ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بلیزکان
اخبار و گزارش‌ها

رویداد BlizzCon امسال در آبان‌ماه به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد

بلیزکان (BlizzCon) کنوانسیون نیم‌سالانه بلیزارد انترتینمنت در نوامبر امسال، برای اولین بار در چهار سال گذشته به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. براساس گزارش‌های رسمی، BlizzCon امسال در روزهای ۳ و ۴ نوامبر (۱۲ و ۱۳ ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۳:۳۰

بلیزکان (BlizzCon) کنوانسیون نیم‌سالانه بلیزارد انترتینمنت در نوامبر امسال، برای اولین بار در چهار سال گذشته به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

براساس گزارش‌های رسمی، BlizzCon امسال در روزهای ۳ و ۴ نوامبر (۱۲ و ۱۳ آبان) در مرکز Anaheim برگزار خواهد شد و اطلاعات مربوط به بلیط‌فروش و سایر جزئیات آن به‌زودی ارائه می‌شود. مانند سال‌های گذشته، بلیزکان امسال نیز حداقل شامل برخی عناصر دیجیتال خواهد بود و در آن شاهد اخباری درباره فرنچایزهای بلیزارد هستیم.

مطلب پیشنهادی
یلدا مبارک!
کوییز ۳۸ ویجیاتو؛ یک کوییز سرد!

BlizzCon از جمله رویدادهای صنعت بازی محسوب می‌شود که از سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع همه‌گیری کووید-۱۹ به‌طور کامل تعطیل شد و از آن پس برگزاری آن در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۲۱ این رویداد برای مدت کوتاهی به‌صورت کاملا دیجیتالی برگزار شد اما دوباره تا سال جاری خبری از آن نبود.

در رویدادهای قبلی شاهد پنل‌ها، مسابقات، مهمانان و یک برنامه افتتاحیه برای ارائه اطلاعیه‌های مهمی از فرنچایزهای اصلی بلیزارد بودیم. در BlizzConهای قبلی، بازی‌هایی مانند Diablo 4، Overwatch و چندین بسته الحاقی از World of Warcraft معرفی شده بودند. در حال حاضر مشخص نیست که رویداد امسال شامل چه عناوینی خواهد شد اما می‌توان انتظار داشت تا اخباری درباره Diablo 4 (عرضه در ۱۶ خرداد) و Diablo Immortal، به همراه Hearthstone، Overwatch 2، فرنچایز World of Warcraft و همچنین بازی سبک بقایی که گفته می‌شود نزدیک به ۵ سال در دست ساخت بوده منتشر شود.


هوش مصنوعی قراره بازی ساز‌ها رو بیکار کنه

آرنولد شوارتزنگر: کار من با ترمیناتور تمام شده است - ویجیاتو
ign
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی