ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سریال فارگو
اخبار و مقالات

سریال فارگو با فصل پنجم به پایان می‌رسد

نوآ هاولی شورانر سریال فارگو (Fargo) تایید کرده به احتمال قوی فصل پنجم نقطه پایانی این مجموعه کمدی سیاه و جنایی خواهد بود. هاولی مدتی پیش در مصاحبه با سایت Vatiny Fair درباره ساخت یا ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۱۱ تیر ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۰

نوآ هاولی شورانر سریال فارگو (Fargo) تایید کرده به احتمال قوی فصل پنجم نقطه پایانی این مجموعه کمدی سیاه و جنایی خواهد بود.

هاولی مدتی پیش در مصاحبه با سایت Vatiny Fair درباره ساخت یا عدم ساخت فصل پنجم سریال گفت:

بله، گرچه هنوز آن را ندارم. من قسمت‌هایی دارم که باید جان سالم بدر ببرند. آن‌ها بهم متصل نیستند. فکر می‌کنم ساختن یک پایان‌بندی خوب باشد؛ اینکه بدانی به یک جایی رسیدی و این پایان کار آنتولوژی است.

سریال فارگو که از سال ۲۰۱۴ پخش خود را آغاز نمود، بر اساس فیلمی به همین نام محصول ۱۹۹۶ توسط برادران کوئن ساخته شده است. هر فصل از این آنتولوژی تیم بازیگری و داستان متفاوتی دارد و در دوران و مکان‌های مختلفی روایت می‌شود. به عنوان مثال فصل چهارم در دهه ۵۰ میلادی در شهر کانزاس جریان داشت، جایی که جنگ میان گانگسترها و مافیا تمام شهر را پر کرده.

با توجه به شرایط فعلی، احتمالا تا پخش فصل پنجم فارگو زمان زیادی باقی مانده است. هاولی دسامبر ۲۰۲۰ مسئولیت ساخت یک سریال بر اساس فرانچایز Alien (بیگانه) را برعهده گرفت و همان‌طور که از صحبت‌هایش پیداست فیلم‌نامه فصل ۵ فارگو را نیز کاملا نکرده.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: چهار قابلیت مهم ویندوز ۱۱ برای گیمرها

تماشا از یوتیوب ویجیاتو با کیفیت بالاتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی