بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall جایگزینی عالی برای دنیای سینمایی Interstellar است

بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall جایگزینی عالی برای دنیای سینمایی Interstellar است

راهی سفری بی‌بازگشت به دل سیاره سرخ شوید

۵ دی ۱۴۰۱ ۴.۳ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های سبک بقا روی پلتفرم موبایل هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید TerraGenesis: Landfall همراه ویجیاتو باشید.

خوشبختانه امروزه بازی‌های سبک بقا یکی از بهترین ژانرهایی هستند که خوشبختانه در طی چندسال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. درواقع یکی از جمله دلایلی که سبب جذابیت این سبک از بازی‌ها شده، این است که این عناوین شما را راهی دنیایی جذاب می‌کنند که شما در آن باید به دنبال مسیری برای زنده ماندن باشید. درواقع این بازی‌ها جدالی جذاب برای بقا هستند و شما نیز باید خودتان را در دنیای این بازی‌ها برای رو به رو شدن با هرچیزی آماده کنید. خوشبختانه در طی چندین سال اخیر؛ ما شاهد حضور عناوین بسیار دوست داشتنی برای پلتفرم‌های مختلف؛ از جمله پلتفرم موبایل بوده‌ایم که موفق شدند تا آن حس خوب تجربه یک بازی ویدیویی را به مخاطب انتقال دهند.

اگر عناوین بزرگی مانند ماینکرفت و یا حتی بازی This War of Mine را فاکتور بگیریم؛ بازهم می‌توان عناوین سبک بقای بسیار دوست داشتنی را پیدا کرد که بتوان تا ساعت‌ها درگیرشان شد. خلاقیت در دنیای این بازی‌ها حرف اول و آخر را می‌زند و استودیوهای بسیاری نیز تنها با استفاده از همین ایده‌های خلاقانه، در تلاش‌اند که عناوین سبک بقای خوبی را بسازند. درواقع همین استفاده کردن از المان‌های خلاقانه بود که سبب جذابیت هرچه بیشتر دنیای این بازی‌ها شده. برای مثال؛ همین بازی ماینکرفت، از ایده‌ای خلاقانه الهام گرفت و خیلی زود تبدیل به یک بازی محبوب شد.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی eFootball 2024؛ بازگشت دوباره پادشاه به مستطیل سبزیک بازی واقعا دوست داشتنی برای موبایل گیمرها بازی موبایلی eFootball 2024؛ بازگشت دوباره پادشاه به مستطیل سبز

منتهی خوشخبتانه پلتفرم موبایل نیز در طی چندسال اخیر به طرز فوق‌العاده‌ای پیشرفت کرده است. بطوری که اگر چندسال پیش صحبت از یک بازی موبایلی می‌شد، کمترکسی آن‌ها را جدی می‌گرفت. منتهی امروزه این بازی‌ها دیگر عناوینی ساده نیستند که بتوان به همین سادگی از کنارشان گذشت. یک بازی ویدیویی امروزه روی پلتفرم موبایل و دنیای بازی‌های موبایلی موفق شده تا با استفاده از فرصت‌ها و پتانسیل‌هایی که براش به وجود آمده است، نمایشی فوق‌العاده و دوست داشتنی داشته باشد و این موضوع نیز دقیقا همان‌چیزی است که موبایل گیمرها به دنبال آن هستند.خبر خوب این است که امروزه عناوین بقا محور بسیاری روی پلتفرم موبایل هستند که ما می‌توانیم به سراغشان برویم. این بازی‌ها بسیار دوست داشتنی‌تر از آن‌چیزی هستند که بنظر می‌رسند و طبیعتا نیز اگر قرار باشد که ما به دنبال یک بازی دوست داشتنی باشیم؛ قطعا این بازی‌ها می‌توانند گزینه‌ای عالی برایمان باشند. خوشبختانه بازی بقا محور TerraGenesis: Landfall جزو آن دسته از عناوینی است که ایده‌ای خلاقانه در پشت آن قرار گرفته و برای همین؛ شما با یکی از بهترین بازی‌های سبک بقای موبایلی رو به رو خواهید شد که پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز برای به تصویر کشیدن دارد.

استودیوی Tilting Point یکی از جدیدترین بازی‌سازهای پلتفرم موبایل است که کارش را برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۲ شروع کرد. این استودیو تاکنون موفق شده تا بازی‌های موبایلی خوبی را بسازد. منتهی بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall یکی از آن دسته از عناوینی است که دنیایی متفاوت و جذابی دارد. این بازی در سال ۲۰۲۲ تحت عنوان یک بازی مستقل با المان‌های سبک بقا و به صورت انحصاری برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است. همچنین این بازی تنها پس از گذشت چند ماه از انتشارش؛ موفق شده تا بیش از ۵۰۰ هزار بار دانلود شود و برای همین؛ پتانسیل‌های بسیار بالایی برای ارائه کردن دارد.

