ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت مدل‎‌‌های جدید سوییچ از سوی نینتندو تایید شد

چند ماهی می‌شود که گزارش‌های مختلفی در فضای مجازی منتشر شده و به ساخت مدل‌های جدید نینتندو سوییچ اشاره دارند. شرکت نینتندو که در طول این مدت به شایعات و گزارشات منتشر شده در این ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۴

چند ماهی می‌شود که گزارش‌های مختلفی در فضای مجازی منتشر شده و به ساخت مدل‌های جدید نینتندو سوییچ اشاره دارند. شرکت نینتندو که در طول این مدت به شایعات و گزارشات منتشر شده در این باره هیچ واکنشی نمی‌داد، امروز مجبور به شکستن سکوت خود شد. نینتندو به‌صورت غیر مستقیم شایعات را تایید کرد.

اوایل امروز صبح هفتاد و نهمین نشست عمومی نینتندو با سهامداران در شهر کیوتو ژاپن برگزار شد. در جریان این نشست، یکی از حاضران با مطرح کردن سوالی بحث را به سمت مدل‌های جدید نینتندو سوییچ کشاند. نماینده حاضر از طرف شرکت نیز پاسخی ارائه کرد که تلویحاً شایعات را تایید می‌کند:

قبول داریم که در چند وقت اخیر شایعاتی در این مورد منتشر شده است. پاسخ دادن به شایعات و گمانه زنی‌ها باعث می‌شود تا فرصت غافل گیر کردن مشتری‌هایمان از بین برود که چنین اتفاقی برای سهامدارانمان سودمند نیست. بنابراین، پاسخی به آن‌ها نداریم. به‌طور کلی، ما همیشه مشغول توسعه سخت افزارهای جدید هستیم.

نینتندو سوییچ

مطابق انتظار، نماینده نینتندو پاسخ محتاطانه‌ای ارائه کرد اما بخش پایانی صحبت‌های او شایعات‌ را تایید می‌کند. دیگر نکته جالب توجه این بود که نینتندو برخلاف برخی شرکت‌ها از صحبت درباره موضوع طفره نرفت و پاسخی هر چند غیر مستقیم ارائه داد. اما نخستین شایعه ساخت مدل‌های جدید نینتندو سوییچ اوایل سال جاری شمسی منتشر شد.

طبق شایعه، هم اکنون دو مدل نینتندو سوییج در حال توسعه بوده که یکی مدل ارزان قیمت‌تر و دیگری مدل پیشرفته‌تر است. مدل ارزان قیمت‌تر که تحت عنوان نینتندو سوییچ لایت شناخته می‌شود، ظاهراً فاقد داک بوده و درگاه کارتریج نیز از آن حذف شده است. در نتیجه کاربران تنها می‌توانند از طریق فروشگاه به تهیه بازی‌های اقدام کنند. گفته می‌شود قصد نینتندو از عرضه چنین مدلی، هدف قرار دادن بازار کنسول‌های دستی و ارائه جایگزینی برای 3DS است.

مدل پیشرفته‌تر نیز احتمالاً به واسطه قدرت پردازشی و گرافیکی بیشتر قادر خواهد بود تا بازی‌ها را با وضوح تصویر و نرخ فریم بالاتر اجرا کند. در ضمن، فروش نینتندو هر چند نسبت به رقبا بیشتر بوده اما در چند ماه اخیر کاهش داشته است. احتمالاً نینتندو قصد دارد تا با عرضه مدل‌های جدید در بازارهای سراسر جهان جلوی کاهش بیشتر را بگیرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی