دکستر فلچر فیلم Sherlock Holmes 3 را می‌سازد

گای ریچی از پروژه کنار رفت

0

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، دکستر فلچر که این‌ روز‌ها بخاطر کارگردانی Rocketman بر سر زبان‌هاست، کارگردانی فیلم Sherlock Holmes 3 را بر عهده خواهد گرفت. پیش از این گای ریچی قرار بود این اثر سینمایی را بسازد. اگرچه ممکن است برخی علاقه مندان از تغییر کارگردان راضی نباشند اما اتفاق خوبی است، زیرا نشان می‌دهد روند تولید فیلم به‌زودی آغاز خواهد شد.

تاکنون دو قسمت از این سری با نام‌های Sherlock Holmes و Sherlock Holmes: A Game of Shadows در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ به اکران درآمدند که کارگردانی هر دوی آن‌ها را گای ریچی بر عهده داشته است. فیلم Sherlock Holmes 3 هم در ابتدا قرار بود پس از فاصله‌ای طولانی در دسامبر ۲۰۲۰ اکران شود اما اکران آن به دلایلی تا دسامبر سال ۲۰۲۱ عقب افتاد.

رابرت داونی جونیور جونیور که یک دهه اخیر را مشغول نقش آفرینی در فیلم‌های مختلف دنیای سینمایی مارول بوده، قرار است برای ایفای نقش شرلوک هلمز در فیلم Sherlock Holmes 3 بازگردد؛ او تابستان سال گذشته به نقش آفرینی دوباره به عنوان شرلوک اشاره کرده بود. اگرچه این موضوع هنوز رسمی نشده اما انتظار می‌رود جود لاو هم بازگشته و به عنوان دکتر جان واتسون جلوی دوربین برود. به‌ خصوص اینکه خود او در گذشته از تمایلش برای بازگشت به این سری صحبت کرده بود. بنابراین، اگر مشکلی در برنامه ریزی‌ها و مسائل مالی به وجود نیاند، احتمالاً او نیز به لیست بازیگران اضافه می‌شود.

Sherlock Holmes 3

جود لاو جا پای رابرت داونی جونیور گذاشت و چندی پیش وارد دنیای سینمایی مارول شد. او در فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel که مدتی قبل اکران شد، نقش یان-راگ را بر عهده داشت. با وجود اینکه هیچ اطلاعاتی از دنباله فیلم در دسترس نیست اما این احتمال وجود دارد که بار دیگر به عنوان یان-راگ جلوی دوربین برود.

همان‌طور که اشاره شد، دکستر فلچر اخیراً فیلم Rocketman را کارگردانی کرده که اثری بیوگرافی درباره التون جان، خواننده مشهور انگلیسی است. این فیلم که هم اکنون در سینماها و تئاترهای مختلف اکران می‌شود، تا پایان ماه مه ۱۷۵.۲ میلیون دلار فروش در سراسر جهان داشته است؛ رقمی که پایین‌تر از حد انتظار استودیو سازنده بوده. با اینحال، این فیلم توانست در جلب نظر مثبت منتقدین و مخاطبان عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.

دکستر فلچر در ابتدا به عنوان کارگردان Bohemian Rhapsody انتخاب شده بود اما پس از اینکه شخصاً از پروژه کنار رفت، سازندگان تصمیم گرفتند تا برایان سینگر را جایگزین او کنند. این فیلم درام و بیوگرافی که در باکس آفیس جهانی ۹۰۳.۷ میلیون دلار فروش داشت، در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم با محوریت صنعت موسیقی است.

کریس برانکاتو فیلمنامه Sherlock Holmes 3 را آماده می‌کند. سوزان داونی، جوئل سیلور و لیونل ویگرام نیز تهیه کنندگان این اثر مورد انتظار خواهند بود. در ضمن، قسمت اول این سری ۵۲۴ میلیون دلار و قسمت دوم نیز ۵۴۵.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. قسمت سوم از تاریخ ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...