ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تهیه کننده Dragon Age 4 تصویر جدیدی از بازی منتشر کرد

خیلی از بازیکنان چشم انتظار اطلاعات بیشتری از بازی Dragon Age 4 هستند و اکنون یک کانسپت آرت جدید از آن منتشر شده که طرفداران را خوشحال کرده است. تهیه کننده اجرایی بازی، کریستین دیلی ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۰

خیلی از بازیکنان چشم انتظار اطلاعات بیشتری از بازی Dragon Age 4 هستند و اکنون یک کانسپت آرت جدید از آن منتشر شده که طرفداران را خوشحال کرده است.

تهیه کننده اجرایی بازی، کریستین دیلی (Christian Dailey)، این کانسپت آرت را منتشر کرده است. این تصویر یک جنگجو با تیر و کمان جادویی را نشان می‌دهد و طراحی بسیار زیبایی دارد. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که احتمالا در آینده نزدیک تصاویر و اطلاعات بیشتری از بازی منتشر می‌شود. مارک دراه (Mark Darrah)، یکی از توسعه دهندگان سابق استودیو بایوور، به این تصویر نیز واکنش نشان داده و از آن تعریف کرده است. کریستین دیلی شخصی بود که پس از جدایی مارک جای او را پر کرد. شما می‌توانید تصویر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

بازی Dragon Age 4

همانطور که از قبل نیز اعلام شده بود شخصیت اصلی بازی Dragon Age 4 توانایی استفاده از جادو ندارد و توسط پیش‌گویی‌ها انتخاب نشده است. همچنین شاهد بازگشت شخصیت سولاس از Dragon Age: Inquisition هستیم و به نظر می‌رسد که نقش بسیار پررنگ‌ترین در نسخه چهارم داشته باشد. داورین (Davrin) و بلارا (Bellara) دیگر شخصیت‌های همراه ما در بازی هستند که داروین یک گری واردن (Grey Warden) حقیقی بود، ولی اطلاعاتی از شخصیت بلارا در دسترس نیست.

بیشتر بخوانید:


۲۰ چیز احمقانه در ماینکرفت که واقعا کار می‌کنند!

تماشای ویدیو از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی