فوتبال حبابی مجموعه شهر بادی

فوتبال حبابی مجموعه شهر بادی

فوتبال غیر حبابی با اعمال شاقه

۶ تیر ۱۳۹۸ ۴.۵ ذخیره
بدون دیدگاه

مدتی بود که به دنبال یک جای خوب برای تجربه فوتبال حبابی می‌گشتیم و بعد از کلی چرخیدن در فضای وب با مجموعه شهر بادی آشنا شدیم. شهر بادی خودش را متصل به مجموعه تفریحی بام لند می‌داند و در محوطه باز آن می‌توانید به جز فوتبال حبابی، تفریحات دیگری چون فوتبال صابونی، فوت دارت و گردونه بادی را هم تجربه کنید.

با این حال، هدف ما برای حرکت به سمت شهر بادی، فوتبال حبابی بود و با خودمان می‌گفتیم که اگر از اوقاتمان لذت بردیم، سراغ فوتبال صابونی هم می‌رویم. پس وسایلمان را برداشتیم و آماده شدیم تا لحظات خوبی را تجربه کنیم. مقصد، غرب تهران بود؛ درست در نزدیکی دریاچه خلیج فارس و مجموعه بام لند.

پس این را می‌دانستیم که مسیر طولانی‌ای را در پیش داریم. از مرکز شهر تا رسیدن به میدان موج، چیزی در حدود یک ساعت راه بود. با این حال، وقتی به میدان موج رسیدیم تازه فهمیدیم که خود مسیر مسئله‌ای نبود که باید نگرانش می‌بودیم. با ترافیک وحشتناکی رو به رو شدیم که هیچ راهی برای فرار از آن نداشتیم. ترافیک به محض این که وارد بلوار موج شدیم، بدتر هم شد و دیگر بیشتر نگران این بودیم که یک وقت جای پارک گیرمان نیاید.

فوتبال حبابی

به هر حال، آخر هفته هم بود و طبیعی است که آن طرف‌ها شلوغ باشد اما تا این حد فکرش را نمی‌کردیم. از طرفی عدم وجود پارکینگ اختصاصی برای مجموعه شهر بادی مزید بر علت شد و عملا مجبور شدیم زمان زیادی را صرف پیدا کردن جایی برای پارک ماشین کنیم. بالاخره رسیدیم و سعی کردیم به نحوی انرژی از دست رفته‌مان را جبران کنیم و برای داشتن ساعات خوشی آماده شویم.

اما وقتی که پا در محوطه شهر بادی گذاشتیم، همه چیز بیشتر توی ذوقمان خورد. با فضای بازی رو به رو شدیم که هیچ شباهتی به تصاویرش در اینترنت نداشت، زمین فوتبال خیلی کوچکی را دیدیم که به سختی ۶ نفر در آن جا می‌شدند و از همه بدتر اینکه هیچ چیز شگفت انگیزی نبود تا کل قضیه برایمان جذابیت پیدا کند و کمی انرژی از دست رفته‌مان با آن بازگردد.

از طرفی در توضیحات فوتبال حبابی آمده بود که پیش از ورود به زمین فوتبال حبابی، لباس و تجهیزات کامل در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا همه چیز در ایمن و حرفه‌ای‌ترین حالت ممکنش قرار داشته باشد. با این حال، اگر فکر می‌کنید چنین اتفاقی افتاد سخت در اشتباهید. به جز توپ حبابی شکلی که واردش شدیم، چیز دیگری از طرف مجموعه شهر بادی در اختیارمان قرار نگرفت و مجبور شدیم با همان چیزهایی که با خود به همراه آورده بودیم بازی را شروع کنیم.

فوتبال حبابی

بازی بالاخره شروع شد. با بچه‌های تحریریه ویجیاتو دو تیم سه نفره تشکیل دادیم و سعی کردیم اوقات خوشی داشته باشیم. این اتفاق چند دقیقه‌ای جریان داشت و واقعا از بودن در توپ‌های حبابی و چالشی که موقع حرکت با آن‌ها داشتیم لذت بردیم. اما کمی که گذشت فهمیدیم که واقعا کنترل توپ، آن هم وقتی یک حباب بزرگ کدر دورتان را گرفته واقعا سخت است. کدری حباب‌ها آنقدر زیاد بود که به سختی جلوی پایمان را می‌دیدیم، چه برسد به اینکه بخواهیم پا به توپ بشویم، دریبل کنیم و شوت بزنیم.

