ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

قسمت سوم ریمیک بازی Final Fantasy 7 تا سه سال آینده منتشر می‌شود

اسکوئر انیکس بازسازی فاینال فانتزی ۷ را به سه قسمت تقسیم کرد و می‌خواهد که نسخه سوم ریمیک بازی Final Fantasy 7 تا سه سال آینده به بازار منتشر شود.  در کتاب Final Fantasy 7 ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۱:۳۰

اسکوئر انیکس بازسازی فاینال فانتزی ۷ را به سه قسمت تقسیم کرد و می‌خواهد که نسخه سوم ریمیک بازی Final Fantasy 7 تا سه سال آینده به بازار منتشر شود. 

در کتاب Final Fantasy 7 Remake Ultimania می‌توان مصاحبه‌ای از تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) پیدا کرد که به لطف یکی از کاربران توییتر ترجمه شده است. کارگردان فاینال فانتزی ۷ ریبرث اعلام کرده که داستان بازی سوم کامل بوده و کار صداپیشه‌های آن می‌تواند در آینده نزدیک آغاز شود. 

مطلب پیشنهادی
دنیای بی‌حد و مرز تخیل ادامه دارد
بررسی بازی Final Fantasy VII: Rebirth

همچنین در این کتاب می‌توان صحبت‌های از یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) نیز پیدا کرد که تهیه کننده فرانچایز است. کیتاسه به این موضوع اشاره کرده است که اسکوئر انیکس می‌خواهد پارت سوم این بازسازی را طی ۳ سال به بازار منتشر کند. خبر خوب این است که تیم توسعه دهنده دو پارت اول این بازسازی، کار روی بازی جدید را آغاز کرده است.

بازی Final Fantasy 7

اگر اسکوئر انیکس بتواند طبق این برنامه پیش برود، پارت سوم ریمیک Final Fantasy 7 در سالگرد ۳۰ سالگی این بازی آماده عرضه خواهد بود. Final Fantasy 7 Rebirth یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۲۴ محسوب می‌شود اما به نظر می‌رسد فروش آن کمتر از انتظارات اسکوئر انیکس و نصف پارت اول بوده است.

فاینال فانتزی ۷ ریبرث هم‌اکنون به صورت انحصاری روی پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
دورهمی این هفته با نینجامون رو از دست ندید!
صندلی داغ ویجیاتو ۱۵#؛ محمدرضا نوروزی

چه بلایی سر کیلزون اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی