ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

رویداد بلیزکان ۲۰۲۴ به صورت کامل کنسل شد

خیلی از طرفداران منتظر برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۲۴ (BlizzCon 2024) بودند، اما بلیزارد روز گذشته از کنسل شدن آن خبر داد.  بلیزکان رویدادی است که بلیزارد از آن برای رونمایی از بازی‌های جدید و نمایش ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۰:۵۸

خیلی از طرفداران منتظر برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۲۴ (BlizzCon 2024) بودند، اما بلیزارد روز گذشته از کنسل شدن آن خبر داد. 

بلیزکان رویدادی است که بلیزارد از آن برای رونمایی از بازی‌های جدید و نمایش پروژه‌های مختلف به طرفداران استفاده می‌کند. در سال ۲۰۲۳ این شرکت از BlizzCon برای رونمایی از اولین بسته الحاقی دیابلو ۴ به نام Vessel of Hatred، سه بسته الحاقی برای World of Warcraft و دیگر پروژه‌های خود استفاده کرده بود. 

اکنون این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که قصد ندارد رویداد بلیزکان ۲۰۲۴ را برگزار کند و از برنامه‌های خود برای سال جاری طی چند ماه آینده به شکل دیگری رونمایی می‌کند. به نظر می‌رسد که بلیزارد در مراسم‌های مختلفی از جمله گیمزکام (Gamescom) حضور پیدا خواهد کرد تا جای خالی BlizzCon احساس نشود. 

بلیزکان ۲۰۲۴

به نظر می‌رسد که رویداد BlizzCon برای بقا باید تکامل پیدا کند و بلیزارد در سال‌ها گذشته سعی در تغییر فرمت آن داشته است. این مراسم برای Blizzard از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین خاطر قول بازگشت آن در سال ۲۰۲۵ را داده است. بلیزکان از سال ۲۰۱۹ تاکنون تنها یک بار و آن هم پارسال به صورت حضوری برگزار شده است. 

بلیزارد این مراسم را در سال ۲۰۲۰ به خاطر پاندمی ویروس کرونا کنسل کرد و در سال ۲۰۲۱ یک رویداد مجازی برگزار کرد. در ۲۰۲۲ نیز به خاطر حاشیه‌های فراوان مربوط به آزار و اذیت جنسی کارکنان زن، شرایط برای برگزاری یک مراسم حضوری اصلا مناسب نبود. 

مطلب پیشنهادی
یلدا مبارک!
کوییز ۳۸ ویجیاتو؛ یک کوییز سرد!

بررسی بازی استلار بلید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی