درواقع سربازانی هستند که کنترل آنان را به دست می‌گیرید و سپس وارد مبارزات هیجان انگیز بازی می‌شوید. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی هستند که شناخت آنان به بهبود وضعیت بازی شما کمک ویژه‌ای می‌کند. در این مطلب به معرفی و بررسی شخصیت‌های بسیار نایاب Brawl Stars می‌پردازیم.

ریکو – Rico

 • ریکو یکی از براولرهای بسیار نایاب است که گرچه میزان سلامتی کمی دارد و آسیب رسانی چشمگیری ندارد، اما به خاطر حمله خاص خود می­تواند بسیار تاثیر گذار باشد. حمله مخصوص ریکو شامل شلیک گلوله­‌هایی می­شود که پس از برخورد با دیوارها کمانه می‌­کنند و می­‌توانند به مسیر خود ادامه دهند.
 • اگر به درستی از این قابلیت استفاده کنید، ریکو می‌­تواند بدون نزدیک شدن به حریفان و آسیب دیدن به سادگی آنان را از بین ببرد. قدرت ستاره‌­ای ریکو نیز موجب می­‌شود میزان آسیب رسانی حمله عادی و مخصوص او به میزان 80 واحد بیشتر شود.
حمله مخصوص: Trick Shot

هنگامی که حمله مخصوص ریکو فعال می­‌شود او می‌­تواند تیرهای بزرگ­‌تر و بیشتری را به سمت رقیبانش شلیک کند. این گلوله­‌ها پس از برخورد با دیوارها کمانه می­‌کنند و پس از آسیب رسانی به براولرهای رقیب باز هم با مسیر خود ادامه می‌­دهند. این قابلیت هنگامی که براولرهای رقیب در محدوده­‌ای جمع شده‌­اند می‌­تواند بسیار موثر واقع شود.

حمله عادی: Bouncy Bullets

حمله عادی ریکو شامل گلوله­‌هایی می­شود که به صورت چندتایی شلیک می­‌شوند و پس از برخورد با دیوارها کمانه می­‌کنند. این قابلیت مخصوصا زمانی که یکی از براولرها در گوشه‌­ای از محیط بازی گرفتار شده باشد کاربردی است و موجب می­‌شود ریکو بتواند آسیب زیادی به او وارد کند.

توضیحات کلی
 • ریکو دارای میزان سلامتی کمی است. به همین خاطر می‌­بایست از خصوصیات و ویژگی‌های خود به درستی استفاده کنید تا بدون وارد شدن به محدوده آسیب رسانی رقبایتان بتوانید آنان را هدف قرار دهید.
 • حمله مخصوص ریکو دارای بُرد بسیار زیادی است. می­‌توانید از این حمله برای هدف قرار دادن براولرهایی که در حال فرار برای بازیابی سلامتیشان هستند استفاده کنید.
 • برای بالا بردن سطح پوششی شلیک‌­هایتان تلاش کنید از زوایای مختلف به سمت دیوارهای موجود در محیط شلیک کنید تا بدین شکل بازتاب گلوله­‌ها پوشش بیشتری داشته باشد.
 • بهترین محیط­‌ها برای استفاده از ریکو نقشه­‌هایی هستند که بیشترین تعداد دیوارها را دارند. نقشه­‌هایی مانند Cavern Church ،Rockwall Brawl و Scorched Stone.
 • هنگامی که حمله مخصوص ریکو آماده شد، از آن برای هدف قرار دادن براولرهایی استفاده کنید که فاصله بیشتری تا دیوارها دارند.
 • اگر بتوانید طوری هدف گیری کنید که تمام گلوله­‌های حمله مخصوص ریکو به براولرهای رقیب اصابت کنند، دوباره حمله مخصوصتان شارژ می­‌شود و می­‌توانید دائما از آن استفاده کنید.
 • گلوله‌­هایی که طی حمله مخصوص ریکو شلیک می‌­شوند پس از برخورد با براولرها از آنان می‌‌­گذرند و می­‌توانند به دیگر براولرها آسیب وارد کنند.

