با بازی موبایلی 1945 Air Force تبدیل به یک خلبان شجاع در جنگ جهانی دوم شوید

با بازی موبایلی 1945 Air Force تبدیل به یک خلبان شجاع در جنگ جهانی دوم شوید

عنوانی که می‌توانست بهتر از این حرف‌ها باشد

۳ هفته پیش ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – آرکید موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید 1945 Air Force همراه ویجیاتو باشید.

امروزه ما در دنیایی زندگی می‌کنم که تکنولوژی و عناوین ویدیویی در آن به سرعت درحال پیشرفت هستند. صنعت بازی‌های ویدیویی در طی چندین سال اخیر بقدری پیشرفت کرده است که حتی دیگر عناوین ویدیویی را نمی‌توان به همین راحتی با یکدیگر مقایسه کرد. تولد پلتفرم‌های بزرگ و از طرفی نیز خلاقیت بازی‌سازها؛ توانسته بود که آن‌چیزی که مردم از این صنعت انتظار داشتند را به تصویر بکشد. به زبان ساده‌تر؛ با شروع نسل هفتم کنسول‌های خانگی؛ گرافیک و دنیای بازی‌های ویدیویی به طرز بسیار دوست داشتنی پیشرفت کرد و این موضوع در دوران نسل هشتم و نهم کنسول‌های خانگی؛ به اوج خودش رسید.

همچنین منتهی درست در دنیای بازی‌های ویدیویی؛ این عناوین آرکید بودند که برخلاف آب حرکت کردند و با پیشرفت دیگر سبک‌ها، این بازی‌ها نیز درست به همان اندازه به دست فراموشی سپرده شدند. بطوری که امروزه دیگر کمترکسی انتظار رو به رو شدن با یک بازی آرکید جذاب را دارد. اما خب همانطور که پیش‌تر درباره آن صحبت کردیم؛ اگرچه این سبک از بازی‌ها دیگر آنطوری که باید و شاید طرفدار ندارند، اما روی پلتفرم موبایل وضعیت بازی‌های سبک آرکید، به مراتب بهتر از پلتفرم‌های اصلی است و تجربه این سبک از بازی‌ها روی موبایل ابدا خالی از لطف نیست.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شویدداستان اتزیو آئودیتوره و رفقا با بازی موبایلی Assassin’s Creed Rebellion تبدیل به یک اساسین واقعی شوید

خوشبختانه از طرفی نیز؛ باید اعتراف کرد که پلتفرم موبایل امروزه دیگر تبدیل به سنگری برای بازی‌هایی شده که چندان با اقبال خوبی رو به رو نیستند. از عناوین استراتژیک بگیرید، تا بازی‌های آرکید، همگی جزو آن دسته از بازی‌هایی محسوب می‌شوند که روی موبایل شرایط به مراتب بهتری نسبت به پلتفرم‌های اصلی دارند. بنابراین اگر شما نیز جزو معدود افراد علاقه‌مند به دنیای بازی‌های اکشن – آرکید هستید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا نگاهی به یکی از فراموش‌شده‌ترین سبک‌هایی بزنیم که روی موبایل وضعیت نسبتا بهتری دارد.

ما تاکنون در ویجیاتو به سراغ بازی‌های اکشن – آرکید بسیاری رفته‌ایم که هرکدامشان پتانسیل‌های بسیار بالایی داشتند. منتهی متاسفانه این موضوع چیزی نیست که بتواند درباره بازی 1945 Air Force نیز صدق کند. این بازی یکی از پر دانلودترین عناوین آرکید موبایلی است که بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده و روی کاغذ، حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. اما خب نمی‌توان به اعداد و ارقام این بازی موبایلی اکتفا کرد و باید دید که آیا بازی موبایلی 1945 Air Force آن‌طوری که باید پتانسیل دارد؛ یا باید بیخیال این بازی موبایلی شد و به سراغ عنوانی دیگر رفت.

بازی موبایلی 1945 Air Force یک بازی اکشن – آرکید از سال ۲۰۱۹ است که توسط استودیوی مستقلی به نام OneSoft Global برای موبایل توسعه پیدا کرده است. استودیویی که سابقه نسبتا خوبی در ساخت بازی‌های آرکید موبایلی دارد و می‌توان گفت که بازی 1945 Air Force یکی از موفقیت‌آمیزترین پروژه‌های این استودیوی مستقل بوده که روی موبایل با نقدهای بسیار دلگرم‌کننده‌ای نیز رو به رو شده است. بطوری که این بازی موبایلی موفق شده تا به امتیاز ۴.۸ از ۵ از سوی کاربران اندرویدی برسد و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا بازی 1945 Air Force یکی از موفق‌ترین عناوین آرکید موبایلی باشد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Northgard؛ بقا در دل سرزمین وایکینگ‌هابقا در دنیای یخ‌زده و ناشناخته معرفی بازی موبایلی Northgard؛ بقا در دل سرزمین وایکینگ‌ها

