ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سفری به دل Assassin’s Creed Identity؛ شاهکاری موبایلی از یوبیسافت

روزی روزگاری، بازگشت فرنچایزی شاهکار

۴ هفته پیش ۴ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Assassin’s Creed Identity همراه ویجیاتو باشید.

اگر بازی‌های بتل رویال چندان سال اخیر پلتفرم موبایل را فاکتور بگیریم، عناوین موبایلی تنوع فوق‌العاده‌ای را از بازی‌های ویدیویی، برای مخاطبان به ارمغان آورده‌اند. بازی‌هایی که تبدیل به شاهکارهایی دوست‌داشتنی شده‌اند و تجربه‌شان چندان هم خالی از لطف نیست. پلتفرم موبایل، به دلیل بهره‌مندی از مکانیزم‌های جذاب؛ فرصتی ایده‌آل برای توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود تا بازی‌هایشان را با کیفیت هرچه تمام‌تر، راهی این پلتفرم کنند. بدون شک، پلتفرم موبایل در طول چندسال گذشته، میزبانی عالی برای توسعه دهندگان نوپا و استودیوهای بزرگی بوده که آرزوی‌های بلندپروازانه بسیاری داشته‌اند.

باید قبول کرد که صنعت موبایل گیمینگ، در روز‌های اولیه تولدشُ به هیچ عنوان قابل دفاع نبود! اما ماجراجویی‌های توسعه دهندگان موبایلی، زمینه‌ساز انتشار عناوین و فرنچایز‌های بزرگی روی این پلتفرم شد؛ که هیچکسی حتی تصورش را هم نمی‌کرد. صحبت از عناوینی است، که بازی‌های موبایلی را یک‌بار برای همیشه تغییر داده‌ و شروع کننده نسلی جدید از آنچه که پلتفرم موبایل باید باشد، بوده‌اند. از طرفی پلتفرم موبایل هرگز محدودیتی برای خودش قائل نبوده و همین موضوع دلیل خوبی برای جادویی نامیدن این پلتفرم است! زیراکه اینجا، عجیب‌ترین اتفاقات تاریخ رخ می‌دهد. از مسابقه‌های خیابانی Need for Speed تا ماجراجویی در دل کوچه‌های وایس سیتی!

اما وقتی صحبت از بازی‌های موبایلی می‌شود، مقصودمان تنها بازی‌های بتل رویال و استراتژيک نیست، بلکه بازی‌های موبایلی بسیار وسیع‌تر از آن‌چیزی هستند که شما فکر می‌کنید. همین تنوع زیاد بازی‌های موبایلی، دست مخاطب را برای انتخاب بهترین تجربه ممکن بازمی‌گذارد و تنها کافی است که نگاهی به مارکت بازی‌های موبایلی بیندازیم. عناوین موبایلی، امروزه بیش از هر‌چیزی که فکرش را می‌کنید، درحال پیشرفت هستند و حتی اگر خبر انتشار فرنچایزهای بزرگ دنیای ویدیوگیم را روی پلتفرم موبایل بشنویم، دیگر هیچ جای تعجبی وجود نخواهد داشت.یوبی‌سافت یکی از استودیوهای بزرگ سازنده بازی‌های ویدیویی است که در طول چندسال اخیر، حساب ویژه‌ای روی پلتفرم موبایل باز کرده و عناوین متعددی را راهی این پلتفرم دوست داشتنی کرده‌ است. باز‌ی‌هایی که عمدتا روندی خطی داشتند و حتی پای فرنچایزهای محبوب استودیوی یوبی‌سافت را  نیز به دل پلتفرم موبایل باز کرده‌اند. یوبی‌سافت تلاش کرده که با انتشار بازی‌های موبایلی، سهم بیشتری از بازار بازی‌های ویدیویی را از آن خود کند. کانسپتی که روی کاغذ حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد، اما اگرچه استودیوی یوبی‌سافت در ساخت بازی‌های مستقل عالی عمل کرده؛ اما باید منتظر عملکرد این استودیو در انتقال حس خوب عناوین بزرگ خودش دید.

اگر دیدن نسخه‌های موبایلی از فرنچایزهای GTA و حتی مکس پین به اندازه‌ای که باید شما را شگفت‌زده نکرده است، شاید بهتر باشد که نگاهی به بازی Assassin’s Creed Identity بیندازیم. فرنچایز Assassin’s Creed یکی از بهترین مجموعه‌های دنیای ویدیوگیم محسوب می‌شود و تجربه‌ای موبایلی از این فرنچایز نه تنها می‌تواند جذاب باشد، بلکه نشان دهنده کیفیت خوب بازی‌های موبایلی و توسعه دهندگان این نوع بازی‌هاست.

بازی Assassin’s Creed Identity ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای کاربران کشورهای نیوزلند و استرالیا و نهایتا در سال ۲۰۱۶ برای باقی کاربران موبایلی؛ توسط استودیوی توسط استودیوی Blue Byte توسعه پیدا کرد و ماموریت انتشار بازی، برعهده استودیوی یوبی‌سافت بود. Assassin’s Creed Identity اگرچه قرار بود که نسخه‌ای موبایلی از این مجموعه باشد، اما یوبی‌سافت تلاش کرده است که با پایبندی به اصول بازی‌سازی خودش، تجربه‌ای کامل و بی‌نقصی را از این فرنچایز روی پلتفرم موبایل بازسازی کند. البته اینطور هم نبوده است که یوبی‌سافت صرفا این مجموعه را کپی کرده باشد، بازی تنوع خوبی از مکانیزم‌های جذاب و در عین حال جدید و المان‌های اصلی بازی را به دوش می‌کشد که دیدنشان در کالبد یک بازی موبایلی؛ چندان هم خالی از لطف نیست.

متاسفانه بازی Assassin’s Creed Identity برخلاف دیگر بازی‌های مجموعه، داستان واحدی را روایت نمی‌کند. داستان بازی شما را در موقعیت‌های مختلف و ماموریت‌های متفاوت رها می‌کند تا خودتان بازی را پیش ببرید. ساید کوئست‌های مختلفی در بازی قرار دارند که به نوعی تلاش می‌کنند خلا عدم وجود داستانی خطی و مستقل را در بازی رفع کنند و باید گفت که تلاش آن‌ها، چندان هم بی‌ثمر نبوده است. حداقل وقتی به بخش داستانی  Assassin’s Creed Identity نگاه می‌کنیم، داستان‌هایی کوتاه و سطحی وجود دارند که بخواهند سرگرم‌کننده باشند.

برای اجرای بازی موبایلی Assassin’s Creed Identity شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

وقتی به بازی Assassin’s Creed Identity نگاهی می‌اندازیم، با یک عنوان شاهکار اکشن – ماجراجویی موبایلی طرف می‌شویم که کار سختی در مقابل دیگر بازی‌های مشابه دارد. اما چیزی‌که این بازی را از دیگر عناوین موبایلی جدا می‌کند، آزادی عمل بی‌حد و مرز بازیکن در پیشبرد اهداف بازی، انجام ساید کوئست‌ها و حتی شخصی‌سازی کرکترهای بازی است که عنوان Assassin’s Creed Identity این ویژگی را از دیگر بازی‌های این مجموعه الهام گرفته و یوبی‌سافت در ساخت این بازی، محدودیت‌های پلتفرم موبایل را از بین برده است.

داستان بازی و گیم‌پلی Assassin’s Creed Identity اگرچه به وسعت دیگر بازی‌های این سری نیست، اما ما با یک بازی خوش‌ساخت طرف هستیم که تلاش می‌کند تجربه‌ای عالی از یک بازی موبایلی باشد. Assassin’s Creed Identity به اصول اصلی بازی‌سازی استودیوی یوبی‌سافت پایبند است و ما ریشه‌های عمیق متعددی بین این بازی و دیگر عناوین این سری می‌بینیم. به نظر می‌رسد که استودیوی یوبی‌سافت بالاخره با ساخت این بازی به تعادلی خوب بین بازی‌های موبایلی و دیگر عناوینش رسیده و باید به یوبی‌سافت در ساخت این بازی تبریک گفت.

مراحل بازی تنوع خوبی دارند و شما در هرمرحله، مامور انجام کوئست‌های مختلفی می‌شوید و باید اهداف مورد نظر را از بین ببرید. یوبی‌سافت در ساخت این بازی، چیزی کم نذاشته است و ما در Assassin’s Creed Identity نیز شاهد روایت برخی از مهم‌ترین مولفه‌های این فرنچایز مانند Eagle Vision و حتی Hidden Blade نیز هستیم که پیوند عمیق این بازی با دیگر عناوین این مجموعه را نشان می‌دهد. از طرفی داستان بازی و ساید کوئست‌های آن، شما را به بخش‌های مختلفی از تاریخ اروپا خواهد برد و سبک بازی‌سازی یوبی‌سافت در ساخت Assassin’s Creed Identity کاملا مشهود و فوق‌العاده بوده است.گرافیک بازی شاهکاری به تمام معناست و تجربه استودیوی یوبی‌سافت در ساخت دیگر بازی‌های فرنچایز Assassin’s Creed کمک بسیاری به طراحی هرچه بهتر محیط بازی‌ کرده است. اگر نسخه‌های اول این فرنچایز را بازی کرده باشید، محیط Assassin’s Creed Identity نیز بسیار برایتان آشنا خواهد بود. جایی که بازی، شما به ایتالیا و اروپای کهن می‌برد. بافت گرافیکی بازی و معماری محیط، واقعا عالی است و جزئیات به خوبی در بازی رعایت شده.

این موضوع درباره بخش موسیقی و جلوه‌های صوتی بازی نیز صدق می‌کند. موسیقی متن شاهکار بازی‌های دیگر این سری، پایش را به بازی Assassin’s Creed Identity نیز باز کرده و جلوه‌های صوتی و دیالوگ‌های بازی، به صورت حرفه‌ای و بالاتر از استانداردهای پلتفرم موبایل طراحی شده‌اند. درکل، باید به یوبی‌سافت در ساخت چنین شاهکاری یک آفرین بزرگ گفت!