دریل – Darryl

 • دریل یکی از براولرهای بسیار نایاب است که میزان سلامتی بسیار بالایی دارد. او دو شاتگان دولول به دست دارد و به این ترتیب از فاصله نزدیک می‌­تواند آسیب بسیار زیادی به براولرهای دیگر وارد کند. حمله مخصوص دریل نیز به او این اجازه را می­‌دهد تا به سرعت از دست سایر براولرها فرار کند یا خود را به آنان نزدیک­‌تر کند.
 • قدرت ستاره­‌ای دریل نیز موجب می‌­شود او در حین استفاده از حمله مخصوصش نوعی سپر دفاعی دریافت کند. این سپر آسیب­‌های وارده در حین استفاده از حمله مخصوص را به مدت 3.5 ثانیه تا سقف 40 درصد کاهش می‌­دهد.
حمله مخصوص: Barrel Roll

حمله مخصوص دریل به گونه‌­ای است که پس از فعال کردن آن روی زمین غلت می­‌زنید و می­‌توانید به سرعت از دست دیگر براولرها فرار کنید یا به آنان نزدیک‌­تر شوید. همچنین این حمله مخصوص پس از 30 ثانیه دوباره فعال می­‌شود.

حمله عادی: Double Deuce

دریل از هر کدام از اسلحه­‌هایش گلوله­‌هایی با میزان آسیب رسانی متوسط شلیک می‌­­کند. بُرد اسلحه دریل کمتر از شلی و بیشتر از بول است. آسیب رسانی دریل به گونه‌­ای است که از فاصله نزدیک آسیب بیشتری وارد می‌­کند.

توضحیات کلی
 • سرعت حرکت دریل از برخی براولرهای دیگر بیشتر است و به همین خاطر می‌­تواند به سادگی خود را به دیگران رسانده یا از آنان فاصله بگیرد.
 • قدرت ستاره‌­ای دریل به او اجازه می‌­دهد با استفاده از سپری مخصوص تا سقف 40 درصد آسیب کمتری ببیند. این قابلیت موجب می­‌شود دریل حتی از براولرهای قدرتمند دیگری مانند ال پریمو یا فرانک نیز میزان سلامتی بیشتری داشته باشد. به همین خاطر دریل می‌تواند در نبردها تاثیر چشم گیری داشته باشد.
 • حمله مخصوص دریل برای دور یا نزدیک شدن به براولرهای رقیب فوق العاده است. دریل به سرعت روی زمین غلت می­‌زند و شما حتی می­‌تواند برد آن را در صورتی که از عرض رودخانه عبور کنید بیشتر کنید. این قابلیت که در نقشه­‌هایی مانندThousand Lakes در دسترس شما قرار می­‌گیرد می‌­تواند بسیار کابردی بوده و به شما کمک کند که بتوانید سریعا از یک منطقه پر خطر فرار کنید. در صورت غلت خوردن در کناره رودخانه نیز این شانس را دارید تا مسافت طی شده را تا سقف 4 برابر افزایش دهید.
 • در حالت Brawl Ball می­‌توانید با استفاده از دریل ابتدا توپ را به سمت جلو پرتاب کنید و سپس با استفاده از حمله مخصوصتان خود را به آن رسانده و آن را پیش ببرید. همچنین می­توان از این حمله مخصوص برای سریع­تر رساندن خودتان به توپ در میانه میدان پس از به ثمر رسیدن گل‌های بازی استفاده کنید. گرچه این استراتژی هم ریسک خود را دارد و وارد شدن به میانه نبرد معمولا منجر به مرگ شما می­‌شود. استفاده از حمله مخصوص روی براولری که توپ را در اختیار دارد موجب می­شود توپ از چنگ او در آمده و آماده به دست گرفتن شود.
 • یکی از بهترین استراتژی­‌ها برای استفاده از دریل این است که با استفاده از حمله مخصوصتان خود را به یکی از براولرهای رقیب برسانید. سپس با وارد کردن آسیب زیاد به هدفتان می­‌توانید دوباره آن را شارژ و برای خارج شدن از منطقه خطر استفاده کنید.
 • دریل در مقابل دیگر براولرهای سنگین مانند فرانک شانس چندانی برای بقا ندارد. اما در عوض می­تواند به سادگی براولرهای کم جانی مانند داینامایک، بارلی و… را از بین ببرد.
 • اگر در حین غلت زدن به یکی از براولرها برخورد کنید، این شانس وجود دارد که بتوانید کاملا حمله مخصوص او را پیش از فعال شدن خنثی کنید.
 • قدرت ستاره‌­ای دریل این اجازه را می­‌دهد تا در هر شرایطی بتوانید سه گلوله شاتگانتان را به سمت اهداف مورد نظرتان شلیک کنید.

