ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Prince of Persia: The Lost Crown سه روز زودتر در دسترس قرار گرفت

بازی جدید پرنس آو پرشیا تا چند روز دیگر به صورت رسمی منتشر می‌شود، اما Prince of Persia: The Lost Crown از همین حالا در دسترس خریداران نسخه دیلاکس قرار دارد.  دسترسی چند روز زودتر ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۴

بازی جدید پرنس آو پرشیا تا چند روز دیگر به صورت رسمی منتشر می‌شود، اما Prince of Persia: The Lost Crown از همین حالا در دسترس خریداران نسخه دیلاکس قرار دارد. 

دسترسی چند روز زودتر اخیرا به یک ترند در صنعت ویدئو گیم تبدیل شده است و کمپانی‌های بزرگ با دریافت پول بیشتر از طریق نسخه‌های دیلاکس، به بازیکنان اجازه می‌دهند که کمی زودتر عناوین مورد نظر خود را تجربه کنند. از این رو بازی Prince of Persia: The Lost Crown سه روز زودتر در دسترس قرار گرفته است. 

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

Prince of Persia: The Lost Crown اثری اکشن دوبعدی در سری است که مشابه آن را در فرانچایز ندیده‌ایم. پرنس آو پرشیا لاست کراون برای اولین بار در سری در مورد شاهزاده‌ای که در بازی می‌شناختیم نیست. بلکه ما کنترل شخصیتی به اسم سارگون (Sargon) را داریم. سارگون عضوی از گروه نامیراها است، گروهی که متشکل از هفت نفر از بامهارت‌ترین و زبده‌ترین جنگجویان پارس هستند.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown

 شاهزاده غسان توسط آناهیتا گروگان گرفته شده تا با استفاده از او بتواند به قدرت برسد و کنترل پارس را به دست بگیرد. از لحاظ گرافیکی، بازی پر از جلوه‌های بصری خاص است، از اکشن بازی گرفته تا جزئیات محیط که باعث می‌شود این اثر از لحاظ بصری فوق‌العاده باشد. می‌توان به سبک هنری بازی نیز اشاره کرد که با تلفیقی عمیق از فرهنگ اساطیری پارس همراه است.

Prince of Persia: The Lost Crown در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) برای کنسول‌ها و پی‌سی منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید!
داستان کامل بازی Prince of Persia: The Lost Crown

نمرات فوق‌العاده پرنس آو پرشیا جدید | ویجی‌لاگ پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی