اطلاعاتی از حالت آموزشی Gears 5 منتشر شد

نگاهی به آموزش‌هایی که برای تجربه بهتر باید پشت سر بگذارید

0

جزئیاتی از بخش آموزشی بازی گیرز 5 منتشر شده که در آن می‌توانیم برخی از مکانیک‌های بازی را ببینیم. این بخش به بازیکنان قبل از ورود به مبارزه آموزش‌های لازم را می‌دهد.

به گزارش گیمینگ‌بولت، با اینکه چندی پیش اعلام شد در بازی گیرز 5 خبری از سیگار کشیدن شخصیت‌ها نخواهد بود، همچنان قرار است به میدان نبردی شلوغ و خشن وارد شویم. بنابراین همانند بیشتر بازی‌ها، قبل از شروع درگیری با دشمنان نیاز به کمی تمرین و آشنایی با کارهایی که ممکن است انجام دهید حس می‌شود. همچنین اگر شما از طرفداران جدید این سری هستید نیاز دارید تا با جو و اتمسفر کلی آن آشنایی پیدا کنید. بازی Gears 5 در محیط خاطره‌انگیز بوت کمپ به شما آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهد.

 

در این تریلر جدید، می‌توانیم بخش آموزشی مجلل بازی را در بوت کمپ ببینیم. این قسمت از نقشه بازی گیرز 5، Training Grounds نام دارد و پیش‌تر معرفی شده بود. در این بخش شما به راحتی می‌توانید قبل از وارد شدن به میدان نبرد با مکانیزم‌های تیراندازی و مبارزه این عنوان کاملا آشنا شوید. همچنین نمایشی از بخش چندنفره بازی در ELEAGUE منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را ببینید:

 

چندی پیش زمان برگزاری بتا تست فنی بازی Gears 5 اعلام شده بود که شامل چندین مرحله می‌شود. اولین تست در تاریخ ۱۹ جولای یا ۲۸ تیر از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و تا ۲۱ جولای یا ۳۰ تیر ادامه می‌یابد. دومین بتا تست در تاریخ ۲۶ جولای یا ۴ مرداد از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می‌شود و در روز ۲۹ جولای یا ۷ مرداد تمام می‌شود.

تمامی اعضای سرویس ایکس‌باکس گیم پس بدون هیچ هزینه اضافی، به تست فنی بازی گیرز 5 دسترسی خواهند داشت. هر کسی که این بازی را چه دیجیتالی و چه فیزیکی پیش‌خرید کرده باشد نیز به تست فنی بازی دسترسی پیدا خواهد کرد. فراموش نشود که ایکس‌باکس لایو گلد مورد نیاز است.

راد فرگوسن قبلا در مصاحبه‌ای موضوع عرضه بازی Gears 5 برای ایکس‌باکس اسکارلت را مطرح کرده بود.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...