مطلب پیشنهادی:بازی West Gunfighter یکی از جاه‌طلبانه‌ترین جایگزین‌های موبایلی Red Dead Redemption استبه غرب وحشی خوش آمدید بازی West Gunfighter یکی از جاه‌طلبانه‌ترین جایگزین‌های موبایلی Red Dead Redemption است

همچنین نیز بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall یک عنوان علمی – تخیلی است که شما را به عنوان یکی از افسران ارشد یک پروژه تحقیقاتی؛ به سطح سیاره مریخ راهی می‌فرست. وظیفه شما در این سیاره، بررسی محیط مریخ و جمع‌آوری اطلاعات درباره سطح اتمسفر و پتانسیل‌های حیات آن است. منتهی در این مسیر؛ شما تنها کسی هستید که در این سیاره حضور دارد و برای همین؛ زنده ماندن در دنیای بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall عملا تبدیل به ماموریتی غیرممکن شده است. منتهی سوال اصلی اینجاست که آیا شما درست به اندازه‌ای که باید و شاید، شجاع هستید تا بخواهید در سیاره‌ای متروکه به دنبال دلیلی برای حیات و زنده ماندن باشید؟

برای اجرای بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

از طرفی نیز؛ درست در بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی؛ به جرات می‌توان گفت که شما با یکی از برترین بازی‌های چندسال اخیر پلتفرم موبایل رو به رو خواهید شد. بازی نه‌تنها صرفا خودش را یک بازی سبک بقای موبایلی معرفی کرده، بلکه پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز دارد و سعی کرده که با استفاده از المان‌های استراتژیک؛ خودش را جذاب و دوست داشتنی‌تر نشان دهد. همه‌چیز در دنیای این بازی موبایلی ساده است، شما باید ساختمان‌های مختلف را بسازید، آن‌ها را ارتقا دهید و نهایتا سعی کنید که ماموریت خودتان را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید و به دنبال نشانه‌هایی از حیات در دل سیاره سرخ باشید.

اگر پیش‌تر بازی‌های استراتژیک موبایلی مانند کلش آف کلنز را تجربه کرده باشید، TerraGenesis: Landfall نیز برایتان بسیار قابل‌ درک‌تر خواهد بود. هر ساختمان در دنیای این بازی ویژگی‌ها و وظایف خاص خودش را دارد. همچنین شما نمی‌توانید که ساختمان‌های بازی را هرجوری که دوست دارید، بچینید؛ ساختار ساختمان‌ها در بازی TerraGenesis: Landfall بسیار حائز اهمیت است. زیراکه آن‌ها درست مانند یک زنجیر به یکدیگر متصل هستند و طبیعتا ساختمانی جدید، بدون ساختمان پیش‌نیاز خودش ساخته نخواهد شد. همچنین شما با گسترش دنیای بازیتان؛ می‌توانید محیط بسیار وسیع‌تری از مریخ را مورد مطالعه قرار دهید و برای همین؛ ساخت یک مقر خوب، المانی مهم در TerraGenesis: Landfall است.

مطلب پیشنهادی:با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شویدیک بازی ماشینی جذاب برای موبایل گیمرها با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شوید

همچنین نهایتا باید گفت که TerraGenesis: Landfall هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قابل تجربه است. منتهی باید توجه داشته باشید که شما برای دسترسی داشتن به تمام محتوای بازی؛ باید به اینترنت متصل باشید و برای همین TerraGenesis: Landfall را می‌توان در دسته عناوین آنلاین موبایلی طبقه‌بندی کرد. همچنین بروزرسانی‌های متعددی که برای این بازی موبایلی منتشر می‌شوند، باعث شده‌اند تا TerraGenesis: Landfall حسی دوست داشتنی را به مخاطب انتقال دهد و هروقت که شما به سراغ این بازی موبایلی بروید، TerraGenesis: Landfall چیز جدیدی را برایتان به تصویر خواهد کشید.درباره گرافیک این بازی موبایلی باید اعتراف کرد که گرافیک TerraGenesis: Landfall به اندازه گیم‌پلی بازی خوب نیست. البته این موضوع نباید دلسردکننده باشد. به هرحال بخش مهمی از جذابیت یک بازی علمی – تخیلی؛ مربوط به المان‌های گرافیک و جلوه‌های بصری آن می‌شوند و طبیعتا انتظارات بیشتری از بازی موبایلی TerraGenesis: Landfall در بخش گرافیک بازی می‌رفت. نکته جالب‌ توجه دیگر این است که هیچ تنظیماتی برای تغییر سطح گرافیکی بازی در TerraGenesis: Landfall حضور ندارد و برای همین؛ شما باید با همین گرافیک معمولی؛ سر کنید. منتهی هرچقدر هم که گرافیک بازی بد بوده باشد، موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی آن عالی هستند و می‌توانند تجربه‌ای خوب از این بازی را به شما انتقال دهند.

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های علمی – تخیلی در طی چندسال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. بازی‌سازهای موبایلی نیز با آگاهی از این موضوع به سراغ بازی‌هایی رفته‌اند که بسیار دوست داشتنی هستد و می‌توان انتظارات بالایی نیز از آن‌ها داشت. در این بین نیز بازی دوست داشتنی TerraGenesis: Landfall جزو همین عناوین است که توسط استودیویی مستقل تحت عنوان یک بازی سبک بقا برای پلتفرم موبایل منتشر شده و شما می‌توانید به سراغش بروید.

TerraGenesis: Landfall
TerraGenesis: Landfall
TerraGenesis: Landfall
  • سازنده Tilting Point
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکبقا
  • حجم342 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/jut
نظرات
4.3 4 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x