پنی – Penny

 • پنی یکی از براولرهای بسیار نایاب است که حمله مخصوص او به شما اجازه می­‌دهد یک خمپاره انداز با میزان آسیب رسانی بسیار زیاد را در محیط بازی قرار دهید. این خمپاره انداز می‌­تواند براولرهای رقیب پشت دیوارها را نیز هدف قرار دهد.
 • صرف نظر از خمپاره انداز، پنی دارای میزان سلامتی متوسطی است. بُرد آسیب رسانی او زیاد است و می‌­تواند چند براولر را هدف قرار دهد. قدرت ستاره‌­ای موجب می­‌شود پنی بتواند از توپ خود 6 گلوله شلیک کند. این 6 گلوله تمام براولرهای رقیبتان را هدف قرار می­‌دهند و تا سقف 1800 واحد به آنان آسیب وارد می­‌کند.
حمله مخصوص: Old Lobber

حمله مخصوص پنی به او اجازه می­‌دهد یک خمپاره انداز را در نزدیکی خود روی زمین قرار دهد که می‌­تواند به سمت براولرهای دیگر شلیک کرده و آسیب زیادی به آنان وارد کند. نوع آسیب رسانی این خمپاره انداز محیطی است و می‌­تواند براولرهای پشت دیوار را نیز هدف قرار دهد. بزرگ‌­ترین مشکل این خمپاره انداز سرعت پایین شلیک آن است.

حمله عادی: Plunderbuss

حمله پنی به این شکل است که او مشتی سکه به سمت هدف خود پرتاب می‌کند. درصورت برخورد سکه‌ها، سه سکه از براولر آسیب دیده عبور می‌کنند و درصورتی که براولری دیگر در پشت او حضور داشته باشد، به آن هم آسیب وارد می‌کنند.

توضیحات کلی
 • اگر براولری با میزان سلامتی بالا پشت براولری دیگر پنهان شده یا تردد می­کند، می­‌توانید با استفاده از حمله عادی پنی هر دوی آنان را هدف قرار دهید.
 • برای بالا بردن میزان تاثیر گذاری خمپاره انداز پنی، سعی کنید آن را پشت دیوارهای محدوده سمت تیمتان بگذارید. بدین ترتیب خمپاره انداز می­‌تواند بدون آسیب دیدن شروع به نشانه روی به سمت براولرهای رقیب کند. تانک­‌هایی مانند بول و ال پریمو می‌­توانند به خوبی از خمپاره انداز دفاع کنند.
 • همچون حمله مخصوص جسی، پنی هم می­‌تواند از خمپاره اندازش به عنوان یه عامل جلب توجه استفاده کند تا سایر براولرها آن را هدف قرار دهند و پنی بتواند از مهلکه فرار کند.
 • اگر هر سه سکه پرتابی به یک براولر برخورد کنند، میزان آسیب رسانی سه برابر می‌­شود.
  خمپاره انداز بُرد بسیار بالایی دارد، اما شعاع آسیب رسانی آن کم است. می­‌توانید از خمپاره انداز برای حرکت دادن به براولرها و مانع شدن از توقفشان در یک نقطه استفاده کنید.
 • قدرت ستار‌ه‌­ای پنی باعث می‌­شود او بتواند چند گلوله را به طور همزمان شلیک کند. این گلوله‌­ها می‌توانند آسیب محیطی زیادی وارد کنند. استفاده از قدرت ستاره‌­ای براولرهای ضعیف‌­تر را وادار می‌کند تا برای نابود کردن خمپاره انداز آن را هدف قرار دهند.

