طرفدار ورزش پینگ پنگ هستید؟ بازی موبایلی Ping Pong Fury مناسب شماست

طرفدار ورزش پینگ پنگ هستید؟ بازی موبایلی Ping Pong Fury مناسب شماست

با یک بازی ورزشی چطورید؟

۲ دی ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های ورزشی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Ping Pong Fury همراه ویجیاتو باشید.

متاسفانه ما درست در دنیایی زندگی می‌کنم که خلاقیت در آن هیچ جایی ندارد. عناوین و بازی‌های ویدیویی امروزه دیگر سال‌هاست که کالبدی خلاقانه ندارند و صرفا مانند یکدیگر هستند. درست نمی‌دانم؛ اما فرنچایزهای بزرگی به همین دلیل امروزه دیگر محکوم به شکست هستند و طبیعتا دیگر خبری از آن‌ها نیست. امروزه بنظر می‌رسد که بازی‌سازها دیگر آن خوی تنوع طلبی خودشان را از دست داده‌اند و بازی‌ها صرفا عناوینی تکراری هستند که چندان برگ برنده‌ای برای ارائه کردن ندارند. البته هنوز نمی‌توان گفت که این بازی‌ها به پایان راهشان رسیده‌اند، زیراکه ما سالانه شاهد حضور عناوین مستقل بسیاری هستیم که توانسته‌اند دوست داشتنی باشند. منتهی راستش را بخواهید، آمار این عناوین بسیار کمتر از آن‌چیزی است که فکرش را هم می‌کنید.

برای مثال؛ فرنچایز نید فور اسپید را در نظر بگیرید. این فرنچایز روزی با بازی‌های افسانه‌ای مانند Need for Speed: Underground و یا حتی بازی Need for Speed: Most Wanted موفق شده بود تا تبدیل به پادشاه دنیای بازی‌های ریسینگ شود، اما خب، همانطور که احتمالا حدس زد‌ه‌اید، الکترونیک آرتز این فرنچایز را به تنهایی به نابودی کشاند و عناوین جدید این فرنچایز ابدا بازی‌هایی دوست داشتنی نیستند. بنابراین شاید وقت آن رسیده باشد که برای تجربه دنیایی خلاقانه، بیخیال چارچوب‌هایمان شویم و فرصتی به باز‌ی‌های ورزشی دهیم تا آن‌ها نیز بخواهند که خودی نشان دهند.

مطلب پیشنهادی:۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان برویدبازی‌هایی که هیچ محدودیتی ندارند ۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان بروید

خوشبختانه عناوین موبایلی را نمی‌توان چندان با بازی‌های بزرگ مقایسه کرد. هرچقدر که بازی‌های سرشناس در طی چندسال اخیر؛ عملکردی ناامیدکننده داشته‌اند، پلتفرم موبایل فوق‌العاده ظاهر شده است. همچنین نیز پتانسیل‌های بالای این پلتفرم باعث شد تا بازی‌سازها به سراغ پلتفرم موبایل بروند و بازی‌هایی را بسازند که نه‌تنها دوست داشتنی بودند؛ بلکه ما نیز می‌توانستیم که انتظارات بالایی از آن‌ها داشته باشیم. بنابراین اگر شما نیز به دنبال یک بازی خلاقانه هستید، پلتفرم موبایل و دنیای اسرارآمیز آن؛ گزینه‌ای عالی برای شما محسوب می‌شوند.

بازی‌های ورزشی موبایلی معمولا آن‌چیزی نیستند که به محض صحبت از دنیای عناوین ویدیویی به ذهنمان می‌رسند، منتهی راستش را بخواهید، این بازی‌ها بسیار بیشتر از آن‌چیزی که بنظر می‌رسند، پرطرفدار دارند و اگر شما نیز فرصتی به آن‌ها دهید، این سبک از بازی‌ها می‌توانند واقعا دوست داشتنی باشند. خوشبختانه در این بین نیز بازی موبایلی Ping Pong Fury جزو برترین عناوینی است که توسط استودیوی مستقلی به نام Yakuto برای پلتفرم موبایل منتشر شده است و تاکنون موفق شده تا با نقدهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای رو به رو شود.

بازی موبایلی Ping Pong Fury سفری جذاب به دنیای ورزش پینگ پنگ است که تاکنون موفق شده تا بیش از ۱۰ میلیون‌بار دانلود شود و امتیاز ۴.۴ از ۵ را نیز روی گوگل‌پلیر استور از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است. بازی موبایلی Ping Pong Fury جزو آن دسته از عناوینی است که شاید در نگاه اول چندان چیز خارق‌العاده‌ای برای ارائه کردن نداشته باشد، اما باور کنید یا نه، این بازی موبایلی بسیار بیشتر از آن‌چیزی که بنظر می‌رسد دوست داشتنی است و پتانسیل‌های بالایی نیز دارد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Honor of Heirs؛ سفری جذاب به دنیای انیمه‌های دوست داشتنیجایگزینی برای بازی Genshin Impact معرفی بازی موبایلی Honor of Heirs؛ سفری جذاب به دنیای انیمه‌های دوست داشتنی

متاسفانه در دنیای عناوین ورزشی؛ نمی‌توان انتظارات بالایی از بخش داستانی این بازی‌ها داشت. اما با این‌حال؛ نمی‌توان ایرادی به این سبک از بازی‌ها گرفت. زیراکه اساسا عناوین ورزشی چه روی پلتفرم موبایل و چه روی دیگر پلتفرم‌ها؛ دنیای متفاوت خودشان را دارند و ابدا دوست ندارند که مشابه دیگر بازی‌ها باشند. برای همین در بخش داستانی این بازی‌ها؛ نباید انتظارات بالایی داشته باشید و بازی موبایلی Ping Pong Fury نیز دقیقا از همین فلسفه پیروی کرده و متاسفانه در این بازی موبایلی هیچ خبری از بخش داستانی جذابی برای سرگرم شدن نیست.

برای اجرای بازی موبایلی Ping Pong Fury شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

اجازه دهید که پیش از صحبت درباره گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ به شما بگویم که Ping Pong Fury یک بازی آنلاین است و طبیعتا شما برای اجرای این بازی موبایلی نیاز به دسترسی به اینترنت دارید. این بازی موبایلی تقریبا هرآن‌چیزی که شما از یک بازی ورزشی انتظار دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد و برای همین؛ شما از تجربه Ping Pong Fury لذت خواهید برد. متاسفانه در دنیای این بازی موبایلی خبری از بخش داستانی نیست و طبیعتا شما نیز قرار نیست که بخش تک‌نفره‌ای را تجربه کنید. Ping Pong Fury شاید یک بازی خارق‌العاده موبایلی نباشد، اما قطعا پتانسیل‌های بالایی دارد.

بازی در ابتدا کارش را با یک بخش آموزشی جذاب شروع می‌کند. شما در این بخش تقریبا تمام آن‌چیزی را که برای شروع بازی پینگ پنگ نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. هوش مصنوعی بازی؛ بدون شک یکی از برترین قسمت‌های Ping Pong Fury است و شما از تجربه مسابقات نفس‌گیر بازی؛ قطعا لذت خواهید برد. همچنین بازی ۲ گیم‌مود متفاوت دارد. اولین گیم‌مود مربوط به بخشی می‌شود که شما در آن می‌بایست با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید و برای همین؛ این بازی چالش‌های بسیاری را برایتان به تصویر خواهد کشید. منتهی دومین بخش؛ مربوط به مسابقات آنلاین بازی است و Ping Pong Fury آن روی دوست داشتنی بودن خودش را در این بخش نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:Code of War یا یکی از برترین بازی‌های شوتر چندنفره موبایلیبازهم یک بازی شوتر دیگر! Code of War یا یکی از برترین بازی‌های شوتر چندنفره موبایلی

تمام فلسفه این بازی موبایلی؛ رقابت با دیگر بازیکنان است. شما باید با بازیکنان آنلاین وارد مسابقات مختلف شوید، در لیگ‌های مختلف شرکت کنید و نهایتا تبدیل به یک بازیکن پینگ پونگ حرفه‌ای شوید. Ping Pong Fury شاید در نگاه اول یک بازی چندان جذاب نباشد، اما این بازی موبایلی دوست داشتنی تنها به زمان نیاز دارد تا بتواند آن‌روی فوق‌العاده بودن خودش را نشان دهد و برای همین؛ Ping Pong Fury جزو برترین عناوین ورزشی موبایلی است.

معمولا من به شخصه انتظار چندانی از بخش گرافیک و جلوه‌های بصری یک بازی ورزشی ندارم؛ اما باید اعتراف کرد که Ping Pong Fury در بخش جلوه‌های بصری عالی عمل کرده است و طبیعتا نیز همه‌چیز دست به دست هم داده است تا این بازی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد. همچنین این موضوع درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز یکسان است و Ping Pong Fury یکی از برترین عناوین ورزشی پلتفرم موبایل است.

Ping Pong Fury

پیشنهاد می‌شه!

خوشبختانه بازی‌های ورزشی موبایلی در طی چندسال اخیر به طرز فوق‌العاده‌ای عالی عمل کرده‌اند و طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. خوشبختانه این بازی‌ها بارها موفق شدند تا پتانسیل‌هایشان را روی پلتفرم موبایل نشان دهند و در این بین نیز؛ بازی موبایلی Ping Pong Fury نیز مصداقی عالی برای این سبک از عناوین است که توسط استودیوی مستقل Yakuto برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و یکی از برترین عناوین موبایلی برای طرفداران بازی‌های ورزشی است.

Ping Pong Fury
Ping Pong Fury
  • سازنده Yakuto
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآیدلورزشی
  • حجم170 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/jtj
نظرات
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x