ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Sea of Stars
اخبار و مقالات

بازی Sea of Stars در هفته اول انتشار ۲۵۰,۰۰۰ نسخه فروخته است

Sea of Stars هفته گذشته با تبلیغات و انتظارات فراوان منتشر شد و با تحسین گسترده منتقدان و گیمرها مواجه شد. این موفقیت در فروش بازی نیز منعکس شده است. استودیوی Sabotage توسعه دهنده ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

Sea of Stars هفته گذشته با تبلیغات و انتظارات فراوان منتشر شد و با تحسین گسترده منتقدان و گیمرها مواجه شد. این موفقیت در فروش بازی نیز منعکس شده است.

مطلب پیشنهادی
رزیدنت ایول اقتصادی!
معرفی بازی Daymare: 1994 Sandcastle

استودیوی Sabotage توسعه دهنده Sea of Stars در توییتر اعلام کرد که RPG نقش آفرینی جدیدش در هفته اول بیش از ۲۵۰۰۰۰ نسخه فروخته است. جالب اینجاست که سازندگان بازی خیال می‌کردند که این میزان فروش در طی یک سال اتفاق بیفتد.

Sea of Stars

در روز انتشار، Sea of Stars بیش از ۱۰۰۰۰۰ نسخه فروخت. بازی در حال حاضربرای مشترکین Xbox Game Pass و PlayStation Plus Extra و Premium در دسترس است، و این موضوع فروش بازی را بسیار چشمگیرتر می‌کند، به ویژه با توجه به این واقعیت که این بازی مستقل کوچک در کنار بازی های بزرگی مانند Starfield و بالدرز گیت عرضه شده است.

Sea of Stars برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

مطلب پیشنهادی
زندگی یک حشره
بررسی بازی Cocoon

‌اکسپنشن‌های جدیدی برای قسمت چهارم دیابلو در نظر گرفته شده است

راد فرگوسن، مدیر کل فرنچایز دیابلو، در مصاحبه ای جدید تایید کرده که Diablo IV نه تنها چندین اکسپنشن جدید دریافت خواهد کرد، بلکه این امر به صورت سالانه ادامه خواهد داشت.

فرگوسن در صحبت با Dexerto گفت که تیم توسعه Diablo IV در حال ساختن محتوای جدیدی برای آینده ARPG محبوب بلیزارد است و برنامه ریزی این کار را از الان شروع کرده است.

مطلب پیشنهادی خودکار

فرگوسن گفت:

برنامه ما در حال حاضر این است که روی آپدیت‌های فصلی و اکسپنشن‌های سالانه خود در سرویس آنلاینی که ارائه می‌دهیم تمرکز کنیم.

ما برنامه‌ها و داستان‌هایی داریم که به خوبی در آینده عمل خواهد کرد. ما همیشه فصل‌های جدید [بازی] و کار روی توسعه‌هایمان را ارتقا می‌دهیم و این کار را تا مدتی طولانی ادامه خواهیم داد.

من [برای محتوا و اکسپنشن‌های پیش روی بازی] هیجان زده هستم.

فرگوسن گفت که فاصله ۱۱ ساله بین Diablo III و Diablo IV با بازیکنان ما، جامعه ما و آنچه که آنها لیاقت دارند، مطابقت نداشته است. او گفت که با توسعه موارد مذکور در دیابلو ۴ قصد جبران کم‌ کاری گذشته را دارد.

بازی Diablo 4

پیش از این، فرگوسن تایید کرده بود که دو اکسپنشن در حال حاضر برای Diablo IV در حال توسعه است. این که این دی‌ال‌سی‌ها ممکن است شامل چه مواردی باشند هنوز مشخص نیست، اما بازی‌های قبلی دیابلو مکان‌های جدیدی را اضافه، سقف لول بازی را افزایش داده و کلاس‌های قابل بازی جدیدی مانند Assassin و Druid را در Diablo III را معرفی کرده‌اند.

Diablo II و Diablo III هرکدام فقط یک اکسپنشن دریافت کردند، عددی که به نظر می‌رسد Diablo IV تا پایان سال ۲۰۲۵ از آن پیشی خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی خودکار


بهترین بازی هایی که از روی کمیک بوک ساخته شدن

خواننده آهنگ ابتدایی شرک درگذشت - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی