ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تریلر جدید Doom Eternal گیم‌پلی بخش Battlemode را به تصویر می‌کشد

به تازگی تریلر جدیدی از Doom Eternal منتشر شده که بخش چند‌نفره بازی با نام Battlemode را به تصویر می‌کشد. بتل‌مود یک حالت دو در مقابل یک مسحوب می شود که دو بازیکن در نقش ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۵

به تازگی تریلر جدیدی از Doom Eternal منتشر شده که بخش چند‌نفره بازی با نام Battlemode را به تصویر می‌کشد.

بتل‌مود یک حالت دو در مقابل یک مسحوب می شود که دو بازیکن در نقش افراد شرور و شیاطین ظاهر می‌شوند و یک نفر هم به تنهایی Doom Slayer خواهد بود که باید شیاطین ذکر شده را از بین ببرد. جدا از نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی این بخش، با مشاهده این تریلر اطلاعات تازه‌ای از عملکرد شیاطین در Battlemode به دست می‌آوریم.

برای مثال، این ویدیو نشان می‌دهد که عملکرد این افراد شرور با توجه به محیطی که در آن قرار دارید متفاوت خواهد بود و در بخشی از نقشه ممکن است این افراد ضعیف‌تر از حالت عادی خود باشند. البته این موجودات توانایی‌های مختص به خودشان را دارند.

 

برای مثال بعضی از شیاطین می‌توانند پرواز کنند و برخی دیگر با داشتن سلاح‌های سنگین در نبردهای نزدیک کارایی بیشتر دارند. در ضمن این گروه می‌توانند Slayer را در هر زمان حتی وقتی او پشت دیوار قرار دارد مشاهده کنند. در کل، پیروزی شیاطین به تعامل و همکاری دو نفره بستگی دارد.

در مقابل، Slayer نیز به کلکسیون کاملی از سلاح‌ها دسترسی دارد که در نبرد با شیاطین حسابی به کار او خواهند آمد. البته مانند بخش داستانی بازی، به عنوان Slayer باید صرفه‌جویی در استفاده از مهمات را هم در نظر داشته باشید. با توجه به این ویدیو می‌توان گفت که مانند بخش داستانی، با اکشنی سریع طرف هستیم که البته مدیریت محیط و استفاده از توانایی‌های مختص هر کاراکتر تاثیر قابل مشاهده‌ای در نتیجه بازی خواهد گذاشت.

بازی Doom Eternal در تاریخ ۱ آذر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی