اولین تریلر سریال ویچر را با زیرنویس فارسی تماشا کنید

زمان جادو فرا رسیده

1

اولین تریلر از سریال ویچر منتشر شده که بیشتر از همه روی توانایی‌های گرالت و نبرد با هیولاها تمرکز دارد.

از همان زمانی که نتفلیکس اولین اطلاعات از سریال The Witcher را منتشر کرد، بسیاری از طرفداران کتاب‌ها و بازی‌های این مجموعه نگران وفاداری آن به داستان اصلی این فرنچایز بودند. حال تریلر جدید تا حدی نشان می‌دهد که مانند بازی‌ها و کتاب‌ها، این بار هم با نبردها، هیولاها و جادوهای گوناگونی طرف خواهیم بود.

جدا از این مسئله، صحنه‌هایی که در این ویدیو به نمایش در ‌آمده‌اند، به خوبی نشان می‌دهند که با مجموعه پر خرج طرف هستیم که در آن باید منتظر نبردها و صحنه‌های شلوغ و پر زرق و برق زیادی باشیم؛ دقیقا همان چیزی که طرفداران ویچر از این مجموعه تلویزیونی انتظار دارند. هنری کویل که بیشتر از همه به خاطر بازی در نقش سوپرمن شناخته می‌شود، در این سریال در نقش گرالت حاضر خواهد شد. از دیگر بازیگران می‌توان به فریا آلن در نقش سیری و آنیا چالوترا در نقش ینیفر اشاره کرد.

فصل اول سریال The Witcher هشت قسمت داشته و بر اساس رمان‌های آندژی ساپکوفسکی ساخته شده‌ است. این رمان‌ها همچنین منبع اقتباس کمپانی سی دی پراجکت رد برای توسعه سری بازی‌های ویچر بوده است. جدیدترین نسخه سری تحت عنوان The Witcher 3: Wild Hunt در سال 2015 منتشر شد و تحسین منتقدان را برانگیخت. البته در آینده‌ای نزدیک نباید منتظر انتشار بازی جدیدی از این فرنچایز باشیم زیرا کمپانی سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر به طور کامل روی پروژه سایبرپانک 2077 متمرکز است.

فصل اول سریال ویچر که روند ساخت آن پس از یک سال به پایان رسید، پاییز امسال توسط سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza Dark آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

به به فوق العادس

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...