در ضمن مثل اینکه مسولین شهر بادی یادشان رفته بود توپ فوتبالشان را باد بزنند و آنقدر کم باد بود که چند باری زیر پایمان گیر کرد و نزدیک بود آسیب ببینیم. جالب‌تر اینکه وقتی اولین گل بازی زده شد، تازه فهمیدیم که دو دروازه موجود در زمین هیج عمقی ندارند تا بفهمیم توپ واقعا درون دروازه رفته یا نه. از طرفی هوای آن شب هم حسابی گرم بود و بعد از ده دقیقه بودن در حباب‌ها، واقعا تحملشان سخت می‌شد.

این بود که آرام آرام همه ما حباب‌ها را در آوردیم و سعی کردیم در مابقی وقتمان از فوتبال معمولی یا بهتر است بگویم از گل کوچیک لذت ببریم. باور کنید بهترین لحظاتی که در مجموعه شهر بادی داشتیم، همان چند دقیقه‌ای بود که با هم گل کوچیک بازی کردیم. دیگر از این بابت مطمئن بودیم که فوتبال حبابی شهر بادی آن تجربه‌ای نبود که فکرش را می‌کردیم و به هیچ وجه ارزش هزینه‌ و وقتی که برایش پرداخته بودیم را نداشت.

فوتبال حبابی

بلیط فوتبال حبابی شهر بادی برای هر نفر ۳۰ هزار تومان است که اگر بلیط آن را از تخفیفان بخرید، این هزینه نصف خواهد شد. پس با این تفاسیر مجموع هزینه‌ برای حضور ۶ نفر در زمین فوتبال حبابی، حداقل ۹۰ و حداکثر ۱۸۰ هزار تومان می‌شود و در ازای پرداخت این هزینه، می‌توانید ۳۰ دقیقه در حباب‌ها فوتبال بازی کنید.

با ۹۰ یا ۱۸۰ هزار تومان قطعا تفریحات بهتری برای تجربه وجود دارند و شاید بهتر بود که ما هم به جای زجری که سر ترافیک و پیدا کردن جای پارک کشیدیم، زمین فوتبالی را در همان مرکز شهر اجاره می‌کردیم و ۹۰ دقیقه از کنار هم بودن لذت می‌بردیم. با این حال چیزی که بیشتر از همه ما را از بودن در مجموعه شهر حبابی آزرده خاطر کرد، رفتار نامناسب مسولینش بود.

به محض اینکه وارد محوطه شدیم، برق مجموعه رفت و ما مجبور بودیم مدت زیادی را منتظر بمانیم تا بالاخره شهر حبابی قادر به سرویس دهی باشد. با این حال، به جای اینکه مسولین شهر بادی رفتار مناسبی نشان دهند و کاری کنند که دقایق خوشی را در مجموعه‌ آن‌ها تجربه کنیم، به ما لحن نادرستی گفتند که از وقت رزرومان گذشته و بهتر است در روز دیگری به شهر بادی برگردیم.

در کل، بودن در شهر بادی و تجربه فوتبال حبابی در آن، چیزی نبود که انتظارش را داشتیم و اگر نظر ما را بخواهید، رفتن به این مجموعه برای تفریح را توصیه نمی‌کنیم. با این حال، اگر به دنبال تجربیات جدید هستید و با ترافیک شدید و نبودن جای پارک مشکلی ندارید، انتظاراتتان را پایین بیاورید و فوتبال حبابی را در شهر بادی تجربه کنید.


  • امکانات:‌ بوفه خوراکی، پارکینگ عمومی
  • کارتخوان: دارد
  • بازی‌ها: فوتبال حبابی، فوتبال صابونی، گردونه بادی و فوت‌دارت
  • شماره تلفن:‌ ۰۲۱۴۴۷۱۳۴۵۶
  • مخاطب:‌ آقایان و خانم‌ها

برچسب‌هافوتبال
کپی شد https://vgto.ir/4y
نظرات
4.5 2 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x