ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تریلر داستانی Star Wars Outlaws روز ۹ آپریل منتشر می‌شود

پیش از برگزاری رویداد تابستانی Ubisoft Forward در ۱۰ ژوئن، بازی Star Wars Outlaws از Massive Entertainment یک تریلر داستانی جدید دریافت خواهد کرد. اولین نمایش آن در تاریخ ۹ آپریل (۲۱ فروردین) در ساعت ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۱۱

پیش از برگزاری رویداد تابستانی Ubisoft Forward در ۱۰ ژوئن، بازی Star Wars Outlaws از Massive Entertainment یک تریلر داستانی جدید دریافت خواهد کرد. اولین نمایش آن در تاریخ ۹ آپریل (۲۱ فروردین) در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران منتشر می‌شود.

بر اساس این نکته که بازی در کره جنوبی، استرالیا و برزیل رتبه‌بندی سنی دریافت کرده، تریلر می‌تواند تاریخ انتشار را اعلام کند، اگر نه یک بازه حدودی مشخص شود.

این بازی قبلا در کره جنوبی به عنوان یک عنوان +۱۹ و Mature در استرالیا رتبه‌بندی شده بود. هیئت رده بندی برزیل به بازی T برای نوجوانان داده است.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

در حالی که دیزنی به اشتباه آن را برای اواخر سال ۲۰۲۴ فهرست کرده بود که یوبیسافت بعدا آن را اصلاح کرد، شایعات نشان می‌دهند که ممکن است قبل از ماه جولای عرضه شود. به طور رسمی، ناشر اعلام کرده که قبل از پایان سال مالی، یعنی ۳۱ مارس ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

Star Wars Outlaws

البته، این می‌تواند یک تریلر ساده نیز باشد که باعث هایپ بازی برای تماشای Ubisoft Forward شود، جایی که استودیو Massive می‌تواند گیم‌پلی بیشتری را به نمایش بگذارد.

Star Wars Outlaws در حال توسعه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC است.

وقایع بازی بین Star Wars: Episode 5 – The Empire Strikes Back و Star Wars: Episode 6 – Return of the Jedi رخ می‌دهد که دلیل آن به گفته سازنده بازی رونق دنیای جنایتکاری جنگ ستارگان است.

مطلب پیشنهادی
یکی از خاطره‌ساز‌های صنعت گیم
کوییز ۴۰ ویجیاتو؛ چقدر با یوبیسافت آشنا هستید؟

چه بلایی سر اسپک آپس اومد؟

بازی V Rising تاکنون ۴ میلیون نسخه فروش داشته است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی