معرفی بازی موبایلی Night of the Full Moon؛ روایتی سورئال از داستان شنل قرمزی

معرفی بازی موبایلی Night of the Full Moon؛ روایتی سورئال از داستان شنل قرمزی

با یک بازی روگ‌لایک موبایلی چطورید؟

۱۱ دی ۱۴۰۱ ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های کارتی – روگ‌لایک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Night of the Full Moon همراه ویجیاتو باشید.

دنیای بازی‌های ویدیویی بسیار دوست داشتنی‌تر از آن‌چیزی است که بخواهیم آن‌ها را صرفا در المان‌هایی ساده خلاصه کنیم. خوشبختانه امروزه دیگر فرقی ندارد که شما طرفدار کدام سبک از دنیای بازی‌های ویدیویی هستید، صنعت ویدیوگیم همیشه چیز دوست داشتنی را برایتان کنار خواهد گذاشت و این درست همان‌چیزی است که سبب خلاقانه‌تر شدن این بازی‌ها شده است. وقتی درست در اوایل دهه ۹۰ میلادی؛ صنعت ویدیوگیم جدی گرفته شد، هیچکسی حتی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این بازی‌ها بتوانند تا به این اندازه پیشرفت کنند و تاریخ‌ساز شوند. بازی‌های ویدیویی امروزه فارغ از سبک و سیاقی که دارند، موفق شده‌اند تا طرفدارانشان را شگفت‌زده کنند و این موضوع نیز دقیقا همان‌چیزی است که گیمرها به دنبالشان هستند.

همچنین از طرفی نیز دنیای بازی‌های ویدیویی دهه‌ها وقت داشت تا خودش را به گیمرها ثابت کند. ما درست در طول چندسالی که شاهد پیشرفت بازی‌های ویدیویی بوده‌ایم؛ عناوین بسیار دوست داشتنی را داشته‌ایم که بسیار هیجان‌انگیز بوده‌اند و طبیعتا تجربه آن‌ها نیز ابدا خالی از لطف نبود. یکی از پیشرفت‌های بزرگ دنیای بازی‌های ویدیویی؛ مربوط به پلتفرم موبایل و بازی‌های این پلتفرم می‌شد که سبب شروع فصلی جدید از صنعت ویدیوگیم شده بودند. پلتفرم موبایل شاید در ابتدا چندان مورد اعتماد نبود، منتهی امروزه دیگر تبدیل به چیزی شده است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت و طرفداران بسیاری نیز دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Warzone 2جذاب روی کاغذ، زجرآور در اجرا بررسی بازی Call of Duty Warzone 2

بنابراین نهایتا باید گفت که اگر شما نیز طرفدار بازی‌های ویدیویی هستید، شاید نوبت آن رسیده باشد که از چارچوب‌هایتان فاصله بگیرید و فرصتی به دنیای بازی‌های موبایلی دهید. پیشرفت چشمگیر بازی‌های موبایلی در طی چندسال اخیر بقدری که باید فوق‌العاده بوده است که امروزه بخواهید حساب ویژه‌ای روی این سبک از بازی‌ها باز کنید. پس کمربندهایتان را سفت محکم ببندید تا یک‌بار دیگر ماجراهایمان را به دنیای یکی از بهترین بازی‌های موبایلی چندسال اخیر شروع کنیم و فرصتی نیز به آن دهیم.خوشبختانه بازی‌های کارتی در طی چندین سال اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خودشان به جا گذاشته‌اند. این بازی‌ها چه روی پلتفرم موبایل و چه در دنیای دیگر کنسول‌ها بقدری که باید و شاید دوست داشتنی هستند که ما بخواهیم فرصتی به آن‌ها دهیم. بنابراین اگر شما نیز طرفدار بازی‌های کارتی هستید، Night of the Full Moon احتمالا یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی خواهد بود که می‌توانید روی پلتفرم موبایل به سراغش بروید. بازی موبایلی Night of the Full Moon در سال ۲۰۱۹ توسط استودیوی چینی Giant Network برای کامپیوترهای شخصی و پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد که شما می‌توانید از طریق فروشگاه استیم به نسخه پی‌سی این بازی دسترسی داشته باشید.

