تارون اگرتون احتمالاً ولورین بعدی سینما خواهد بود

لیستی که هر روز طولانی‌تر از قبل می‌شود

1

حال که شرایط برای معرفی رسمی مردان ایکس در دنیایی سینمایی مارول مساعد است، این سوال به وجود آمده که چه بازیگرانی قرار است نقش کاراکترهای مشهور از جمله ولورین را بر عهده بگیرند؟ مارک میلر، نویسنده مشهور کمیک بوک که در سال ۲۰۰۲ آینده دنیای سینمایی مارول و انتخاب ساموئل ال. جکسون به عنوان نیک فیوری و رابرت داونی جونیور به عنوان مرد آهنی را پیش بینی کرده بود، اخیراً توییت بحث برانگیزی منتشر کرد. میلر، تارون اگرتون را بازیگری می‌داند که به عنوان ولورین جدید جلوی دوربین خواهد رفت.

کاربری در زیر یکی از توییت‌های مارک میلر گفت:« در حال حاضر کمیک‌بوک‌های The Ultimates را می‌خوانم که بسیار عالی هستند. با توجه به دو پیش بینی درست شما در گذشته متقاعد شده‌ام که یک جادوگر هستید.» میلر نیز در پاسخ به این توییت نوشت: «به یاد داشته باش، هیچ وقت اشتباه نمی‌کنم. تارون اگرتون ولورین بعدی خواهد بود.»

نخستین باری نیست که به تارون اگرتون به عنوان ولورین بعدی سینما اشاره می‌شود. این شایعات به حدی در فضای مجازی منتشر شدند که این بازیگر انگلیسی را به واکنش واداشت. اگرچه اگرتون در مصاحبه‌ای که اوایل ماه میلادی انجام داد این موضوع را یک شایعه دانست اما برای دریافت چنین نقشی ابراز تمایل کرد: «فکر می‌کنم فقط یک شایعه باشد. تا جایی که می‌دانم بی اساس است. مطمئن نیستم که به اندازه کافی ترسناک باشم. منظورم این است اگر مدیران مارول چنین ویژگی‌ را در من می‌بینند، شروع کنیم! با اینحال، فکر می‌کنم کاندیدهای بهتر از من وجود دارند. به هر حال، دوست دارم به گونه‌ای در این دنیا حضور داشته باشم.»

تارون اگرتون

هیو جکمن دو دهه نقش ولورین را در فیلم‌های مختلف مردان ایکس بر عهده داشته و عملکردش در طول این مدت بسیار خاطره انگیز بوده است. همین مسئله باعث شده تا انتخاب بازیگر جدید برای این نقش به موضوعی بسیار مهم برای طرفداران بدل شود. در ضمن، جکمن در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود اگر حق انتخاب داشت، چنگال‌هایش را به تام هاردی می‌سپرد.

لورن شولر، تهیه کننده سری فیلم‌های مردان ایکس، درباره تلاش‌های هیو جکمن برای ساختن یک بدن مناسب گفت: «او بسیار تلاش کرد تا بدنش روی فرم بیاید و بزرگ شود. چهار صبح از خواب بیدار می‌شد و تمرین می‌کرد. به‌خاطر نوع بدنش مجبور بود تا هر دو ساعت یک وعده پر از پروتئین بخورد. وقتی یک پسر بچه بود، به او کرم می‌گفتند. چون واقعاً لاغر بود. پس از رسیدن به یک سن خاص، بدن دیگر رشد نمی‌کند و بزرگ نمی‌شود. او هم که از این موضوع اطلاع داشت، اوایل گفته بود از پس این کار بر نمی‌آیم.»

شما دوست دارید چه کسی جایگزین هیو جکمن به عنوان ولورین در دنیای سینمایی مارول شود؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
aallodelo آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
aallodelo
کاربر
aallodelo

وولورین ترسناک نبوده و نیست😑

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...