منتهی با تمام این توضیحات، داستان بازی ابدا آن‌چیزی نیست که شما انتظارش را دارید. بازی موبایلی 1945 Air Force در دوران جنگ جهانی دوم روایت می‌شود. جایی‌که شما باید به عنوان یک خلبان نظامی ایفای نقش کنید و با دشمنان بازی مبارزه کنید. باید اعتراف کرد که انتخاب جنگ جهانی دوم به عنوان داستان این بازی موبایلی؛ حرکتی دوست داشتنی است. منتهی داستان بازی تنها به همین‌جا ختم می‌شود و ما ابدا شاهد شخصیت پردازی چندان قدرتمندی در 1945 Air Force نیستیم و داستان این بازی می‌توانست به مراتب بهتر از آن‌چیزی باشد که بنظر می‌رسد.

همچنین گیم‌پلی بازی موبایلی 1945 Air Force؛ تمی تماما آرکید دارد. منتهی بزرگ‌ترین ایرادی که می‌توان به این بازی گرفت. هوش مصنوعی ضعیف آن است. این بازی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و اتفاقا می‌تواند که تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. اما صادقانه بگویم که اگر به دنبال یک بازی دوست داشتنی موبایلی هستید، نباید چندان حساب ویژه‌ای روی بازی موبایلی 1945 Air Force بازی کنید و شاید بهتر باشد که شما به سراغ دیگر بازی‌های آرکید موبایلی بروید.

بازی 1945 Air Force یک عنوان کاملا آفلاین موبایلی است

بازی موبایلی 1945 Air Force مملو است از پتانسیل‌هایی که همگی در جایی اشتباه خرج شده‌اند. اگر جزو افرادی هستید که علاقه‌مند به بازی‌های مرحله‌ای هستند، باید بگویم که این بازی ابدا گزینه خوبی برایتان نیست. دلیل این موضوع نیز دقیقا از جایی نشات می‌گیرد که مراحل این بازی موبایلی به مرور کسل‌کننده‌تر می‌شوند و 1945 Air Force ابدا جزو آن دسته از بازی‌هایی نیست که شما بخواهید روی آن حساب باز کنید. نمی‌دانم چرا، منتهی بهتر بود که استودیوی بازی‌سازی OneSoft Global فکری دیگری برای جذابیت هرچه بیشتر این بازی موبایلی می‌کرد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار استحواستان را جمع کنید، شما تنها کسی نیستید که اینجا گیر افتاده معرفی بازی موبایلی Alien: Isolation؛ تنهایی ترسناک‌تر از بیگانه‌ای خون‌خوار است

شاید تنها نقطه قوتی که بتوان در دنیای این بازی موبایلی پیدا کرد، مربوط به جایی شود که شما می‌توانید بدون هیچ دردسری و به صورت کاملا آفلاین بازی 1945 Global را تجربه کنید. همچنین این بازی موبایلی به شما این اجازه را می‌دهد که با استفاده از آیتم‌هایی که در روند هر مرحله پیدا کرده‌اید، هواپیماهایتان را ارتقا دهید. همچنین در حین گیم‌پلی بازی؛ آیتم‌های مختلفی را می‌توانید پیدا کنید که به شما توانایی‌های متفاوتی را می‌دهند.

نهایتا نوبت به گرافیک و جلوه‌های بصری بازی موبایلی 1945 Air Force می‌رسد. راستش را بخواهید این بازی جزو آن دسته از بازی‌هایی است که گرافیکش حس و حالی کلاسیک دارد. البته این موضوع کاملا سلیقه‌ای است و اگر طرفدار بازی‌های آرکید کلاسیک باشید، این بازی نیز می‌تواند شما را راضی کند. همچنین موسیقی‌متن بازی نیز خوب است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی موبایلی یک عنوان مستقل نه چندان دوست داشتنی باشد.

پیشنهاد نمی‌شه!

بازی موبایلی 1945 Air Force جزو آن دسته از بازی‌هایی است که صرفا روی کاغذ عملکرد خوبی دارد. این بازی هرچند که آمار و ارقام بسیار خوبی را از خودش به جا گذاشته است، اما ابدا بازی دوست داشتنی نیست. همچنین طراحی مراحل بازی بسیار ساده هستند و گرافیک و بخش داستانی آن نیز؛ چندان فوق‌العاده بنظر نمی‌رسند که شما بخواهید روی آن حساب باز کنید.

1945 Air Force
1945 Air Force1945 Air Force
سازنده:OneSoft Global سبک:آرکید ، اکشن حجم:۱۲۵ مگابایت سیستم‌عامل:اندروید ، iOS

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/l1s
نظرات (۳)
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

من فضاییش رو بازی میکردم🗿

این همه گفتین که اخر بگین پیشنهاد نمیشه ؟

اولین بار بود که تو ویجیاتو، جمله پیشنهاد نمیشه رو دیدم😐

3
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x