ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی بازی Cyber Hunter؛ بهشت فراموش‌شده بتل رویال‌های موبایلی

ادامه‌ای عالی برای کلیشه‌ای تکراری

۴ هفته پیش ۴.۴ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Cyber Hunter همراه ویجیاتو باشید.

قرار نیست که بازی‌های موبایلی صرفا حول محور عناوین محدودی جریان داشته باشند. گاها برای پیدا کردن عناوینی موبایلی دوست‌داشتنی باید سفری طولانی را به دل پلتفرم موبایل شروع کنیم و استودیوهای متنوعی را زیر نظر قرار دهیم تا شاید از بین بازی‌های این توسعه‌دهندگان بزرگ و کوچک موبایلی، عناوینی را بتوان پیدا کرد که تجربه‌شان حتی پس از گذشت سال‌ها نیز می‌تواند جذاب و خاطره انگیز باشد. صحبت از بازی‌هایی است که گذشت زمان هیچ تاثیری روی آن‌ها ندارد و حتی باعث جذاب‌تر شدن آن‌ها نیز می‌شود.

با این‌حال، برخی از این بازی‌های موبایلی هرگز آنطوری که باید و شاید دیده نشده‌اند. البته این موضوع ابدا به معنای بد بودن این بازی‌ها نیست! بلکه سیاست نه چندان درست توسعه دهندگان موبایلی است که باعث کمتر دیده شدن این بازی‌ها شده است. اما به هرحال، بد نیست که گاهی خطر را به جان بخریم و به سراغ این بازی‌ها برویم در نهایت، تلاش کنیم که تجربه‌ای سرگرم‌کننده اما متفاوت داشته باشیم. کسی چه می‌داند، شاید در این بین؛ عناوینی را بتوان پیدا کرد که شاهکارهایی فراموش شده باشند.

پلتفرم موبایل جایی نیست که شما با محدودیت‌های چندان عجیبی رو به رو باشید. در واقع، شما آزاد هستید که تا سرحد مرگ خلاق باشید و تلاش کنید که تجربه‌ای عاری از کلیشه‌‌های خسته‌کننده را به ارمغان بیاورید. با تمام این توضیحات، انگار که ما به شنیدن این کلیشه‌های تکراری عادت کرده‌ایم. کلیشه‌هایی که زندگی هرکدام از ما را احاطه کرده‌اند و تاثیرشان بر دنیای بازی‌های موبایلی نیز، چندان دور از ذهن نیست. اما سوال اینجاست که یک عنوان موبایلی، تا چه اندازه می‌تواند از این کلیشه‌های تکراری اما جذاب برای ایده‌سازی خودش استفاده کند؟توسعه‌دهندگان موبایلی بسیاری هستند که پلتفرم موبایل را چیزی در حد و اندازه کنسول‌های‌ بازی می‌دانند و تلاش می‌کنند که مرز بین بازی‌های موبایلی و عناوین کنسولی را، به نازکی‌ یک تار مو برسانند. این موضوع شاید در نگاه اول کمی غیرمنطقی به نظر برسد، اما با نگاهی به بازی‌های امروزه موبایلی به خوبی می‌توان این موضوع را درک کرد. از طرفی حالا دیگر بازی‌های موبایلی تبدیل به عناوینی شاهکار شده‌اند که حتی می‌توانند با بازی‌های بزرگ کنسولی رقابت کنند و می‌توان انتظارات بالایی از بازی‌های موبایلی داشت.

استودیوی بازی‌سازی NetEase از جمله همین توسعه دهندگان موبایلی است که بازی‌هایش، جایگزین‌هایی عالی برای عناوین بزرگ کنسولی روی موبایل هستند. استودیوی NetEase به لطف استفاده از بهترین مکانیزم‌ها در ساخت بازی‌هایش، همیشه به عنوان یکی از بهترین توسعه دهندگان موبایلی شناخته شده است و می‌توان انتظارات بالایی از بازی‌های این استودیو داشت؛ حتی اگر بازی‌هایش عجیب‌ترین عناوین موبایلی باشند! با تمام این توضیحات، دلیل نمی‌شود که تمام بازی‌های استودیوی NetEase عملکردی فوق‌العاده داشته باشند. گاها برخی از عناوین، قربانی موفقیت دیگر بازی‌ها می‌شوند و برای همیشه به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

وقتی سونامی بتل رویال‌ها در سال ۲۰۱۷ شروع به اتفاق افتادن کرد، دنیای ویدیوگیم دچار تغییرات بزرگی در روند بازی‌سازی شد. تغییراتی که آثار مثبت و منفی متعددی روی بازی‌های ویدیویی گذاشت و پلتفرم موبایل نیز از این قاعده مستثنی نبود. استودیوی NetEase سوار بر آخرین موج‌های باقی مانده از سونامی بتل رویال‌ها، عناوین شاهکار بسیاری را به علاقه‌مندان بازی‌های موبایلی معرفی کرد. در سال ۲۰۱۹ بازی Cyber Hunter آخرین تلاش‌های استودیوی NetEase برای ساخت بتل رویال‌های شاهکار موبایلی بود. عنوانی که متاسفانه علی‌رغم تمامی پتانسیل‌ها، هرگز آنطوری که لیاقتش را داشت، دیده نشد. اما این موضوع ثابت کننده بد بودن بازی نبود!

Cyber Hunter یک عنوان بتل رویال فوق‌العاده است. اما بزرگ‌ترین ضعف بتل رویال‌های موبایلی چیست؟ عدم وجود داستان! Cyber Hunter به لطف سبکی که از آن پیروی می‌کند، داستان چندان عمیقی ندارد و صرفا خودش را محدود به یکسری از کلیشه‌های جذاب کرده. داستان بازی در آینده‌ای دور جریان دارد. آینده‌ای که در آن، نسل انسان‌ها حالا دیگر با هوش‌های مصنوعی و ربات‌های عجیب و غریبی پیوند خورده است. اما قدرت طلبی انسان‌ها، باعث جنگی عظیم میان نسل بشریت شده. جنگی که تمامی پیشرفت‌های علمی انسان‌ها را زیر سوال برده و کنترل همه‌چیز از دست رفته است.

برای اجرای بازی موبایلی Cyber Hunter شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

هرچند که Cyber Hunter عملکردی معمولی در داستان‌سرایی داشته، اما گیم‌پلی بازی به خوبی به ریشه‌های اصلی بازی‌سازی استودیوی NetEase پایبند بوده و بازی یک عنوان بتل رویال شاهکار موبایلی است. بازی حتی به شما اجازه می‌دهد که بین دید اول شخص و سوم شخص به خوبی سوئیچ کنید و مشکلی در کنترل بازی نداشته باشید. Cyber Hunter بهشت گمشده بتل رویال‌های موبایلی است و همه‌چیز در آن رنگ و بویی منحصر به فرد دارد. بازی تم و اتمسفری فانتزی دارد و همین موضوع سبب شده است تا توسعه دهندگان Cyber Hunter از رنگ‌های مختلف و انیمشین‌های رنگارنگ برای زیبایی بازیشان استفاده کنند.

یک بتل رویال تمام عیار موبایلی! وقتی برچسب یک عنوان بتل رویال روی یک بازی موبایلی می‌خورد، ما دقیقا می‌دانیم که با چه چیزی طرف هستیم. استودیوی NetEase در ساخت Cyber Hunter به خوبی از فرنچایز هیلو الهام گرفته است و بعضی از مکانیزم‌های بازی شما را یاد این فرنچایز شاهکار خواهند انداخت. شما در جزیره‌ای بزرگ به همراه بازیکنان دیگر رها می‌شوید. حالا این شمایید و این تلاشی بزرگ برای بقا! فراموش نکنید که از اسلحه‌های مختلف برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. گاهی بهتر است که زیاد دیگر نشویم و سوار بر ماشینمان، از مناظر جذاب جزیره بهره ببریم. Cyber Hunter تنوعی فوق‌العاده در اسلحه‌های بازی و گیم‌مودهای مختلف دارد که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

Cyber Hunter قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای در شخصی‌سازی کرکترهای بازی در اختیارتان قرار می‌دهد و صفرتاصد ساخت کرکترتان، برعهده شماست. بازی تنها خودش را محدود به یک عنوان بتل رویال نمی‌کند و انبوهی از گیم‌مودهای جذاب و بخش مولتی پلیر فوق‌العاده؛ منتظر شما هستند. هرچند که بخش مولتی پلیر بازی به اندازه بتل رویال آن، جذاب نیست؛ اما می‌تواند گزینه‌ای فوق‌العاده برای سرگرم شدن باشد و استودیوی NetEase با ساخت Cyber Hunter بهشت بتل رویال‌های موبایلی را به ارمغان آورده است.Cyber Hunter یکی از پرجزئیات‌ترین بازی‌های موبایلی است و گرافیک آن به لطف فضای فانتزی و آینده‌نگرانه، به خوبی تجربه‌ای متفاوت‌تر از دیگر بازی‌های بتل رویال مشابه را بازسازی کرده. رنگ‌ها تمام آن‌چیزی هستند که گرافیک بازی را تشکیل داده‌اند و Cyber Hunter را تبدیل به یکی از زیبا‌ترین عناوین موبایلی کرده‌اند. موسیقی و جلوه‌های صوتی بازی نیز جای پای گرافیکش گذاشته است و تمامی صداگذاری‌ها به خوبی صورت گرفته و توصیه من به شما استفاده از هدفون به هنگام تجربه بازی است تا به خوبی متوجه زیبایی صداگذاری حرفه‌ای بازی شوید.

پیشنهاد می‌شه!

Cyber Hunter از جمله بازی‌هایی است که شاید به جایگاهی که لیاقتش را داشته، نرسیده است. بازی به خوبی تعادل بین یک عنوان موبایلی و المان‌های بتل رویال را حفظ کرده است و باید به استودیوی NetEase تبریک گفت. Cyber Hunter یک عنوان اکشن – شوتر با تمی فانتزی و المان‌های بتل رویال فوق‌العاده است که در کنار بخش مولتی پلیر خودش، به جرات می‌تواند تجربه‌ای سرگرم کننده برای علاقه‌مندان بازی‌های موبایلی باشد.

Cyber Hunter

    Cyber Hunter

  • سازنده NetEase Games
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشنبتل رویالشوتر اول شخصشوتر سوم شخص
  • حجم: 2200 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/by8
نظرات (۷)
4.4 8 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
7 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
sorooshkiller

رو پی سی میزنمش

Amin1216

فقط realm royale حیف که برا موبایل پورت نشده

Matinsoltan

من بیشتر بازی های موبایل این سبک رو بازی کردم . ولی هیچ کدوم توی مولتی به کالاف نمیتونن برسن و تو بتل پابجی خوبه به خاطر مپ هاش ولی کالاف با همون دوتا مپ بتل با پابجی رقابت میکنه

soul-ninja-15

من نصبش کردم انقدر سر لودینگ دیتا میخواست ماکش کردم

oolextonoo

ماکش چیه دیگه؟

Abolfazl-zangene

پاکش کرد

soul-ninja-15

پاکش😑