کارل – Carl

کارل یکی از براولرهای بسیار نایاب است که از طریق باز کردن Brawl Boxها در اختیارتان قرار می­‌گیرد. کارل میزان آسیب رسانی و سلامتی قابل توجهی دارد. کارل به خاطر نوع خاص حمله­‌اش شناخته می‌­شود. او در حین حمله دو تبرش را مانند بومرنگ به سمت هدف مورد نظرش پرتاب می­‌کند.
هر براولری که در مسیر این پرتاب قرار بگیرد آسیب می­‌بیند و این مسئله در مسیر برگشت تبر نیز دوباره رخ می­‌دهد. هنگامی که کارل تبرش را پرتاب می­‌کند، قابلیت گرفتن دوباره آن را تا زمان برگشت از دست می‌­دهد. حمله مخصوص کارل نیز بدین گونه است که او شروع به چرخیدن می‌کند و بدین ترتیب به هرکسی که اطرافش قرار بگیرد آسیب وارد می­‌کند.

 • قدرت ستاره‌­ای کارل نیز موجب می­‌شود تبر پرتاب شده با سرعت بیشتری به سمت کارل برگردد.
حمله مخصوص: Tailspin

کارل تبر خود را می­‌چرخاند و بدین ترتیب به هر براولری که در نزدیکی او حضور داشته باشد آسیب وارد می­‌کند. شعاع این حمله کم است اما اگر براولری در این شعاع قرار گیرد می­‌توانید چندین مرتبه او آسیب وارد کنید. همچنین سرعت حرکت و آسیب رسانی کارل طی استفاده از حمله مخصوصش افزایش می­‌یابد.

حمله عادی: Pickaxe

کارل تبر خود را به سمت هدف مورد نظرش پرتاب می‌­کند و این تبر در مسیر رفت و برگشت به اهدافی که برخورد می‌­کند آسیب وارد می­‌کند. تبر کارل حتی می‌­تواند از داخل دیوارها نیز باز هم به دست او برگردد. درصورتی که در مسیر رفت تبر کارل به دیوار برخورد کند، در میانه راه برمی‌گردد.

توضیحات کلی
 • هنگامی که تبر کارل به یک مانع برخورد می­‌کند، بدون طی کردن مسیر کامل برمی‌گردد و دوباره آماده استفاده می­‌شود.
 • می‌­توانید از این استراتژی استفاده کنید که یه براولر رقیب را به دیوار نزدیک کنید و سپس با استفاده از پرتاب تبرتان با سرعت بالا به او آسیب وارد کنید. بدین ترتیب کارل می‌­تواند آسیب بسیار زیادی به هدفش وارد کند. همچنین می­‌توانید از این خصوصیت برای باز کردن سریع‌­تر جعبه­‌هایی که در نزدیکی دیوار قرار دارند استفاده کنید.
 • اگر هدف مورد نظرتان در نزدیکی گوشه یک دیوار قرار دارد می­‌توانید تبرتان را به سمت آن پرتاب کنید تا در مسیر برگشت حالتی قوس‌­دار به خود گیر و به براولر مورد نظرتان آسیب وارد کند.
 • حمله مخصوص کارل می­‌تواند آسیب زیادی را در شعاع کمی وارد کند. تلاش کنید تا برای استفاده صحیح از حمله مخصوصتان به چند براولر نزدیک شوید و سپس آن را فعال کنید.
 • حین استفاده از حمله مخصوصتان حتما به مقدار سلامتیتان توجه کنید. کارل برخلاف براولرهایی مانند دریل یا روزا حین فعال شدن حمله مخصوصش دارای شیلد نیست و بدین ترتیب براولرهای رقیب می‌­توانند به او آسیب وارد کنند.
 • حمله مخصوص کارل برای مدت زمان کوتاهی می­‌تواند سرعت حرکت او را افزایش دهد. به همین خاطر می‌­توانید از آن برای فرار از شر آسیب رسانی براولرهای رقیب نیز استفاده کنید.
  کارل نمی‌­تواند حین فعال شدن حمله مخصوصش، از حمله عادی خود نیز استفاده کند. اما می‌تواند هنگامی که تبرش مسیر رفت را طی کرده و درحال برگشت است حمله مخصوص خود را فعال کند.
 • توجه داشته باشید که حین استفاده از حمله عادی برای پیدا کردن موقعیت دشمنان در بوته‌­ها، ممکن است این موقعیت برایشان فراهم شود که شما را هدف قرار دهند.
 • حمله مخصوص کارل او را تبدیل به سریع­ترین براولر در بازی می­کند.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...