ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

در کنفرانس روز دوم بازی Death Stranding طی توکیو گیم شو چه گذشت؟

نمایش ۳۰ دقیقه گیم‌پلی جدید از قابلیت‌هایی که کوجیما در اختیار بازیکن می‌گذارد

۱

نمایش گیم‌پلی جدیدی از بازی Death Stranding طی توکیو گیم شو منتشر شد. «هیدئو کوجیما»، کارگردان این عنوان در کنفرانس حاضر شد تا موارد مختلفی را توضیح دهد. برخلاف دیگر نمایش‌های این عنوان که روی مأموریت‌ها و سیستم مخفی‌کاری تمرکز داشتند، در این تریلر بیش‌تر به خانه امن یا همان Safe House پرداخته شد. خانه امن مکانی است که بازیکنان بین انجام مأموریت‌ها، می‌توانند در آن استراحت کنند.

در خانه امن، بازیکن در نقش شخصیت «سم پورتر بریجز» با بازی «نورمن ریداس» قرار نمی‌گیرد، بلکه روحی است که اعمال او را کنترل می‌کند. کاربر می‌تواند دوربین را جابه‌جا کند و سم هم به اعمال شما پاسخ می‌دهد. کوجیما این ویژگی را با بازی‌های Bishojo مقایسه کرد که درباره تعامل با شخصیت‌های مختلف هستند. برای مثال، سم به حمام اشاره می‌کند چون از گِل پوشیده شده یا به انبار وسایل اشاره می‌کند تا بتواند ابزار خودش را بررسی کند.

نکته جالب دیگر این است که اگر حرکات دوربین شما سم را ناراحت کند، او به دوربین مشت می‌زند و لنز آن را می‌شکند. از طرف دیگر، هنگام دوش گرفتن نیز عناصری وجود دارند که بازیکن را درگیر سازند. برای مثال آبی که از آن استفاده می‌کنید، تبدیل به کریستال می‌شود و نیروی تفنگ‌هایتان را تأمین می‌کند. استفاده از خون، عرق، ادرار و دیگر موارد هم در بقای شما نقش مهمی دارد.

بازی Death Stranding

تعامل سم و نوزاد معروف بازی Death Stranding یا همان BB نیز پویایی خاصی دارد. برای مثال، نشان داده شد این نوزاد در حال تقلید حرکات سم است و وقتی او دستش را به شیشه می‌زند، BB هم سرش را به شیشه می‌کوباند. البته ناگهان شیشه می‌شکند و در نهایت متوجه می‌شویم سم در حال رویاپردازی بوده.

بعد از پایان بازی هم می‌توانید به دنیای آن برگردید و به دیگر بازیکنان کمک کنید. آن‌ها هم می‌توانند به کمک شما نمره دهند. قابلیت‌های شخصی‌سازی نیز در اختیار بازیکن قرار می‌گیرند. برای مثال می‌توانید از عینک آفتابی استفاده کنید یا کوله پشتی خود را با وسایل مختلفی پر کنید. البته محدودیت‌های فیزیکی و اندازه کوله نیز باید در نظر گرفته شوند. همچنین می‌توانید از کلاه هم استفاده کنید. رنگ‌های مختلفی برای کلاه، عینک و کوله در نظر گرفته شده‌اند.

در خانه امن یک نقشه هولوگرافیک دیواری وجود دارد که موارد مختلفی را نمایش می‌دهد. آرشیو اطلاعاتی نیز طراحی شده و اسناد مهم در آن قرار دارند. انتخاب موسیقی و صدای گوینده اطلاعات مختلف از دیگر امکاناتی هستند که بازی Death Stranding به شما می‌دهد. در این عنوان می‌تونید نوشیدنی بنوشید و همراه با دیگر بازیکنان از ابعاد مختلف آواز بخوانید. صحنه کوتاهی از شخصیتی که «مدس میکلسن» نقش آن را بازی می‌کند نیز به نمایش درآمد. در ادامه می‌توانید این نمایش را به صورت کامل ببینید.

.کپی شد https://vgto.ir/z0

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza Dark آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

بازی خیلی عجیبیه
واقعا این بازی حیرت آور هستش
کاش برای پی سی هم بیاد
ممنون از مقاله

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...