دان چیدل به لیست بازیگران فیلم Space Jam 2 اضافه شد

اضافه شدن بازیگر جدید در حین انجام فیلمبرداری!

0

با توجه به گزارشی که اخیراً منتشر شده، دان چیدل به لیست بازیگران فیلم Space Jam 2 اضافه شده است. این اثر سال‌ها در بزرخ تولید توقف کرده بود و چند وقتی است که تولید آن تحت کارگردانی ترنس نانس بار دیگر آغاز شده است. رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther، به عنوان عضو برجسته تیم نوآوری، تهیه کننده و هم‌نویسنده در این پروژه حضور دارد. در این فیلم، برخی از ستاره‌های لیگ‌های NBA و WNBA حضور دارند که قابل توجه‌ترین آن‌ها لبران جیمز است. جیمز، نقش اصلی فیلم را ایفا می‌کند.

اگرچه اکثر نقش‌های فیلم Space Jam 2 به بسکتبالیست‌های معروف رسیده است اما ظاهراً سازندگان تصمیم گرفتند تا تعدادی از نقش‌ها را نیز به بازیگران شناخته شده سینما بسپارند. در ماه مارس، سنیکا مارتین-گرین که برای حضور در سریال‌های The Walking Dead و Star Trek: Discovery شناخته می‌شود به لیست بازیگران اضافه شد تا به عنوان همسر لبران جیمز در فیلم جلوی دوربین برود.

طبق گزارش ددلاین، دان چیدل اخیراً به فیلم Space Jam 2 پیوسته است و متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست. چیدل در حالی به لیست بازیگران اضافه شده که فیلم مراحل مربوط به فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد. اخیرترین حضور چیدل در سینما فیلم Avengers: Endgame بوده است که از اواخر ماه آوریل روی پرده نقره‌ای سینماها رفت و مجموعاً ۲.۷۷۲ میلیارد دلار فروخت. چیدل در این اثر ابرقهرمانی نقش وار ماشین را بر عهده داشت تا بدین ترتیب، هفتمین نقش آفرینی خود به عنوان این شخصیت را به ثبت برساند.

فیلم Space Jam 2

اگرچه سینماروهای امروز چیدل را برای ایفای نقش به عنوان وار ماشین می‌شناسند اما او در طول مدت فعالیتش به عنوان شخصیت‌های مختلفی نقش آفرینی کرده است. چیدل به‌خاطر عملکردش در فیلم Hotel Rwanda نامزد دریافت جایزه اسکار شد و به لطف حضور در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلف چندین جایزه برده است. اگرچه بیشتر شهرتش به خاطر ایفای نقش‌ در آثار درام و کمدی است اما در طول دهه‌ها فعالیتش ثابت کرده که می‌تواند از پس هر نوع نقشی بر بیاید. بنابراین، انتخابش برای حضور در فیلم Space Jam 2 که در ژانر علمی تخیلی و فانتزی ساخته می‌شود چندان عجیب نیست.

در ابتدا انتظار می‌رفت فیلم Space Jam 2 دنباله‌ای برای قسمت پیشین بوده و از ضرباهنگ داستانی مشابهی با آن بهره ببرد اما ظاهراً اینطور نیست. این فیلم قرار است یک ریبوت باشد و با در نظر گرفتن حضور رایان کوگلر در تیم تولید، می‌توان امیدوار بود که برای ساخت این اثر از المان‌‎های جدیدی استفاده شده است. در پایان، لازم به ذکر است که این فیلم از تاریخ ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۰ در سینماها اکران شود.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...