ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فصل جدید لیگ Overwatch از بیلد اولیه نسخه دوم استفاده می‌کند

با وجود حاشیه‌های پیرامون اکتیویژن بلیزارد، توسعه بازی‌های جدید آن‌ها به خوبی پیش می‌رود و اکنون اطلاعات جدیدی از لیگ Overwatch به دست آورده‌ایم. اکتیویژن بلیزارد با مشکلات بسیار زیادی روبه رو بوده و باید ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۰

با وجود حاشیه‌های پیرامون اکتیویژن بلیزارد، توسعه بازی‌های جدید آن‌ها به خوبی پیش می‌رود و اکنون اطلاعات جدیدی از لیگ Overwatch به دست آورده‌ایم.

اکتیویژن بلیزارد با مشکلات بسیار زیادی روبه رو بوده و باید به خاطر آزار و اذیت جنسی کارکنان زن توسط مدیران خود به دادگاه برود. با این وجود توسعه نسخه دوم اورواچ به خوبی پیش می‌رود و لیگ اورواچ در سال ۲۰۲۲ از بیلد اولیه Overwatch 2 استفاده خواهد کرد. سایت DotEsports از این موضوع خبر داده و تاریخ آغاز لیگ اورواچ را نیز اعلام کرده است. معاون رئیس لیگ اورواچ به DotEsports اعلام کرده است که فصل جدید از ماه آپریل 2022 (فروردین سال آینده) آغاز می‌شود.

تا چندی پیش شایعات به این اشاره داشتند که لیگ اورواچ برای یک سال تعطیل خواهد شد، اما بلیزارد این شایعات را رد کرد. این کمپانی اعلام کرده بود که با وجود اینکه تاریخ دقیق آغاز پنجمین فصل لیگ دقیقا مشخص نیست، اما مطمئنا برگزار خواهد شد. همچنین سخنگوی لیگ اورواچ به سایت DotEsports توضیح داد که لیگ امسال یک بیلد اولیه از بازی Overwatch 2 خواهد بود.

در حال حاضر برنامه این است که فصل 2022 لیگ اورواچ با بیلد اولیه Overwatch 2 آغاز شود. وقتی به تاریخ شروع لیگ در آپریل سال آینده نزدیک شویم، جزئیات بیشتری برای اشتراک گذاری در مورد فصل 2022 خواهیم داشت.

لیگ Overwatch

هنوز اطلاعات زیادی از تغییرات اعمال شده وجود ندارد، اما این را می‌دانیم که باید با تیم‌های ۵ نفره طرف باشیم. در حال حاضر هر تیم در اورواچ ۶ عضو دارد، ما اما در نسخه دوم یک نفر از اعضای تیم‌ها کم خواهد شد. از طرف دیگر هر تیم تنها می‌تواند یک قهرمان تانک داشته باشد. از این رو باید انتظار تغییرات زیادی در فصل جدید لیگ را داشته باشید.

Overwatch 2 دارای یک بخش داستانی خواهد بود و بازیکنان داستان جدیدی از این سری را تجربه خواهند کرد. گیمرها داستان را از دید تمامی این قهرمانان تجربه خواهند کرد و قرار شده که هر کدام از آن‌ها دید متفاوتی نسبت به اتفاقاتی که در اورواچ رخ می‌دهد داشته باشند. 

Overwatch 2 در تاریخ نامشخصی برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پی‌سی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:


۱۰ حقیقت جالب از سری Max Payne

تماشا نسخه با کیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی