ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Xbox
اخبار و مقالات

مایکروسافت اپلیکیشن Xbox Rewards را غیرفعال خواهد کرد

اپلیکیشن Xbox Rewards که به کاربران ایکس‌باکس اجازه می‌دهد امتیاز کسب کنند و از آن‌ها برای چندین جایزه استفاده کنند، مدت‌هاست که توسط جامعه بازیکنان ایکس باکس به دلیل رابط کاربری ضعیف و نداشتن ویژگی‌های ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ آذر ۱۴۰۲ | ۲۱:۵۸

اپلیکیشن Xbox Rewards که به کاربران ایکس‌باکس اجازه می‌دهد امتیاز کسب کنند و از آن‌ها برای چندین جایزه استفاده کنند، مدت‌هاست که توسط جامعه بازیکنان ایکس باکس به دلیل رابط کاربری ضعیف و نداشتن ویژگی‌های QoL مورد انتقاد بود. اکنون به نظر می‌رسد که مایکروسافت به زودی آن را غیرفعال خواهد کرد.

طبق پیامی که ظاهرا توسط یک کاربر در برزیل هنگام تلاش برای دسترسی به برنامه مشاهده شده (به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر @IdleSloth84_)، این طور استنباط می‌شود که مایکروسافت آن را کنار خواهد گذاشت.

مطلب پیشنهادی
بازگشت جان مارستون
۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید

در این پیام ادعا شده که برنامه Xbox Rewards پس از پایان ماه نوامبر متوقف خواهد شد و مایکروسافت به جای آن عملکرد جوایز را از طریق یک Rewards Hub در کنسول‌های ایکس باکس ساده‌سازی و ادغام می‌کند.

در متن پیام آمده:

ما تجربه Rewards را در ایکس‌ باکس بازسازی، ساده‌سازی و ادغام کرده‌ایم و آن را حول محور گیم‌پلی و فعالیت‌هایی که گیمرها بیشتر دوست دارند، می‌گذاریم. با هاب جوایز جدید در ایکس باکس، بازیکنان دیگر نیازی به داشتن برنامه‌های جداگانه برای کسب یا بازخرید امتیاز پاداش در ایکس باکس نخواهند داشت. از دسامبر ۲۰۲۳، دیگر پیشنهادات را در برنامه Microsoft Rewards در Xbox منتشر نمی‌کنیم و در عوض روی فعالیت‌های جدید در مرکز پاداش‌های جدید تمرکز می‌کنیم.

مایکروسافت

مایکروسافت هنوز به طور رسمی توقف برنامه Xbox Rewards را اعلام نکرده، اما اگر همانطور که در پیام ادعا شده این اتفاق تا پایان ماه نوامبر رخ دهد، این شرکت باید در روزهای آینده به طور رسمی این موضوع را اعلام کند.

اخیرا شایعه شده که ایکس باکس اعلامیه‌ای برای گیم اواردز امسال برنامه‌ریزی کرده، مراسمی که در روز ۷ دسامبر برگزار می‌شود و در روزها و هفته‌های آینده، جزئیات برخی از اعلامیه‌هایی که در این رویداد خواهیم دید، منتشر خواهند شد.


بررسی پلی استیشن 5 اسلیم

شوکیس بازی Professor Layton and New World of Steam به زودی برگزار می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی