Unwanted Experiment یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های پازلی موبایلی است

Unwanted Experiment یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های پازلی موبایلی است

بازهم داستانی دوست داشتنی از استودیوی ناشناخته

۳ مهر ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های پازلی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی اندرویدی Unwanted Experiment همراه ویجیاتو باشید.

خوشبختانه چندسالی می‌شود که بازی‌سازها به سراغ استفاده از ایده‌های خلاقانه در روایت کردن بازی‌هایشان رفته‌اند. عناوین ویدیویی درست از همان سال‌ها و روزهای اولیه حضورشان در بین کاربران؛ به دلیل خلاقیتی که داشتند، شناخته می‌شدند. صحبت از خلاقیتی است که نه‌تنها در دنیای سینما از آن خبری نبود، بلکه برای اولین‌بار نیز پا در میان مردم گذاشته بود. یکی از نقاط قوت عناوین ویدیویی این است که این بازی‌ها در طی چندین دهه اخیر به طرز بسیار دوست داشتنی دست خوش تغییرات شده‌اند و به نوعی مسیرشان را برای تبدیل شدن به آن‌چیزی که ما از آن‌ها انتظار داریم؛ پیدا کرده‌اند. این بازی‌ها امروزه بسیار پرطرفدار هستند و طبیعتا می‌توان انتظارات بسیار بالایی نیز از آن‌ها داشت.

خلاقیت عنصری لازم برای موفق شدن است. غیرممکن است که صحبت از تجربه عناوین ویدیویی و صنعت ویدیوگیم باشد و حرفی از المان‌های خلاقانه به میدان نیاید. خلاقیت به شما اجازه می‌دهد که بی‌پروا عجیب‌ترین و غیرمنتظره‌ترین ایده‌هایتان را عملی کنید و به آن‌ها روحی جاودان بدمید. متاسفانه علی‌رغم پیشرفت‌هایی که ما در طی چندین سال اخیر در دنیای بازی‌های ویدیویی داشته‌ایم؛ بازهم بسیاری از سازندگان بزرگ فراموش کرده‌اند که این خلاقیت است که باعث شکوفایی بازی‌هایشان شده. امروزه اگر شما به دنبال تجربه یک بازی خلاقانه و دوست داشتنی باشید، چاره‌ای جز سر زدن به دنیای پلتفرم موبایل و یا حتی عناوین مستقل ندارید و از طرفی، امروزه دیگر درواقع این سازندگان مستقل هستند که خلاقیت در بازی‌سازی را معنا کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان برویدبازی‌هایی که هیچ محدودیتی ندارند ۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان بروید

همچنین هنوز هم هستند کسانی که پلتفرم موبایل را چندان جدی نمی‌گیرند. باور کنید یا نه؛ این پلتفرم در طی یک دهه اخیر زمینه‌ساز اتفاقات دوست داشتنی بسیاری در دنیای بازی‌های ویدیویی شده و دیگر می‌توان انتظارات بسیار بالایی از بازی‌های و توسعه دهندگان موبایلی داشت. با تمام این توضیحات، شما نیز اگر طرفدار بازی‌های ویدیویی هستید، نباید پلتفرم موبایل و عناوین دوست داشتنی آن را نادیده بگیرید. پلتفرم موبایل جزو یکی از خلاق‌ترین پلتفرم‌های بازی‌سازی است و همچنین طبیعتا عناوین بسیار فوق‌العاده‌ای نیز برای ارائه کردن دارد.

تاکنون به سراغ بازی‌های خلاقانه دوست داشتنی مختلفی رفته‌ایم که هر کدامشان روی پلتفرم موبایل به بهترین شکل ممکن عمل کرده‌اند. بازی‌سازهای مستقل موبایلی چندسالی می‌شود که کیفیت عناوینشان را به شدت بالا برده‌اند و طبیعتا ما نیز امروزه دیگر می‌توانیم انتظارات به شدت بالایی از این عناوین موبایلی دوست داشتنی داشته باشیم. در این بین نیز بازی موبایلی Unwanted Experiment یکی از جدیدترین و دوست داشتنی‌ترین عناوین مستقل موبایلی است که چندماهی از انتشارش می‌گذرد و در همین مدت زمان نیز موفق شده تا با نقدها و بازخوردهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای نیز رو به رو شود.

در این بین نیز بازی موبایلی Unwanted Experiment دست‌پخت استودیویی مستقل به نام Dark Dome است که به صورت انحصاری برای پلتفرم موبایل منتشر شده است. شما در دنیای این بازی با یک عنوان اشاره و کلیک – پازلی رو به رو هستید که باید در آن معماهای مختلف را حل کنید و سر از کار دنیای بازی موبایلی Unwanted Experiment در بیاورید. همچنین جالب است بدانید که سازنده این بازی کارنامه درخشانی در ساخت عناوین پازلی موبایلی دارد و همین موضوع باعث شده است تا ناخودآگاه ما نیز انتظاراتمان از دنیای بازی موبایلی Unwanted Experiment بالا برود.