این بازی همانطور که حدس زده‌اید، یک عنوان کارتی با المان‌های روگ‌لایک – اکشن است که داستانی سورئال و گیم‌پلی متشکل این چندین سبک مختلف را ارائه می‌کند. گرافیک کارتونی بازی در کنار گیم‌پلی جذاب بازی Night of the Full Moon؛ دست به دست هم داده‌اند تا شما یک بازی جذاب را تجربه کنید. همچنین موسیقی‌متن و داستان‌سرایی این بازی موبایلی نیز؛ نقش عمده‌ای در جذاب‌تر شدن Night of the Full Moon داشته‌اند و اگر شما طرفدار بازی‌های کارتی باشید، این بازی موبایلی برایتان درست مانند سرزمینی فراموش‌شده خواهد بود که هر قسمت آن می‌تواند شما را شگفت‌زده کند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Viking Rise؛ یکی از بهترین عناوین استراتژیک موبایلیشاهکاری دیگر از سازندگان بازی Lord Mobiles معرفی بازی Viking Rise؛ یکی از بهترین عناوین استراتژیک موبایلی

همچنین یکی دیگر از جمله دلایلی که سبب دوست داشتنی‌تر شدن بازی Night of the Full Moon شده، بخش داستانی آن است. داستان بازی اقتباسی سورئال با اتمسفری تاریک از داستان شنل قرمزی است. داستان بازی درست از همین قرار است که شنل قرمزی تصمیم می‌گیرد که راهی ماجرایی عجیب شود و در این راه نیز باید از بین جنگلی روح‌زده عبور کند. شما در حین انجام این ماموریت، با شخصیت‌های بسیاری رو به رو خواهید شد که می‌توانند مسیر ماجراجویی‌تان به کاملا تغییر دهند.

پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم که بازی موبایلی Night of the Full Moon ترکیبی از چندین سبک مختلف است. Night of the Full Moon خودش را یک بازی نقش آفرینی نیز می‌کند و شما در حین گشت و گذار در دل گیم‌پلی بازی با شخصیت‌های مختلفی رو به رو خواهید شد که باید آن‌ها را شکست دهید. بعد از شکست هرکدام از شخصیت‌های بازی؛ پنلی برای شما باز خواهد شد که در آن می‌توانید با آن کاراکتر صحبت کنید و تصمیماتی که می‌گیرید، بر روند بازی تاثیر مستقیمی خواهند داشت.

بازی موبایلی Night of the Full Moon یک عنوان کاملا آفلاین موبایلی استهمچنین از طرفی نیز پس از برنده شدن در هر مرحله از بازی شما می‌توانید کاراکترهایتان را با استفاده از منابعی که به دست آورده‌اید، ارتقا دهید. چندین کلاس قابل بازی در Night of the Full Moon حضور دارند که شما می‌توانید با توجه به سبک بازیتان؛ یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین المان‌های استراتژیک بازی موبایلی Night of the Full Moon به شما این اجازه را می‌دهند که با استفاده از کارت‌هایی که پیدا کرده‌اید، چیدمان مخصوص خودتان را بسازید و از آن‌ها نیز در مقابل دشمنان بازی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Primitive Era؛ تجربه‌ای بی‌نظیر از یک بازی استراتژی موبایلیسفری هیجان‌انگیز به ۱۰ هزار سال قبل از میلاد معرفی بازی Primitive Era؛ تجربه‌ای بی‌نظیر از یک بازی استراتژی موبایلی

گیم‌پلی بازی به مرور سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود و شما می‌توانید در همان ابتدای کار؛ میزان درجه سختی بازی را انتخاب کنید. بازی به صورت اپیزودیک جریان پیدا می‌کند و در هر اپیزود، شما شاهد داستانی خاص خواهید بود. همچنین درباره قابلیتی وجود دارد که پیش از شروع هر راند، از فروشگاه Night of the Full Moon قابلیت‌های جادویی و توانایی‌های مختلفی را برای کاراکترتان بخرید و از آن‌ها بر روند مبارزات بازی استفاده کنید تا در مقابل دشمنان؛ بتوانید عملکردی بسیار خوب داشته باشید.

نهایتا نوبت به گرافیک و جلوه‌های بصری بازی می‌رسد. گرافیک بازی بسیار زیباست و زبان طراحی مینیمال خودش را دارد. شما از تجربه بازی Night of the Full Moon ابدا احساس خستگی نخواهید کرد و این گرافیک جذاب، درکنار موسیقی‌متن دوست داشتنی بازی؛ دست به دست هم داده‌اند تا این بازی موبایلی یکی از بهترین بازی‌های روگ‌لایک موبایلی باشد که شما می‌توانید در دنیای بازی‌های موبایلی به سراغش بروید.

Night of the Full Moon

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های روگ‌لایک موبایلی هستید، بازی دوست داشتنی Night of the Full Moon یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید به سراغش بروید. این بازی موبایلی درست در سال ۲۰۱۹ توسط استودیویی به نام Giant Network برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های پلتفرم موبایل شد که می‌توانید به سراغش بروید.

Night of the Full Moon
Night of the Full Moon
  • سازنده Giant Network
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکاکشن-نقش‌آفرینیشبه-روگکارتی
  • حجم1000 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/jxw
نظرات (۲)
5 3 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

می شه از این به بعد یه جای دیگه به غیر از گوگل پلی رو معرفی کنید
این روز ها دسترسی بهش خیلی سخت شده

2
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x