ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Cyberpunk 2077
اخبار و مقالات

نسخه آلتیمیت بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد

سی‌دی پراجکت‌ رد (CD Projekt Red) نسخه آلتیمیت بازی Cyberpunk 2077 را معرفی کرد که شامل بازی اصلی و بسته‌ الحاقی آن یعنی Phantom Liberty خواهد بود. این نسخه در پنجم دسامبر (۱۴ آذر ماه) ...

پوریا رمزک
نوشته شده توسط پوریا رمزک | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

سی‌دی پراجکت‌ رد (CD Projekt Red) نسخه آلتیمیت بازی Cyberpunk 2077 را معرفی کرد که شامل بازی اصلی و بسته‌ الحاقی آن یعنی Phantom Liberty خواهد بود. این نسخه در پنجم دسامبر (۱۴ آذر ماه) برای ایکس باکس سری اس/ایکس، پلی‌استیشن ۵ و پی‌سی منتشر خواهد شد. در حال حاضر قیمت آن مشخص نیست.

آخرین نسخه بازی قدمی بزرگ و اساسی برای این عنوان به حساب می‌آید، چرا که به یک رستگاری برای بازی Cyberpunk 2077 تبدیل شد. همانطور که همه به یاد داریم انتشار فاجعه‌بار بازی در سال ۲۰۲۰ شامل باگ‌ها و مشکلات اساسی بود، طوری که سونی آن‌ را از دسترس مردم در فروشگاه پلی استیشن خارج کرد.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟

اگرچه از آن زمان تاکنون نظرات مردم به شکل قابل توجهی نسبت به آن مثبت شده است. اوایل سال میلادی جاری این استودیو آپدیت بزرگ ۲.۰ بازی را منتشر کرد. این آپدیت شامل تغییر سیستم رفتار پلیس‌ها، طراحی دوباره درخت مهارت‌ها، مبارزات در وسایل نقلیه و ده‌ها مورد دیگر می‌شد.

این استودیو همچنین بسته الحاقی Phantom Liberty را منتشر کرد که بسیار مورد ستایش قرار گرفت. در حقیقت سی‌دی پراجکت‌ رد در ماه اکتبر اعلام کرد که در مجموع Cyberpunk 2077 بیست و پنج میلیون نسخه فروخته است، در حالی که Phantom Liberty در هفته اول انتشارش ۳ میلیون نسخه فروش داشت. در نتیجه به نظر این فرنچایز روزهای خوبی را نسبت به موقعیت‌های سخت گذشته در حال سپری کردن است. همچنین یک دنباله از آن در حال توسعه بوده و یک پروژه لایواکشن نیز در صف ساخت قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
بسته الحاقی؟ با سی‌دی پراجکت تماس بگیرید
بررسی بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

محبوب ترین بازی موبایلی بین ایرانی‌ها کدومه؟

پچ جدید Starfield پشتیبانی رسمی از DLSS را به بازی اضافه می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی