ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

باکس آفیس: صدرنشینی Angel Has Fallen میان موج تازه‌واردها

پسران خوب در صدر دوام نیاوردند

۰

آمار این آخر هفته باکس آفیس هم منتشر شد و در هفته‌ای که اکران چند فیلم شروع شد، Angel Has Fallen توانست با کنار زدن رقبا به مقام اول برسد.

Angel Has Fallen آخر هفته اکران شد و توانست فراتر از انتظارات عمل کند و به عنوان سومین قسمت از این مجموعه با هنرمندی جرالد باتلر، به فروش خوب ۲۱.۲ میلیون دلاری دست پیدا کند. البته فروش این فیلم نسبت به دو قسمت قبلی کمتر بوده ولی باز هم رقم قابل ملاحظه‌ای به شمار می‌رود. قسمت اول و دوم این مجموعه با نام‌های Olympus Has Fallen و London Has Fallen به ترتیب در هفته اول اکران ۳۰.۳ و ۲۱.۶ میلیون دلار فروش داشتند.

رتبه دوم نیز به صدرنشین هفته قبل رسید. پسران خوب موفق شدند ۱۱.۷ میلیون دلار دیگر نیز بفروشند که مجموع فروش کلی این اثر را بعد از ۱۰ روز از آغاز اکران به ۴۹ میلیون دلار می‌رساند.

دیگر تازه‌وارد این هفته یعنی Overcomer نیز در جایگاه سوم قرار گرفت. این فیلم با وجود نقدهای عمدتا منفی فروش به نسبت پرقدرتی داشته و طبق نظرسنجی‌ها رضایت بینندگان را نیز جلب کرده است.

بعد از گذر از مرز ۵۰۰ میلیون دلار در هفته گذشته، شیر شاه با حدود ۸.۱۵ میلیون دلار فروش دیگر، مجموع فروش داخلی خود را به ۵۱۰.۶ میلیون دلار رساند تا با عبور از دیو و دلبر به پرفروش‌ترین اثر لایواکشن دیزنی تا به امروز تبدیل شود. فروش جهانی این اثر نیز به خوبی ادامه دارد و مجموع فروش جهانی آن از مرز ۱.۵ میلیارد دلار عبور کرد.

رتبه بعدی هم به Hobbs & Shaw رسید که در چهارمین هفته اکران با فروش ۸.۱ میلیون دلاری به مجموع فروش ۱۴۷.۷ میلیون دلاری در آمریکا و کانادا و فروش کلی ۵۸۸.۹ میلیون دلاری در سراسر جهان رسید.

آخرین فیلم پرفروش تازه اکران شده این هفته نیز Ready Or Not است که اثری در ژانر وحشت است. این فیلم با وجود نقدهای مثبت، اندکی ضعیف‌تر از انتظارات ظاهر شد و تنها ۷.۶ میلیون دلار در آخر هفته و در کل هفته ۱۰.۶ میلیون دلار فروش داشت.

قسمت دوم انگری بردز هم به فروش ناامیدکننده خود ادامه داد و با ۶.۴ میلیون دلار نتوانست در جایگاهی بهتر از هفتم قرار گیرد.

ساخته جدید تارانتینو یعنی Once Upon a Time in Hollywood نیز رتبه دهم را کسب کرد و با ۵ میلیون دلار فروش آخر هفته، مجموع فروش داخلی خود را به ۱۲۳.۱ میلیون و فروش جهانی را به رقم بسیار خوب ۲۳۹.۸ میلیون دلار رساند.

جدول باکس آفیس آخر هفته داخلی ۱ تا ۳ شهریور:

  1. Angel Has Fallen — $21.2
  2. Good Boys — $11.7
  3. Overcomer — $8.2
  4. The Lion King — $8.1
  5. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw — $8.1
  6. Ready or Not — $7.5
  7. The Angry Birds Movie 2 — $6.4
  8. Scary Stories to Tell In The Dark — $6.0
  9. Dora and the Lost City of Gold — $5.2
  10. Once Upon a Time In Hollywood — $5.0
.کپی شد https://vgto.ir/so

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...