مطلب پیشنهادی:چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟اجازه ندهید که سرما بلای جانتان شود چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟

معمولا خط داستانی در دنیای بازی‌های موبایلی یکی از اصلی‌ترین مولفه‌هایی است که می‌تواند ما را نسبت به آن بازی خوش‌بین کند. خوشبختانه داستان Unwanted Experiment یکی از مرموزترین و عجیب‌ترین داستان‌هایی است که شما می‌توانید مشابه‌اش را در دنیای بازی‌های موبایلی پیدا کنید. داستان این بازی درباره دانشمندی مرموز جریان دارد که به تازگی به خانه‌ای در همسایگی شما نقل مکان کرده. همه‌چیز در ابتدا ساده و عادی بنظر می‌رسد، منتهی چند هفته بعد، ماموران پلیس جسد انسان‌هایی عجیب و غریب را در حوالی شهر پیدا می‌کنند. همچنین همسایگان نیز از داخل خانه این داشمند مرموز؛ صداهایی عجیب و ترسناک را شنیده‌اند و شما نیز باید سر از کار اتفاقات بازی موبایلی Unwanted Experiment در بیاورید.

بازی موبایلی Unwanted Experiment یک عنوان کاملا آفلاین است

گیم‌پلی این بازی بسیار تایع خط داستانی آن است. پازل‌های بازی تماما توام در خط داستانی بازی موبایلی Unwanted Experiment هستند و شما نمی‌توانید چندان کار خارج از چارچوبی را انجام دهید. این بازی یک عنوان اشاره و کلیک است و به محض تجربه آن؛ شما به خوبی متوجه خواهید شد که این بازی موبایلی از شما می‌خواهد که دیدی کاملا متفاوت نسبت به اتفاقات و پازل‌های آن داشته باشید. همچنین در حین گیم‌پلی بازی؛ Unwanted Experiment تصمیمات و چالش‌های بسیاری را پیش رویتان قرار می‌دهد که شما باید با توجه به خط داستانی بازی؛ بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشید.

یکی از ایرادات بزرگی که می‌توان به این بازی گرفت، این است که خط داستانی و گیم‌پلی بازی به شدت کوتاه است؛ منتهی با این‌حال این موضوع نباید شما را از تجربه این بازی منع کند و اگر به Unwanted Experiment فرصت دهید، این بازی می‌تواند آن روی دوست داشتنی بودن خودش را به شما نشان دهد. از طرفی نیز طراحی پازل‌ها و معماهای بازی به هوشمندانه‌ترین شکل ممکن صورت گرفته و انگار که سازندگان بازی Unwanted Experiment خیلی خوب می‌دانستند که برای درگیر کردن ذهن شما دقیقا باید به سراغ چه چیزهایی بروند و برای همین؛ باید انتظارات بالایی از این بازی موبایلی داشت.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Armed Heist؛ لذت یک سرقت مسلحانه!این‌ بار جای آدم بد‌ها بازی کنید معرفی بازی موبایلی Armed Heist؛ لذت یک سرقت مسلحانه!

خبر خوب دیگر درباره این بازی موبایلی این است که Unwanted Experiment صرفا یک بازی آفلاین موبایلی است. پیدا کردن یک بازی آفلاین برای سرگرم شدن آن هم در دنیایی که همه‌چیز به سمت و سوی آنلاین شدن حرکت کرده، امر دشوار و سخت است. منتهی با تمام این توضیحات، استودیوی Dark Dome به لطف بازی دوست داشتنی Unwanted Experiment و خط داستانی جذابش؛ یکی از برترین عناوین آفلاین موبایلی را به تصویر کشیده که هرکسی باید برای یک‌بار هم که شده به سراغش برود.

وقتی صحبت از گرافیک این بازی موبایلی به میدان می‌آید، شما باید خودتان را برای رو به رو شدن با یکی از برترین عناوین موبایلی آماده کنید. در دنیای این بازی خبری از ریخت و پاش‌های اضافی نیست و همه‌چیز درست همانطوری که باید، به کار گرفته شده است. گرافیک مینیمال و طراحی بصری مرموز بازی؛ تبدیل به اهرم دوست داشتنی برای بازی Unwanted Experiment شده تا داستانش را روایت کند. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز فوق‌العاده از آب درآمده‌اند و همه‌چیز دست به دست هم داده تا بازی موبایلی Unwanted Experiment حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

Unwanted Experiment

پیشنهاد می‌شه!

اگر علاقه‌مند به دنیای فانتزی‌های تاریک و مرموز هستید، بازی موبایلی Unwanted Experiment یکی از برترین چیزهایی است که باید به سراغش بروید. این بازی توسط استودیویی مستقل به نام Dark Dome برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و داستانی دوست داشتنی و معماهایی ترسناک را در دل خودش پنهان کرده است. جایی‌که خط داستانی و گرافیک، همچنین موسیقی‌متن و گیم‌پلی این بازی؛ تماما دست به دست هم داده‌اند تا بازی موبایلی Unwanted Experiment ارزش تجربه کردن را داشته باشد.

Unwanted Experiment
Unwanted Experiment
  • سازنده Dark Dome
  • سیستم عامل اندروید
  • ژانراشاره و کلیک
  • حجم24 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/ikn
نظرات (۱)
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
alirezaa-j

با توجه به حجم کمش بازی جذابی بنظر میاد، خسته نباشید آقای حسین خواه❤️

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x