ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Hogwarts Legacy
اخبار و مقالات

ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 آغاز شده است

هاگوارتز لگاسی یکی از بهترین و پرفروش‌ترین بازی های سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود و اکنون خبر جدیدی از ساخت Hogwarts Legacy 2 منتشر شده است.  Hogwarts Legacy بیش از ۱ میلیارد دلار روی پی‌سی و ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۲۱:۳۰

هاگوارتز لگاسی یکی از بهترین و پرفروش‌ترین بازی های سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود و اکنون خبر جدیدی از ساخت Hogwarts Legacy 2 منتشر شده است. 

Hogwarts Legacy بیش از ۱ میلیارد دلار روی پی‌سی و کنسول‌های نسل نهمی فروش داشت که با توجه محبوبیت فرانچایز هری پاتر، چندان تعجب برانگیز نیست. Avalanche Software ماه پیش برای دفتر خود در سالت لیک سیتی به دنبال جذب نیرو بود تا روی یک پروژه جدید کار کنند که طرفداران باور داشتند بازی Hogwarts Legacy 2 است. 

 اکنون یکی از کاربران توییتر به اسم MyTimeToShineH اعلام کرده که منابع او ساخت دنباله هاگوارتز لگاسی را تایید کرد‌ه‌اند. با توجه به عملکرد بسیار خوب بازی Hogwarts Legacy، قابل پیش‌بینی بود که کمپانی برادران وارنر برای ساخت دنباله آن به استودیو Avalanche Software سریع چراغ سبز نشان دهد.

بازی Hogwarts Legacy 2

کاراکتر شما در این بازی یک دانش‌آموز است که کلید یک راز باستانی را با خود دارد. رازی که تهدید بزرگی برای جامعه‌ی جادوگران محسوب می‌شود. شما یک دانش آموز معمولی نیستید و یک توانایی غیر معمول در شما وجود دارد که اجازه می‌دهد جادوی باستانی را یاد گرفته و در آن ماهر شوید. بررسی بازی hogwarts legacy را نیز می‌توانید از ویجیاتو بخوانید.

Hogwarts Legacy هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی در دسترس قرار دارد و در آبان نیز برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. 

مطلب پیشنهادی
آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور
آشنایی با آلبوس دامبلدور – مدیر مدرسه‌ی هری پاتر

ویجی کست: چرا بازی های راکستار انقدر خوبن؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی