ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Star Wars
اخبار و مقالات

Star Wars Jedi: Survivor دومین عرضه بزرگ فیزیکی سال ۲۰۲۳ در بریتانیا بوده

جدول فروش نرم افزاری Gfk در بریتانیا هنوز منتشر نشده، اما Star Wars Jedi: Survivor در حال حاضر فروش بسیار خوبی در این منطقه داشته است. کریستوفر درینگ، رئیس GamesIndustry گزارش داد که علیرغم اینکه ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

جدول فروش نرم افزاری Gfk در بریتانیا هنوز منتشر نشده، اما Star Wars Jedi: Survivor در حال حاضر فروش بسیار خوبی در این منطقه داشته است.

کریستوفر درینگ، رئیس GamesIndustry گزارش داد که علیرغم اینکه فروش فیزیکی ۳۵ درصد کمتر از Star Wars Jedi: Fallen Order بوده، این دومین عرضه بزرگ در بریتانیا در سال میلادی جاری است.

Hogwarts Legacy هنوز در رتبه اول قرار دارد، اما Jedi: Survivor توانست جلوتر از عنوان پر سر و صدا و موفق Resident Evil 4 Remake قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی
بازگشت به کهکشان جنگ‌ستارگان
نقد سریال Ahsoka (قسمت اول و دوم)

همچنین این عنوان هشتمین بازی فیزیکی بزرگ سری جنگ ستارگان در منطقه به حساب می‌آید. از آنجایی که دیجیتال سهم بیشتری در فروش داشته، باید جالب باشد که ببینیم Star Wars Jedi: Survivor در مقایسه با نسخه اصلی چگونه به نظر خواهد رسید.

کریستوفر درینگ همچنین اشاره کرد که فروش هفته دوم Dead Island 2 تنها ۴۵ درصد کاهش داشته است. این آمار، با توجه به اینکه بازی یک تجربه نسبتا کوتاه و حدودا ۲۰ ساعته است، اصلا بد نیست.

شرکت دیپ سیلور تایید کرد که این اکشن نقش‌افرینی طی سه روز پس از عرضه، ۱ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. در روزهای آتی جدول فروش فیزیکی هفته گذشته در بریتانیا منتشر خواهد شد.

Star Wars

در انتها باید گفت که استودیو ریسپاون به تازگی اعلام کرده که از مشکلات عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor باخبر است و قول رفع مشکلات نسخه پی‌سی را در اسرع وقت داده است.

ریسپاون می‌گوید که در حال کار بر روی یک سری اصلاحات است تا اطمینان حاصل شود که مشکلات فنی بازی برطرف خواهد شد. اما در ادامه گفت بازیکنان ممکن است برای تجربه پچ‌ها کمی منتظر بمانند، زیرا هر کدام از آن‌ها باید به طور کامل آزمایش شوند تا اطمینان حاصل شود که مشکلات جدیدی به بازی اضافه نمی‌کند.

مطلب پیشنهادی
زمانی دور در کهکشانی بسیار دوردست چه می‌گذرد؟
نگاهی به سریال‌های ساخته شده از جنگ ستارگان

ویجی‌لاگ پلاس: موفقیت جدید سازنده الدن رینگ و نمایش جدید زلدا

اطلاعات بیشتری از روند توسعه ریمیک بازی‌های Max Payne اعلام شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad-Nikhalat-Jahromi
    Mohammad-Nikhalat-Jahromi | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

    ستاره ای ماندن جنگ های ستاره ای

مطالب پیشنهادی