ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی‌های نیمه دوم ژانویه گیم پس معرفی شدند

مایکروسافت از موج بعدی عناوین سرویس اشتراکی گیم پس برای کنسول، رایانه‌های شخصی و فضای ابری در نیمه دوم ماه ژانویه رونمایی کرد. Those Who Remain (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) امروز به سرویس ملحق ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۸

مایکروسافت از موج بعدی عناوین سرویس اشتراکی گیم پس برای کنسول، رایانه‌های شخصی و فضای ابری در نیمه دوم ماه ژانویه رونمایی کرد.

Those Who Remain (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) امروز به سرویس ملحق می‌شود، در حالی که عناوین Turnip Boy Robs a Bank (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) و F1 23 (کنسول، پی‌سی و EA Play) در ۱۸ ژانویه اضافه می‌شوند.

مطلب پیشنهادی
مدمکس انیمه‌ای با چاشنی طنز
بررسی بازی Sand Land

پس از آن‌ها Palworld (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) در ۱۹ ژانویه، Go Mecha Ball (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) در ۲۵ ژانویه و Brotato (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) در ۳۰ ژانویه خواهند بود.

بازی‌های جدید ماه آینده با Persona 3 Reload (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) در ۲ فوریه و Anuchard (فضای ابری، کنسول و پی‌سی) در ۶ فوریه آغاز می‌شود.

گیم پس

عناوین مهمی که اوایل ژانویه به Game Pass پیوستند عبارت بودند از Assassin’s Creed Valhalla، Resident Evil 2 و Close to the Sun. بازی Hitman: World of Assassination در تاریخ ۳۱ ژانویه سرویس گیم پس را ترک خواهد کرد.

مایکروسافت اخیرا اشاره کرده که در ازای مشاهده تبلیغات، امکان دسترسی به استریم Xbox Game Pass را بررسی می‌کند.

دومین شوکیس Developer Direct پنجشنبه شب برگزار می‌شود. در آن اولین نگاه به عنوانی مانند Indiana Jones, Avowed و Senua’s Saga: Hellblade 2 خواهیم داشت.


نمرات فوق‌العاده پرنس آو پرشیا جدید | ویجی‌لاگ پلاس

مدیر یوبیسافت: بازیکنان باید به نداشتن مالکیت بازی‌ها کنار بیایند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی