ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

«شاون لیدن»، مدیر استودیوهای جهانی پلی استیشن از سونی جدا شد

در حالی که می‌توان حدس زد تنها یک سال تا عرضه پلی استیشن 5 فاصله داریم، یکی از مدیران اجرایی ارشد پلی استیشن یعنی «شاون لیدن» از شرکت جدا شد. لیدن عضو هیئت مدیره بخش ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۱

در حالی که می‌توان حدس زد تنها یک سال تا عرضه پلی استیشن 5 فاصله داریم، یکی از مدیران اجرایی ارشد پلی استیشن یعنی «شاون لیدن» از شرکت جدا شد. لیدن عضو هیئت مدیره بخش سرگرمی‌های کمپانی سونی برای استودیوهای جهانی است و خودش رسما اعلام کرده در آینده‌ای خیلی نزدیک با پلی استیشن خداحافظی می‌کند.

توییتر رسمی پلی استیشن نیز در واکنش به این اتفاق «برای لیدن آرزوی موفقیت در آینده» کرده و نوشت: «خبر جدایی شاون لیدن خیلی احساسی و سخت بود. دیدگاه و رهبری وی در این شرکت تکرار نخواهد شد. ضمن آرزوی موفقیت برای وی، از صمیم قلب بابت تمام خدمات و تلاش‌هایش تشکر می‌کنیم. مرسی بابت همه چیز شاون!»

لیدن کار در کمپانی سونی را از سال ۱۹۹۶ آغاز کرد و در ژانویه ۱۹۹۹ موفق شد به سمت تهیه‌کنندگی برای تیم توسعه‌دهنده نرم‌افزار بین‌المللی دفتر توکیوی سونی دست پیدا کند. بعد از مدتی نیز به مقام معاون مدیریت واحد سرگرمی‌های اروپای سونی نایل آمد و ۸ سال و ۹ ماه در آنجا ماند.

در اکتبر سال ۲۰۰۷ لیدن رئیس واحد سرگرمی‌های ژاپن سونی شد. به مدت ۲ سال ۶ ماه نیز در این سمت فعالیت کرد و سپس به سن فرانسیسکوی آمریکا مهاجرت نمود تا به عنوان مدیر اجرایی ارشد پلی استیشن کار کند. آخرین سمت وی نیز عضویت در هیئت مدیره استودیوهای بین‌المللی سونی انترتینمنت بود.

بدون شک با چهره و شخصیت لیدن از طریق نمایشگاه E3 و سایر رویدادهای پلی استیشن آشنا هستید. ناگفته نماند هنوز معلوم نیست چه کسی جایگزین وی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – هر آنچه از پلی استیشن 5 می‌دانیم

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی