ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ برگزاری Ubisoft Forward امسال اعلام شد

یوبیسافت از رویداد امسال Ubisoft Forward که قرار است در ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد) در لس آنجلس برگزار شود، رونمایی کرد. تقریبا یک سال از آخرین شوکیس بزرگ Ubisoft Forward می‌گذرد که عناوین اصلی رویداد ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۸

یوبیسافت از رویداد امسال Ubisoft Forward که قرار است در ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد) در لس آنجلس برگزار شود، رونمایی کرد.

تقریبا یک سال از آخرین شوکیس بزرگ Ubisoft Forward می‌گذرد که عناوین اصلی رویداد سال گذشته عبارت بودند از Skull & Bones، Star Wars Outlaws، Avatar: Frontiers of Pandora و Prince of Persia: The Lost Crown.

انتظارات زیادی برای نمایش بعدی یوبیسافت فوروارد وجود دارد و بسیاری امیدوارند که در میان عناوین دیگر، نگاهی اجمالی به Assassin’s Creed: Codename Red داشته باشیم.

مطلب پیشنهادی
بهترین شمشیر و خنجرهای بازی کدام هستند؟
معرفی بهترین سلاح‌های بازی Assassin’s Creed Mirage

در ۱۰ ژوئن، یوبیسافت وارد لس آنجلس خواهد شد تا یک نمایشگاه جدید Ubisoft Forward را ارائه دهد. بعید به نظر می‌رسد که این شرکت از سال ۲۰۲۳ عناوین بهتری داشته باشد، اما تعداد زیادی آثار وجود دارد که هنوز می‌توانند در طول رویداد آینده معرفی شوند.

اکثر طرفداران یوبیسافت منتظرند تا ببینند آیا اولین نگاه به Assassin’s Creed: Codename Red منتشر خواهد شد یا خیر. اخیرا جزئیات جدیدی در مورد موتور بازی، عناصر گیم‌پلی و مکانیک‌های مبارزه فاش شد. این عنوان مورد انتظار کنترل یک سامورایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

Ubisoft Forward

بازی‌های زیادی در یوبیسافت در حال توسعه هستند و هر تعداد از آن‌ها می‌توانند در نمایشگاه Ubisoft Forward در کانون توجه قرار گیرند. اگر تا آن زمان هنوز منتظر XDefiant باشیم، احتمالا به ویترین اضافه خواهد شد، و سپس آثار مانند The Division Heartland و Star Wars Outlaws (که ممکن است تا آن زمان منتشر شده باشند) وجود دارند.

یوبیسافت همچنین می‌تواند همه را غافلگیر کند و چیزی را که همه ما منتظر آن هستیم، مانند یک بازی جدید Splinter Cell به نمایش بگذارد.


بزرگ‌ترین دروغ هایی که بازی ها بهمون گفتن | ویجی کست

توسعه بازسازی Star Wars KOTOR به خوبی پیش می‌رود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Ojpeqjobeqffuhvitihvti93949930rhufhriririh
    Ojpeqjobeqffuhvitihvti93949930rhufhriririh | ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

    ایکاش یه خبری از ریمیک اسپلینترسل بدن

مطالب پیشنهادی