ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Star Wars Outlaws
اخبار و مقالات

بازی Star Wars Outlaws فاقد برج‌های جهان باز خواهد بود

یوبیسافت یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در ساخت بازی‌های جهان باز است و یکی از معروف‌ترین و شاید منفورترین جنبه‌های سبک طراحی آن‌ها، حضور برج‌های مختلف برای آزادسازی یا نمایش بخش‌های بیشتری از نقشه بازی است. ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۴:۰۹

یوبیسافت یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در ساخت بازی‌های جهان باز است و یکی از معروف‌ترین و شاید منفورترین جنبه‌های سبک طراحی آن‌ها، حضور برج‌های مختلف برای آزادسازی یا نمایش بخش‌های بیشتری از نقشه بازی است. اگرچه یوبیسافت در چند سال اخیر نقش این برج‌ها را در بازی‌های خود کمرنگ‌تر کرده، اما نتوانسته بازیکنان را قانع کند که از این سبک طراحی فاصله گرفته است. ظاهرا Star Wars Outlaws به‌طور کامل با برج‌ها خداحافظی می‌کند.

مطلب پیشنهادی
بهترین شمشیر و خنجرهای بازی کدام هستند؟
معرفی بهترین سلاح‌های بازی Assassin’s Creed Mirage

بازی جدید جنگ ستارگان توسط استودیو Massive Entertainment، سازندگان مجموعه The Division و Avatar: Frontiers of Pandora، در دست توسعه است و اولین بازی کاملا جهان باز تاریخ در دنیای استار وارز خواهد بود. برایاد شی از سایت Game Informer اخیرا با کارگردان خلاق بازی یعنی جولیان گریتی صحبت کرد و یک سوال مهم از او پرسید: آیا برج‌ها در Star Wars Outlaws هم حضور دارند؟ پاسخ گریتی منفی بود.

درباره Star Wars Outlaws، من مستقیما از کارگردان خلاق پرسیدم که آیا برج‌هایی در جهان باز وجود دارند که برای باز کردن مپ بازی نیازمند بالا رفتن باشند. اما هیچ برجی برای باز کردن بخش‌های جدید مپ، رونمایی از محتوای جانبی یا پاک کردن مه جنگ (Fog of War) وجود ندارد.

تا جایی که من فهمیدم، این کار فقط از طریق گشت و گذار انجام می‌شود. یعنی همانطور که گشت و گذار می‌کنید، مه هم ناپدید می‌شود.

بازی Star Wars Outlaws

بدین ترتیب، Star Wars Outlaws از سبک طراحی کلاسیک یوبیسافت فاصله گرفته است. این تنها جنبه‌ای نیست که این بازی در آن حال و هوای متفاوتی نسبت به سایر آثار یوبیسافت دارد؛ در تریلرهای بازی دیدیم که بازی تمرکز به مراتب بیشتری روی داستانگویی و میان‌پرده‌های سینمایی دارد و از سبک روایت امثال Far Cry 6 و Assassin's Creed Valhalla دور شده است.

این بازی در تاریخ 30 آگوست، معادل ۹ شهریور برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد. اخیرا تریلری از بازی منتشر شد که ضمن اعلام تاریخ انتشار آن، جزئیات بیشتری هم با ما به اشتراک گذاشت.

مطلب پیشنهادی
جنگ ستارگان دنیای سینما را تغییر داد
بررسی تأثیرگذاری سری Star Wars بر دنیای فیلم

چه بلایی سر کیلزون اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی