ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

محتوای آتی PvE برای Overwatch 2 ظاهرا کنسل شده است

آنطور که به نظر می‌رسد، استودیو بلیزارد حالت PvE بازی شوتر کوآپ Overwatch 2 را برای همیشه کنار گذاشته شده و دیگر آن را ادامه نخواهد داد. به گفته بلومبرگ، حالت PvE که در سال ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

آنطور که به نظر می‌رسد، استودیو بلیزارد حالت PvE بازی شوتر کوآپ Overwatch 2 را برای همیشه کنار گذاشته شده و دیگر آن را ادامه نخواهد داد.

به گفته بلومبرگ، حالت PvE که در سال ۲۰۲۳ سه ماموریت دریافت کرد، به دلیل فروش ضعیف بسته‌های اولیه، محتوای بیشتری دریافت نخواهد کرد.

همچنین ادعا شده که به عنوان بخشی از تعدیل کارکنان در سراسر شرکت، بخش PvE بازی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی
یلدا مبارک!
کوییز ۳۸ ویجیاتو؛ یک کوییز سرد!

بر اساس گزارش بلومبرگ، به توسعه دهندگان Overwatch 2 اطلاع داده شد که این شرکت قصد ندارد هیچ یک از محتوای PvE برنامه‌ریزی شده باقی مانده را به پایان برساند.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که در اواخر سال ۲۰۲۳، به اعضای تیم Overwatch 2 گفته شد که «بر اساس عملکرد مالی ضعیف بازی در نیمه اول سال، آن‌ها نباید انتظار هیچ‌گونه پاداش مرتبط با عملکرد را داشته باشند».

Overwatch 2

از زمان عرضه، این بازی با مسیر دشواری روبرو بوده، چرا که تلاش کرد به جای به‌روزرسانی بزرگ، دنباله‌ای با شماره کامل منتشر کند. بلیزارد این هفته اعلام کرد که قهرمانان Overwatch 2 با شروع فصل دهم در اواسط آپریل، رایگان خواهند بود.

در به‌روزرسانی توسعه‌دهنده‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، کارگردان بازی، آرون کلر، گفت که بازیکنان دیگر مجبور نیستند برای باز کردن قفل شخصیت‌های جدید در زمان انتشار، بتل پس پرمیوم را خریداری کنند، یا ساعت‌ها برای باز کردن آن‌ها از طریق مسیر رایگان، تلاش کنند.


از گوست آو سوشیما روی کامپیوتر تا شکایت نینتندو از شبیه‌ساز سوییچ | ویجی‌لاگ پلاس

تاریخ عرضه ریمستر بازی Monster Hunter Stories مشخص شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی