تریلر جدید Final Fantasy 7 Remake منتشر شد

رونمایی از رنو، راد و سِنگ

0

رویداد توکیو گیم شو به‌زودی آغاز می‌شود و به همین مناسبت، شرکت اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر کرده است. این تریلر حدوداً سه دقیقه‌ای شامل اطلاعات جدیدی می‌شود که دانستن آن‌ها بدون شک برای طرفداران هیجان انگیز خواهد بود.

تریلر جدید بازی Final Fantasy 7 Remake در مدت زمان خود به بسیاری از المان‌های داستانی جدید می‌پردازد که در این نسخه شاهد خواهیم بود. برای مثال، می‌توان به Guardians of Fate اشاره کرد که موجوداتی شبح مانند هستند. این تریلر همچنین به ما یادآوری می‌کند شخصیت‌های جسی، وج و بیگز نقش مهم‌تری نسبت به گذشته در داستان ایفا می‌کنند و تنها شخصیت‌های فرعی نیستند.

 

 

نیروهای Turks که شامل رنو، راد و سِنگ می‌شود برای نخستین بار در این تریلر به نمایش گذاشته می‌شوند. سکانس مربوط به کلیسا هم شامل یک باس فایت جدید می‌شود که در نسخه اصلی وجود نداشت. در جریان این باس فایت کاربر مجبور است تا به مبارزه با رنو بپردازد. از دیگر المان‌های تازه بازی Final Fantasy 7 Remake می‌توان به ملاقات با یک شخصیت کاملاً جدید اشاره کرد که خودش را «سرباز» (Soldier) معرفی می‌کند.

در بخش‌های دیگر تریلر هم مینی گیم‌های پرتاب دارت و بارفیکس، صحنه‌هایی با محوریت Don Corneo و مبارزات مختلف می‌بینیم. بدون شک، اضافه کردن المان‌های داستانی جدید به سکانس‌های مشهور در کنار افزایش کیفیت جلوه‌های بصری می‌تواند میزان جذابیت آن را برای طرفداران قدیمی افزایش دهد.

طبق اعلام قبلی، Final Fantasy 7 Remake قرار است به‌صورت اپیزودیک منتشر شود و اپیزود اول آن نیز در تاریخ ۳ مارس سال ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ماه) تنها برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 در دسترس قرار می‌گیرد. اینکه تعداد اپیزودها چند خواهد بود، در حال حاضر مشخص نیست. انتظار می‌رود در جریان رویداد توکیو گیم شو جدا از انتشار اطلاعات یا نمایش‌های جدید، به این موضوع هم پرداخته شود.

.کپی شد https://vgto.ir/yb

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...