ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سیزن سوم ایپکس
اخبار و مقالات

با کاراکتر جدید سیزن سوم ایپکس لجندز پهپادها را کنترل کنید

ریسپاون بالاخره امروز ویدیوی داستانی مربوط به لجند جدید ایپکس را منتشر کرد. این کاراکتر جذاب که با شروع سیزن سوم به بازی اضافه خواهد شد، کریپو نام دارد و آن طور که پیداست، تخصصش ...

امیررسول تیموری
نوشته شده توسط امیررسول تیموری | ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۳

ریسپاون بالاخره امروز ویدیوی داستانی مربوط به لجند جدید ایپکس را منتشر کرد. این کاراکتر جذاب که با شروع سیزن سوم به بازی اضافه خواهد شد، کریپو نام دارد و آن طور که پیداست، تخصصش هک کردن سیستم‌های پیشرفته و کنترل پهپادهاست.

با انتشار این تریلر، اطلاعات دیگری نیز در مورد سیزن سوم ایپکس در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. به گزارش VG247 فصل سوم بازی Meltdown نام دارد و از تاریخ ۹ مهر یعنی یازده روز دیگر شروع خواهد شد. تریلر کریپتو را در اینجا مشاهده می‌کنید:

 

طبق گفته ریسپاون، اسلحه Charge Rifle تایتان فال در سیزن سوم قابل دسترس خواهد بود. طبق آن چیزی که در تایتان فال دیده‌ایم، این اسلحه باید انرژی محور باشد.

Meltdown بتل پس ۱۰۰ مرحله‌ای خود را خواهد داشت که بازیکنان همزمان با شروع سیزن می‌توانند در آن پیشروی کنند. امیدواریم آیتم‌های این فصل از بازی با انجام چلنج‌ها و نه فقط با پرداخت‌های درون برنامه‌ای قابل دسترس باشند.

اما نکته مهم‌تر تغییرات مربوط به Ranked Leagues است. طبق اعلام ریسپاون لول کنونی بازیکنان با شروع سیزن سوم افت خواهد کرد. برای مثال کسانی که در رنگ پلاتینیمون ۴ بوده‌اند به سیلور ۲ و کسانی که در گلد ۲ بوده‌اند به سیلور ۴ سقوط می‌کنند. در محاسبه امتیاز بازیکنان در هر مچ قرار است کمک به کشتن دشمنان (Assist) نیز مد نظر قرار گیرد.

سیزن سوم ایپکس

انتظار می‌رود تا یازده روز آینده اخبار و جزئیات بیشتری در مورد Meltdown منتشر شود. با توجه به بازخوردهای مثبت ایونت Voidwalker شاهد رویدادهای مهیج این چنینی در ایپکس خواهیم بود. اگر هنوز بتل رویال استودیوی ریسپاون را امتحان نکرده‌اید و می‌خواهید با آن آشنا شوید، می‌توانید از این راهنمایی مربوط به سلاح‌های بازی استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی