منتظر حضور حالت نیو گیم پلاس در بازی Star Wars Jedi Fallen Order نباشید

سازندگان دلیل چنین تصمیمی را توضیح می‌دهند

0

بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای انتشار در اواخر سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است و خوشبختانه تا به این لحظه با ویژگی‌‌های کلی گیم پلی آشنا شدیم. در ابتدا شاهد انتشار یک ویدیوی ۱۴ دقیقه‌ای از گیم پلی بودیم و پس از آن نیز ریسپاون اینترتینمنت نسخه‌ طولانی‌تر همان ویدیو را در فضای مجازی منتشر کرد. با وجود این‌ها، همچنان سوالات بسیاری در ذهن علاقه مندان پیرامون جدیدترین نسخ از سری بازی‌های استار وارز وجود دارد که می‌خواهند پاسخ آن‌ها را بیابند. در همین راستا، وبسایت گیم‌اینفورمر مصاحبه‌ای را با استیگ آزماسن ترتیب داد. آزماسن کارگردانی بازی اکشن و ماجراجویی Jedi Fallen Order را بر عهده دارد.

در این مصاحبه به جنبه‌های مختلف پرداخته شد که یکی از آن‌ها حالت عکس برداری (Photo Mode) بود. این مد که نخستین بار در نسل کنونی معرفی شد، توانسته در این مدت محبوبیت بسیاری در میان کاربران کسب کند. طبق اعلام استیگ آزماسن، در بازی Star Wars Jedi Fallen Order حالت عکس برداری وجود داشته و کاربران می‌توانند از آن برای ثبت تصاویر زیبا در سیاره‌های مختلف استفاده کنند. دیگر موضوعی که در جریان مصاحبه به آن پرداخته شد، حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) بود.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order

اگرچه این موضوع هنوز قطعی نشده اما ظاهراً چنین حالتی در جدیدترین محصول ریسپاون وجود نخواهد داشت. استیگ آزماسن در توضیح چنین تصمیمی گفت از آن‌جایی که در این حالت باید تمامی قابلیت‌های شخصیت اصلی را از او گرفت، ممکن است عدم تعادل در گیم پلی به وجود بیاید. آزماسن اضافه کرد اگرچه این تصمیم ممکن است برخی از طرفداران را ناامید کند اما برای آن‌ها تنظیماتی در بخش میزان درجه سختی قرار داده شده تا با چالش‌های مورد نظر روبرو شوند.

غافل گیر کننده‌ترین ویژگی‌ که ریسپاون قصد دارد تا در بازی Star Wars Jedi Fallen Order قرار دهد، عدم وجود هیچ گونه صفحه بارگذاری است؛ مهم نیست که قصد سفر به یک سیاره دیگر را دارید یا می‌خواهید یک سینماتیک را در میانه کار قطع کنید، در هر صورت با هیچ صفحه بارگذاری مواجه نخواهید شد. در گذشته، چنین ویژگی را در بازی Final Fantasy XV شاهد بودیم. البته یک صفحه بارگذاری اولیه وجود داشت اما به محض اینکه کاربر وارد دنیای جهان باز می‌شد، دیگر خبری از چنین صفحه‌ای نبود و یک تجربه کاملاً یکپارچه روبروی کاربر قرار می‌گرفت.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...