ممکن است دیگر تام هالند را در نقش اسپایدرمن نبینیم

طلسم اسپایدرمن

4

در حالی که طرفداران شخصیت اسپایدرمن منتظر هستند تا ببینند نتیجه اختلافات بین سونی و دیزنی بر سر این شخصیت چه می‌شود، گزارش‌های جدید حاکی از آن هستند که دوران بازیگری تام هالند در نقش اسپایدرمن به انتهای خود رسیده و در فیلم‌های احتمالی آینده این شخصیت خبری از این بازیگر نخواهد بود.

چند روز قبل بود که خبر منتفی شدن همکاری سونی و مارول استودیوز منتشر و از همان موقع بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده فیلم‌های اسپایدرمن داغ شد که حضور یا عدم حضور تام هالند هم یکی از موارد تحت پرسش بود.

بعضی از طرفداران، این ایده را در ذهن می‌پروراندند که تام هالند حالا مجبور است به صورت مستقل از دنیای سینمایی مارول به ایفای نقش اسپایدرمن ادامه دهد در حالی که این احتمال وجود دارد که یک بازیگر جدید جایگزین او شود.

طبق گفته یکی از اینسایدرهای سونی، با وجود این که جان واتس با کارگردانی دو فیلم اسپایدرمن: بازگشت به خانه و اسپایدرمن: دور از خانه به انتهای قرار داد دو فیلمه خود رسیده اما تام هالند هنوز این انتخاب را دارد که برای یک فیلم دیگر قرار داد امضا کند. این بازیگر به طور مداوم از علاقه‌اش نسبت به شخصیت اسپایدرمن گفته ولی احتمال آن هست که با توجه به برنامه‌ها و نقشه‌هایی که سونی برای فیلم‌های اسپایدرمنِ خود در نظر گرفته، هالند دیگر برای ایفای این نقش انتخاب نگردد.

از وقتی اخبار جدا شدن این شخصیت از دنیای سینمایی مارول شنیده شده طرفداران اوضاع نسبتاً آشفته‌ای پیدا کرده‌اند. طبق بیانیه‌ای که سونی منتشر کرده، این جدایی تأیید شده است، هر چند شاید این دو استودیوی بزرگ باز به توافقی بهتر دست پیدا کنند.

طرفداران شخصیت اسپایدرمن در شبکات اجتماعی نظرات خود را در این مورد به اشتراک گذاشته‌اند و احتمالاً مارول استودیوز از پشتیبانی آن‌ها به نفع خودش استفاده کند. دیزنی قصد داشت 50 درصد از سود مربوط به این شخصیت را بر خلاف توافق قبلی که فقط 5 درصد بود مال خود کند.

در حالی که مخاطبان آماده شده‌اند تا اسپایدرمن از دنیای سینمایی مارول به طور کامل و رسمی جدا شود، هنوز ممکن است تا این دو استودیو نظر تماشاگران را در توافقشان در نظر بگیرند.

نظر شما چیست؟ انتهای این کش و قوس دیزنی و سونی به کجا می‌انجامد؟ نظرات خود را با ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/ro

4
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
Miladاشکان...KIAN... آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Milad
مهمان
Milad

تام هولند حتی از گارفیلدم بدتر بود خداروشکر که رفت به نظرم سونی یه ریبوت برای فیلم‌های مرد عنکبوتی لازم داره

اشکان
مهمان
اشکان

خدایا شکرت این بچه خاطرات منو از اسپایدرمن خراب کرد خوشحال میشم بره

Milad
مهمان
Milad

دمت گرم حرف دل منو زدی

...KIAN...
مهمان
...KIAN...

از اینکه مرد عنکبوتی داره از دنیای mcu جدا میشه خوشحال نیستم ولی واقعا خوشحال میشم تا دیگه tom holland رو تو نقش مرد عنکبوتی نبینم…انتخابش از همون اول اشتباه بود

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...