پیشنهاد می‌شه!

پیشرفت پلتفرم موبایل زمینه‌سازی عالی برای کشیدن شدن پای استودیوی‌های بزرگ و فرنچایز‌های شاهکار به دل این پلتفرم شده است. گاهی در بین تمامی بازی‌های موبایلی، عناوینی را می‌توان یافت که شاهکارهایی عالی هستند و Assassin’s Creed Identity دقیقا از همین جمله از بازی‌هاست. Assassin’s Creed Identity توسط استودیوی یوبی‌سافت منتشر شده و شبیه‌سازی عالی از داستان‌های فرنچایز اصلی و گیم‌پلی آن برای کاربران موبایلی است که در کنار گرافیک و موسیقی متن خودش، می‌تواند واقعا سرگرم‌کننده باشد.

Assassin’s Creed Identity

    Assassin’s Creed Identity

  • سازنده یوبیسافت
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-ماجراییمخفی‌کاری
  • حجم: 2600 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/c09
نظرات (۲۸)
4 17 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
28 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
mtm1400

آقا یه درخواست دارم از ویجایتو
اگه میشه ۱۰ تا از تبلت های ارزون قیمت مخصوص گیم رو معرفی کنید ممنون میشم!
با تچکر :))

Reza-Gamer

سامسونگ نخر حیف پوله
کلا تبلت اندرویدی نخر
همین!

pouriae020

اون وقت چرا ؟

BenitoMussolini

مسکل اندروید چیه؟😐

Reza-Gamer

اندروید مشکل نداره، سازنده تبلت های اندرویدی مشکل دارن، امکانات کم و سخت افزار ضعیف در کنار قیمت بسیار بالاشون خصوصا تبلت‌های سامسونگی
از اونور اپل با سخت افزار مناسب و مچ شده با آیپد او اس بازار تبلت‌ها رو تو دستش گرفته

pouriae020

آیپدپرو هم به ارزونی که می گی هست ؟

Reza-Gamer

آیپد ایر
آیپد نسل ۸
هستن با قیمت مناسب تر
اینا رو با رقباشون مقایسه کنی لهشون میکنن

mrsam

اره واقعا بنظرم اپل خداییش گوشی های ایفونش خوب نیستن
اما ایپد هاش گرونن ولی چیز خوبی میگیری

نمیدونم چرا تبلت درست حساب واسه اندروید نداریم
واقعا حیفه بری ایپد بخری چون بنظر من ای او اس خیلی محدودیت داره چیزایی هستن که واسه من غیر قابل تحملن

mtm1400

بعدش برم ۳۰ میلیون بدم جای آیپد؟ تو پول داری به من بدی؟

ABOLFAZL1214h

تبلت ارزون قیمت که مخصوص گیم باشه. رویاست.

Reza-Gamer

نظرات من خار داره می‌ره تایید گم میشه

KH

اساسینز موبایل فقط روی شبیه ساز ppsspp نسخه بلود لاینز بریزید… نت هم نمیخواد با دست برید کیف کنید.

KH

*بلاد لاینز

Matin-Alipour

هم میتونی روی drastic نسخه ی گذشته ی الطائر بریزی زیر ۵۰ مگابایت🤯

KH

خب اون دوبعدی هست و جالب نیست زیاد
شبیه ساز خیلی خوبیه چند تا نسخه پرنس آف پرشیا و دو تا گاد آف وار خفن با یه کالاف دیوتی ، تکن ۶ و…

Matin-Alipour

یکی از نسخه های پرنس آف پرشیا رو با همین شبیه ساز تا آخر رفتم

YOUNES8405

بازی عالی ای که هیچوقت نفهمیدم نسخه کاملشو از کجا دانلود کنم

Daeealireza

حتما پول باید بدی نسخه انلاک هم نیست

Reza-Gamer

بازی خوبی بود، ولی زیاد ازش یادم نیست مال چند سال پیشه
یکی از چیزایی که خیلی رو مخ بود این بود که اسب نبود و همش باید پیاده نصف مپ رو می‌دویدیم
گیمپلیش هم تکراری میشد لعنتی
یه بازی هم قبل این یوبیسافت برای موبایل داده بود مثل بلک فلگ بود اون رو هم بررسی کنید لطفاً

ubisuft

یوبیسافت یوبیسافت✊✊✊

Asgary

ننگ به نیرنگ تو🤠🤣

JAFAR

نت جوانان ما می‌چکد از گیم تو 🤣✊

Elman

اینو خوب اومدی

Matin-Alipour

*باگ تو

pouriae020

یوبی باگ یوبی باگ ✊✊✊

ubisuft

یوبی بد ینگ ساز(سنگای خیلی از بازیای یوبسافت بدن)

BenitoMussolini

یوبی *** درسته

آخرین ویرایش 25 روز پیش توسط BenitoMussolini
Rar

یوبی فانک